Liposuction

Merhabalar hepinize ,bende dr.fatih dagdelene Liposuction ameliyatimi oldum.tavsiye ederim,ben cok memnun kaldim.Yalniz sunu da belirteyim ben gecen sene yazin ameliyat oldum yurtdisindan cok hastasi var iyi bir cerrah umarim hersey istediginiz gibi olur.Oyle korkulacak bi durumda yok merak etmeyin sevgilerle...

canım geçmiş olsun yenı mı yaptırdın,hangı bolgene ne kadara yaptırdın paylaştığın için teşekkur ederım

Merhaba arkadaşlar bende superplas smart lipo düşünüyorum sizleri takip ediyorum ama paylaşım devam etmiyor herhalde. Doktorum lipo gereksiz, fiziğin güzel dedi ve ameliyatımı yapmadı. Coşkun Beyi öneriyormusunuz? Üst tarafım ince basen bölgem gevşek ve selülitli sizce ne yapmalıyım. Araştırma yapmış arkadaşlar lütfen yazın.

arkadaslar bu co0skun beyin telini yada varsa web site adresini alabilirmiyim?yurtdisinda oturuyorum,kendime lipo icin guvenilir bir dr ariyorum.tskler

canım arasında ki fark genel olarak şöle evet ikisindede yağ alımı oluyor ama nomral lipoda daha fazla yağ alımı oluyor smart lipoda max 1,5-2 kilo arasında olduğu için toparlanma dönemi daha erken oluyor ona göre morluluğu şişliği daha az oluyor birinde anestezi uygulanıyor birinde sadece ilaçlarla ve iğneyle hafif bir uyuşturma oluyor sadece işleme birebir tanık oluyorsunuz ben konuştum sohbet ettik güldük işlem sırasında:))normal lipoda kesi daha fazla oluyor çünkü vakumla alıyorlar yağları net ortamında seyretmiştim smart lipoda küçücük bir kesinden sokulan lazer ışığıla ilk önce parçalanıyor sonra alınıyor normal lipoda direk yağlar vakumla çekliyor benim bildiğim farklar bu kadar canım:))

aynı parayı verdıkten sonra azıcık daha zahmet çeker genel anestezıyle smartını degıl liposuction olur tam sonuca ulaşırım

aynı parayı verdıkten sonra azıcık daha zahmet çeker genel anestezıyle smartını degıl liposuction olur tam sonuca ulaşırım

evet canım aynı işlemmiş sadece reklam ve pazar payı yani etıket sonucta ordan yagları neyle alacak lıposuctıon yaparak,lazerle alamıyor kı sadece erıtıyor,siz doktorunuzu seçin yöntemi degil lazer de olsa vaser de olsa netıcede uygulanan aynı boşuna paranızı çöpe atmayın

a.sherkese merhaba,

uzun bi süredir siteyi takip ediyodum ama üye değildim..liposuction hakkında yazdıklarınız ile çok kısa sürede karar verip ameliyat olmamı sağladınız..yalnız burada bahsedilmeyen şeyler olduğunu anladım ve bunları yazmak için üye oldum..
Evet kesinlikle ağrısız bi ameliyat sanırım 1 saatde oldu ve 4,5 lt yağ alındı üst bacak bölgesinden..ilk gün zaten ben narkoz etkisinden ayılamadım bünyeme ağır geldi sonraki günlerde ise oturup kalkmam daha doğrusu uzanıp kalmak çok acı vericiydi..morarmaların olduğu bölge nereye değse canınız acıyor ama 3.günden itibaren acı azalıyor.giydiğiniz liposuction korsesi içinde daralıyosunuz şuan 5.günüm ödem hat safhada artmaya başladı önümüzdeki günlerde umarım azalıcak..ama öle 3 gün sonra yaşamına falan dönemezsin 10 gün daha raporlu olucam ancak öle işe dönebilicem..hiç kims bunlardan bu şekilde bahsetmiyor..diceksiniz pişmanmısınız hayırr kesinlikle iiki yaptırdım...ama bunlarıda bilseydim keşke hazırlıklı olurdum..3 gün iş yerimden izin almıştım komik oldu hala yataktayım çünkü..ama 1-3 ay sonrasında çok ii olacağını biliyorum şu anki eziyete değiceğini biliyorum..

