leptabın düğününden

canıımm.sen zaten çok hoş bi bayansın ama bu gelinlikli fotoğraflarına bayılıyorum..Rabbim huzur ve mutluluğu sizden eksik etmesin inşallah :1hug:

ben senin resimlerini görmemişim çok tatlı olmuşsun gelinliğin çok değişikmiş, ömür boyu mutlu olursun inşallah.

Mutluluklar Allah bi ömür yüzünüzü resimlerdeki gbi güldürür inşllh buyrunnnnnnnnn

hersey çok guzel çok tatlı bı çiftolmuşssunz da yuzunuzu saklıycaktınızda niye resim koydunuz bunu çözemedim kusura bakmayın

hersey çok guzel çok tatlı bı çiftolmuşssunz da yuzunuzu saklıycaktınızda niye resim koydunuz bunu çözemedim kusura bakmayın

maksat yüzümün görünmesinden ziyade gelinlik modelimin görünmesiydi yüzümü deşifre etmemek zorundayımki başka sitelerde karşıma çıkmasın

Leptabım gelinlik de içindeki de ayrı bir güzel, kaşına gözüne kurban a.s.
Eşin de çok değişmiş sanırım, bana mı öyle geldi. Aybikle bayram fotolarınıza nazaran diyorum. Alyanın 40 uçurması fotolarındaki eşinse eğer değişmemiş, tabi ben onu da abin olabilir diye düşünmüştüm, yanılmış olabilirim kaydirigubbakcemile3 neyse ben daha fazla batmadan susimm
Rabbim mutluluğunu daim etsin, hayırlı evlatlar versin inşaallah :Saruboceq:
Düğün fotolarını görebilme şansına eiştiğim için mutluyum :asigim:

Leptabım gelinlik de içindeki de ayrı bir güzel, kaşına gözüne kurban a.s.
Eşin de çok değişmiş sanırım, bana mı öyle geldi. Aybikle bayram fotolarınıza nazaran diyorum. Alyanın 40 uçurması fotolarındaki eşinse eğer değişmemiş, tabi ben onu da abin olabilir diye düşünmüştüm, yanılmış olabilirim kaydirigubbakcemile3 neyse ben daha fazla batmadan susimm
Rabbim mutluluğunu daim etsin, hayırlı evlatlar versin inşaallah :Saruboceq:
Düğün fotolarını görebilme şansına eiştiğim için mutluyum :asigim:

teşekkür ederim canımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kırk uçurmadaki de eşimdi burda biraz fotolarla oynandığı için değişik çıkmış olabilir
güzel dileklerin için çok teşekkürler:1hug::asigim:

X