Göz Makyajı Lens ve göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mavikelebek123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2010
305
4
merhaba bayanlar.Gözüm bozuk oldugu ıcın lens kullanıyorum.Buyuzdende goz kalemı nı ıce cekemıyorum.Dısına cekmem lazım fakat sıyah goz kalemı cekmeyı beceremıyorum cektıgımdede maymun gıbı oluyorum.Bu konuda yardımcı olabılecek bırılerıvarmı?bana anlatabılırmısınız?

ben de yaklaşık 4 yıldır lens kullanıyorum.hep gözümün içine sürerim.dışına sürünce yakıştıramıyorum kendime hiç..herhangi bir problemle de karşılaşmadım açıkçası lensi çıkarınca solüsyonla temizlediğim için:13:

aslında lensle kalem kullanılmaz ama ben de lens kullanıp göz kalemini içe sürüyorum,solüsyon temizliyordur bence..

merhaba bayanlar.Gözüm bozuk oldugu ıcın lens kullanıyorum.Buyuzdende goz kalemı nı ıce cekemıyorum.Dısına cekmem lazım fakat sıyah goz kalemı cekmeyı beceremıyorum cektıgımdede maymun gıbı oluyorum.Bu konuda yardımcı olabılecek bırılerıvarmı?bana anlatabılırmısınız?

canım ben de lens kullanıyorum....sana tavsiyem kalem yerine jel eyeliner tarzı ürünler kullanman...bunları göz üstüne de içine de çeksen alerji riski olmuyor(en azından ben de olmadı diyim bari) ben kendiminkini Türkiyeden almadım ama eminim adam gibi bir parfümeriye gitsen jel eyeliner dediğinde sana yardımcı olurlar..marka vs..önerebilirler.....bunun haricinde asla göz içine kalem çekme derim çünki lens kullanan gözler dışardan etkilere ve kimyasallara daha hassas olduklarından ötürü hemen göz pınarların ve alt kısmında hafif katı çapaklanmalr olabilir makyaj sonrası ilk 3-4 saatte..ve makyajının duruşu bozulur.....ayrıca göz içlerin kızarabilir....çok da sağlıklı değil göziçine uygulanan kozmetikler lens kullananlar için....sen en iyisi jel eyelinerlara ve daha yumuşak ve kokusuz göz kalemlerine yönel diyorum....

X