Rejimle egzersizle sonuç alamayan herkese tavsiyemdir.. Ii geceler..
Eğer kızmazsanız önümüzdeki günlerde diğer gelişmeleride yazarım..

sen operasyon olalı neredeyse 3ay olmuş nasıl oldun gelişmeleri lütfen bızlerle paylaş

kızlar coşkun beyin sitesinde smart lipo hakkında diyorki sonuçlar yüz bölgesinde ve karın bel basen bölgesinde daha dramatik olabiliyor bu smart lipo sadece bacaklar içinmi çok iyi sonuç veriyor?

süperplast 'tan op. dr. çoşkun levent taşçı ya, bende smartlipo yaptırmayı düşünüyorum. yaptırdığım zaman gelişmeleri anlatırım.

yha benim yanak bölgem çok fazla bnde liposuction yaptırmak istiorum 16 yaşındaım bi sakıncası olur mu sizce lütfen fikir verin.....!!

merhaba duygu, bence bir süre beklemelisin; çünkü ergenlik çağında olduğun için lipid hücrelerin ve hormonların şekillenme aşamasındalar şuan. zaten gittiğin doktor iyi bir doktorsa, bunu sana söyleyecektir. bir süre bekle, cildin kendini bulduğunda enjeksiyon gibi bir işlemle giderilebilir.

ayseall cnmbende aynı dertten muzadaribim..burda yazılanlara bakıncaa ben de dr.coşkun beyee smartlipo yptırmayı düşünüyorum..sorun hallolur bnce..bi gelişme olduğundaa hbrdar et tamam mı cnm..bende olursa ben de yazarım...öptüm

kızlar bi de bişi sorcam..şimdi iki tür antezi war ya biri genel biri lokal..smart lipo da bu lokal aneseziyle aynı şeymi?bi dee ameliyattaa uyumuyordunuz sonuçtaa hiç acı duymadınız mı?nebliiim ben o ortama o aleti görmeye dyanabilirmiyim bilmiorum..bi de son bi soru çoşkun bey in soyadı taşçı mı?yanıtlarsanız çok sewinirim kızlar...

arkadaşlar,bende yazışmalarınızı okuyarak smartlipo oldum,hiçbir acı hissetmedim,ilk 2 gün oturup kalkmakta zorlanıyordum,oda ağır spor yapmış gibi bir his,bugün 6.günüm,bandajlarım açıldığında sanki biraz farketmişti,ama şuan bakıyorum hala yerinde duruyorlar,hiç gitmemiş gibi,azda olsa morluklarım var ,yaptıran arkadaşlar lütfen yardımcı olun 3 ayını geçieren varmı,sonucu ne zaman görecemmm,buarada basen bölgemden oldum 1.7 lt yağ alındı,cevaplarınızı bekliyorum,sevgiler...

senın kacıncı gun oldu roserose?Benım 11.gunum ama hala cok sısım sankı hıc cıkaramıycakmısım gıbı hıssedıyorum.Banyo yaparken cıkarınca bıle tuhaf oluyorum artık korse sankı benım ust derım gıbı oldu oyle alıstım ayrılmak zor gelıcek :) Senınkı en azından sadece corap gıbı dedıgın gıbı bı tek ayakkabı sorunu var.Benımkı komple pantolon gıbı bende sureklı esofman gıyıyorum.Ve hala bı degısıklık goremedım sende ne gıbı degısıklıkler var bıraz fark varmı offf

kızlar üşenmeden bütün formları okudum.herkes cok güzel bilgi vermiş ama fiyat konusunda sadece birkişi yazmış.youtubenden aradaım ama hiç bir sonuç elde edemedim.ben mesela gıdık ve kol bölgesine yaptırsam bana nekadara mal olur?birde tam adress ve iletişim bilgisi verirseniz sevinirim.

canım bu işin şakası olmaz.tam tesekkullu bir hastanede ve referans verilen bir dr a yaptırmalısın

canım ben basen ve iç bacaktan oldum.yeni oldum.2 hafta once.4.500 tlye

pekii cnm gerçekten işe yaradı mıı nasıl yanii şimdii basen ve bacakta incelme var mı?yani gözle görülür biçimde mii?ya benim bacakta yagmı var onuda bilmiyorum ama cok kalınlar yani cok olmasada vücuduma göre kalınlar ve benii inanılmaz rahtsız ediyor!yanii buyüzdeen bende yaptırmayıı düşünüyıorum.bana bu konuda bilgii verirsen mutlu olurum.

Arkadaşlar....
Smartlipo'dan sonra vücudunda çökme yaşayan oldu mu :1closedeyes:
Bazen yağ adlırdıktan 1-2 yıl sonra da vücutta çökme yaşayanlar olmuş....
Smartlipo ile ilgili okuduğum forumlarda ise şunu söylüyorlar...
Vücut o alınan yağı illa ki geri depolamaya çalışıyor ama bu sefer vücudun başka yerinde fazlalıklar oluşuyor...
:bbo:
Fİkri, bilgisi, deneyimi olan var mı :kahve:

X