Leyla ile Mecnun Trt 1

azul

Muchas Gracias a DİOS..!
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
3.236
14
Leyla ile Mecnun Dizisi Trt 1

Trt ekranlarında yepyeni bir dizi ekrana gelecek.Leyla ile Mecnun Dizisi çok yakında trt 1 ekranlarında….

Yapımcılığını Eflatun Film’in, yönetmenliğini Onur Ünlü’nün üstlendiği “Leyla İle Mecnun dizisi 9 şubat çarşamba akşamı 22.15 de Trt 1 ekranlarında başlıyor.

Burak Aksakın senaryosunu yazdığı “Leyla ile Mecnun” dizisinde eğenceli ve 1 o kadar da komik bir aşk hikayesi konu ediliyor. Ali Atay, Ezgi Asaroğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Asuman Dabak, İşdar Gökseven, Mehmet Usta, Osman Sonant, Cengiz Bozkurt ve Köksal Engür gibi başarılı oyuncuların rol aldığı dizi, izleyicileri gülmekten kırıp geçirecek.

Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, hastanedeki yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" demesiyle, beşik kertmesi yapılan çift, isimlerini efsane âşıklar "Leyla ve Mecnun" dan alırlar...

Leyla ve Mecnun’un beşik kertmesi yapılmasının üzerinden yirmi beş yıl geçmiştir. Leyla İstanbul Üniversitesi’nde, Mecnun ise Açık Öğretim’de okumaktadır. Her ikisinin de birbirlerinden haberi yoktur. Bir sabah, ailesi Mecnun’a durumu anlatır ve Leyla’yı istemeye giderler. Mecnun bu durumdan rahatsız olsa da ailesinin zoruyla Leyla’nın evine gider. Uzun süredir görüşmeyen iki ailenin tartışmasıyla sonlanan ziyarette Mecnun, Leyla’yı görmüş ve görür görmez de âşık olmuştur. Mecnun Leyla’nın peşinden koşmaya başlar. Onunla tanışmak ve onu etkileyebilmek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında Aksakallı Dede’yi görür. Ancak Aksakallı Dede’nin rüyalarından çıkıp Mecnun’la beraber yaşamaya başlamasıyla durumlar iyice karışır.
Leyla ile Mecnun, TRT 1’de…

Arkadaşlar ilk kez bu bölüme konu açıyorum,çünkü gerçekten izlenmesi gereken çok eğlenceli çok komik bi dizi izledim geçen gün,

Trt'nin yeni dizisi,Leyla ile Mecnun,

Zaten Trt'nin yapımları çok kaliteli olur bilirsiniz,öyle aşırı drama,cinsellik,entrika falan barındırmaz genel olarak,tam ailecek izlenecek dizilere imza atıyo bence kanal,

Bu dizi de öyle bi komedi,ben ilk bölümü tesadüfen görüp izledim,ama koptum gülmekten,

Gerçekten keyif alarak izledik eşimle,

Sizlere de fark ettirmek ve tavsiye etmek istedim,

Cuma 21.35 te tekrarı varmış bu arada...

Aşağıya ilk bölümün linkini koymaya çalışıcam izlemek isteyenler için...

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce seyrettik, sanırım 1. bölümdü. Biz seyrederken çok eğlendik. Baya da güldük. Montajlar da değişikti.
Mecnun`nun ise herkesi, vitrindeki mankeni bile Leyla sanmasına çok güldüm. :KK52:
Yeni bölümü mutlaka seyredeceğim ama Türkan`la aynı saate denk geliyor. Artık birini internetten seyredeceğim:KK34:

Az önce seyrettik, sanırım 1. bölümdü. Biz seyrederken çok eğlendik. Baya da güldük. Montajlar da değişikti.
Mecnun`nun ise herkesi, vitrindeki mankeni bile Leyla sanmasına çok güldüm. :KK52:
Yeni bölümü mutlaka seyredeceğim ama Türkan`la aynı saate denk geliyor. Artık birini internetten seyredeceğim:KK34:

Evet ben de o manken sahnesinde çok güldüm,:KK1:

Bir de o sakallı dedenin teypten Ferdi Tayfur şarkısı çalması ve loto numaraları söylemesi çok komikti yaa,

Umarım reyting kurbanı olmaz da seyrederiz zevkle,değişik bi senaryo olacak gibi...
:nazar:

Leyla`yı oynayan kız Hatırla Sevgili`deki Beren Saat`in kızıymış.
Ne kadar değişmiş:KK53:

edit:başka sitenn linkini vermek yasak!!!

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar izlemek isteyen olursa ikinci bölüm bugün saat 22.10 da,fragman koyamadım malesef,ama yine

çok komik olacak gibi...

