Leslie

Guguk kusu

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
43
5
Kizlar leslie yapip da zayiflayan var mi? Bedeni orantili bir sekilde yag yakan. Bir de bu bayanin basenleri duruyor bu neden oluyor. Basen gitmiyor mu?

Perşembe günü başladım hergün yapıyorum bakalım sonuc ne olacak. Daha öncesinde ablamın zayıfladığı ve incelme yaşadığını biliyorum. Umarım etkisini en kısa zamanda görürüm

Ben vizeve final ödevlerinden dolayı yapsam da düzenli yapmamıştım 3 gündür düzenli yapıyorum sınavlardan önce yaparken 1 mil bana hafif geldi 2 mili de rahat yapıyordum 3 mile geçiş yaptım baktım onda da fazla zorlanıyorum 5 mile geçtim dün umarım iyi sonuç alırım. Yapanlar hep zayıfladığı söylüyor

Bir süredir 45 dakikalık bir videosunu takip edip yapmaya çalışıyorum, ancak sanırım fazla kilolarımdan dolayı 15. dakikada yorulmaya başlıyorum. 30. dakikada, yaklaşık 2 mile denk geliyor, bırakıyorum. Zayıflamaktan ziyade günlük uygulamada metabolizmanın yavaşlamasını önlüyor bence.

Ben leslie ile bir sene icinde 16 kilo verdim emzirme donemi de buna dahildi ara ara biraktim ama benim vucudumda ise yaradi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…