Lekenme filan olursa dedim normal mi dedim normal değil dedi doktor gerçekten öyle mi?

Sevimsizpamukseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
553
-1
23
Dedim ki geçen sefer düşük yapmadan lekenme filan oldu dedim lekenme sıkıntı dedi
Şimdi var mı dedi bende yok dedim ayın 27sine gel keseyi ve kalp atışını duyarız dedi
Birde ilişki yaşamayı dedim olur mu oda hangur hüngür olmasa sıkıntı olmaz dedi
Tiroid sordum oda onu dahiliye ayarlar dedi
Belim hafif ağırı oluyor bazen öne vuruyor ama çok Sürmüyor dedim normal mi peki dedim cevap vermedi niye doktor mu bir şey anlamıyor

Cevap vermiş her şeyinize, neyi anlamadığını düşündünüz
Belim de hafif filan ağırı dedim cevap vermedi normal filan demedi yada normal değil de demedi bir de leklenme işi yengeme aynısını arkadaşım da yaşadı sağlıklı bebek getirirler biri şu an ikinci sınıfa gidiyor biri dört yaşında

Belim de hafif filan ağırı dedim cevap vermedi normal filan demedi yada normal değil de demedi bir de leklenme işi yengeme aynısını arkadaşım da yaşadı sağlıklı bebek getirirler biri şu an ikinci sınıfa gidiyor biri dört yaşında
Yani bel ağrınız düşük belirtisi de olabilir olmayabilir de. Lekelenme yerleşme kanaması olabilir olmayabilir de. O yüzden cevap vermemiştir. Siz de lekelenme yaşamış sonra düşük yapmıştınız her zaman risksiz diyemez hiçbir doktor garantiye almaya çalışmıştır

X