Lise öğretmenime aşığımmm

Bhnr55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2019
20
3
27
Şuan üniversite 3. Sınıftayım.. lisede erkek ogretmenime taa o zamandan beri biseyler hissediyorum yani yaklasik 6 yıldır falan.. o zamanlar hoşlandığımı düşünüyordum geçer zannediyordum. Ama üniversiteye geçtiğim halde Unutamadım. Bana hep farklı davranıyordu ayrıca aynı şehirde olduğumuz için okudugum universiteye de geldi.. insan ister istemez umutlanıyor. Onunla ayni meslegi yapacagim branslarimiz bile ayni olacak o istedi bende bu bolumu yazdim whatsaptan durum atinca sadece benimkilere bakiyor arkadaslarima soruyorum onlarinkine hic bakmiyormus arkadaslarim bile diyor sana hep bizden farkli davraniyor diye 33 yasinda ben 22 yasindayim yas farki da cok ne yapmaliyim sizce yardim edin. Kotu yorum yapcak olanlar lutfen yazmasin.

Peki onunla bi ilşkiye başladığınızda ya bi hevesse sanki bana hevesmiş gbi geldi

Lisede bende oyle dusundum hevestir gecer sandim ama universiteye gectim hala aklimda o var

lisede herkesin başına gelmiş bir durum ama okulunuza filan gelmesi ister istemez umutlandırır insanı
biraz daha zamana bırakın bakalım okulunuz bir bitsin varsa birşeyler olur zaten

mesleğini eline alana kadar bekle o sana adım atarsa da beklemesini iste yaş farkınız da benim görüşüme göre hiçbir sorun yok.ama siz iş hayatına atıldığınızda hala beğenilerine hitap ediyor olacak mı? yaşayıp göreceksiniz ya da geçip gidecek ...

Sadece okuluma degil sahilde gordum yaninda baska hocamiz vardi beni gordu yanina gittim sonra ayrildim okula gitmek icin yanindan oda kalkmis beni aradi yola bak diye gordum okula birakiyim gel dedi bende yok yuruyecegim dedim bu da beni cok umutlandiriyor

zamana bırakın güzel kardeşim olacağı varsa olur, yoksa da olmaz acele etmeyin

Ne olursa olsun, tamamen olacakmış gibi bakma, sonra yıkımı ağır oluyor.

Olacak gibi bakmiyorum hic oyle bakmadim ama icimdeki hissi silip atamiyorum

Bu aşk değil hayranlık.Bir lisede öğretmenim bir arkadaşımız diğer erkek hocalara nispeten daha genç fiziksel olarak kızlara daha cazip gelebilecek bir durumda bizim okuldaki kızlar da ona hayran.Adamın kimseyle bir alakası yok evli barklı çocuk sahibi bir adam işi hariç kimseyle muhatap olmaz ama kızlar adamın bir bakışından 10 mana çıkarıyor.Bunlar dönemsel bazı duygular.Ergenlik bir anda bıçak gibi kesilen bir durum değil herkeste farklılık gösterebilir.Bundan bir kaç yıl sonra bu durumu yaşıtın olan erkek arkadaşınla konuşup güleceğinize eminim.Olur böyle şeyler sürekli kafanı meşgul edip takıntı durumuna getirmemelisin

Macron tarzi ask iste kotu yorum ne manada. Sanirim destek bekliyosun. Bana gore sadece heves saplanti. Senin bilcegin is.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…