Mükemmel bir dizi , kalitesi ve mizah anlayışı tartışılmaz . Umarım bu dizi çöplüğünde yok olup gitmez. Genelde tvde dizi takip etmiyorum hele ki yerli dizileri hiç izlemiyorum sanırım artık çarşamba günlerini iple çekeceğim. Bu arada dizide hiç reklam verilmiyor acaba bu trt farkı mı , yoksa dizi reklam mı almıyor :/

Mükemmel bir dizi , kalitesi ve mizah anlayışı tartışılmaz . Umarım bu dizi çöplüğünde yok olup gitmez. Genelde tvde dizi takip etmiyorum hele ki yerli dizileri hiç izlemiyorum sanırım artık çarşamba günlerini iple çekeceğim. Bu arada dizide hiç reklam verilmiyor acaba bu trt farkı mı , yoksa dizi reklam mı almıyor :/

Evet reklam vermiyolar,bence hem Trt farkı,hem de geç yayınlanıyo ya milleti sıkıp kaçırmamak için

olabilir,

Ben de çok severek izliyorum ,gerçekten farklı,çok eğlenceli bi dizi,ama fragman ekleyemiyorum

buraya çünkü youtube'da falan yok fragman,ya da ben bulamıyorum bilemiyorum...

Böyle bir diziden haberim bile yoktu :26:
İzlemek isterim... :KK34:
Ama nereden bakabilirim dizinin geçmiş bölümlerine :KK24:

Böyle bir diziden haberim bile yoktu :26:
İzlemek isterim... :KK34:
Ama nereden bakabilirim dizinin geçmiş bölümlerine :KK24:

Nete yazın dizinin ismini çeşitli adresler çıkıyo zaten...

Ben de izleyemediğim yerlerine bakıyorum şimdi,gerçekten çok tatlı komik bi dizi...

Ya şu ak sakallı dede acaip komik yaaa....hele orjinal!!! fikirlerine bitiyorum...:KK9:

İnanmıyorum ilk defa haftanın bir gününü diziyle bütüleştirdim ve yeni bölüm için acayip heyecanlanıyorum :))

Kızlar bu dizi harikaaa:KK64::KK64:

Tesadüfen iki haftadır denk geliyor izliyorum gülmekten kırılıyorum yani bu kadar mı güzel ve komik sahneler olur Hele oyuncuların mimikleri ayrıca etkileyici, özellikle Mecnun hehee

son bölümde ak sakallı dede (favori karakterim) hastanede dolaşırken bi odaya girdi de yatan hastaların hepsinin kalpleri durdu ya o sırada ben telefonla konusuyorum ama gözüm dizide tabi nasıl kopmuşum karsıdaki diyor ki noldu karsında biri mi düstü ? :KK64::KK64:

Kızlar bu dizi harikaaa:KK64::KK64:

Tesadüfen iki haftadır denk geliyor izliyorum gülmekten kırılıyorum yani bu kadar mı güzel ve komik sahneler olur Hele oyuncuların mimikleri ayrıca etkileyici, özellikle Mecnun hehee

son bölümde ak sakallı dede (favori karakterim) hastanede dolaşırken bi odaya girdi de yatan hastaların hepsinin kalpleri durdu ya o sırada ben telefonla konusuyorum ama gözüm dizide tabi nasıl kopmuşum karsıdaki diyor ki noldu karsında biri mi düstü ? :KK64::KK64:

Ya ben de bunu anlatmaya çalışıyorum gerçekten sahneler çok eğlenceli,ak sakallı dedeye bitiyorum

ben zaten,o sahnede de koptum gülmekten valla :KK60:...kaçırmayın derim herkese...

Bende izliyorum bu diziyi gerçekten çok güzel:KK19: Kesinlikle benim mizah anlayışıma hitap ediyor :KK60: Sizinde dediğiniz gibi özellikle Ak Sakallı Dede :KK60: 2.bölümden falan başlamıştım sanırım izlemeye Dede salonda oturuyor tek Mecnun görüyor sanmıştım ama herkes görüyormuş Mecnun gibi tepki verdim 'Dede sen herkese görünüyor musun ya?' :KK60: Kimsede garipsemiyor beyazlar içinde elinde asasıyla etrafta dolaşan dedeyi:KK53: Her karakter ayrı komik. O hep yedek kulübesinde oturan futbolcu falan :KK60: İzlenmeli :KK19:

5. bölümün finaliyle yine kopartmıştır.
Nişanı beyaz atla basan Mecnuna mı güleyim , kurdeleyi kemirip koparmaya çalışan Ardayamı bilemedim

"baba nolur gitsinnn nolur..."

Arda süpersin :)

X