Cilt Bakımı Ürünleri lekelerime tek zm DCL oldu iddetle tavsiye ederim..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Merhaba arkadaşlar her hafta gelişmeleri sizinle paylaşacağım. Öncelikle buğday tenli birisiyim kumralım yani cildimdeki en ufak bir siyah nokta bile hemen göze batıyor ben 5 aydır PAPULEX'in ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum :) sabun içermeyen yüz yıkama jelini kullanıyorum ve yağsız kremini. Gerçekten düzenli kullandığınızda sivilce çıkmamaya başlıyor. Bu ürünler sivilce oluşumuna neden olan bakteriyi yok ediyor ve sağlıklı bir cildiniz oluyor. Ve ben her gün cips yiyen birisiyim buna rağmen önceden her gün sivilce çıkmasına rağmen şimdi sadece adet dönemlerimde 1 tane ya çıkıyor ya çıkmıyor. Ama şuna kesinlikle dikkat edin akneli bir cildiniz varsa peeling yapmayın bu sivilcelerin daha da çok yayılmasına neden oluyor. Ben yaptım bu hatayı banyodayken keseledim yüzümü ve bir kaç tane sivilce çıktı malesef :KK43: Birde bazı arkadaşlar demişler ki dcl ürünlerini kullandıktan sonra lekelerim arttı bu konuda dikkat edilmesi gereken şey mutlaka güneş koruyucu kullanmak 1 gün bile aksatmadan her dışarı çıkarken havada güneş olmasa bile yaz kış.. Benim cilt doktorumun verdiği güneş koruyucu LA ROCHE-POSAY 50+ ANTHELIOS XL açık tenli kişilere genelde bu güneş kremi veriliyor yaklaşık 50tl ye aldım 2 yıldır düzenli kullanıyorum 1 yıl gidiyor bu ürün neredeyse ve gerçekten çok memnunum. Kışın günde 1 kez sürüyorum yazın 3 saatte bir yenilemek gerekiyor eğer güneş altındaysak..
PAPULEX ürünlerine gelirsek yüz yıkama jeline bayılıyorum her sabah kalktığında herkes yüzünü yıkıyordur mutlaka işte yüzümü yıkadıktan sonra bu ürünü kullanıyorum daha sonra yağsız kremini elimin içine bir nohut tanesi kadar sıkıyorum ve üzerinede %100 doğal gül suyundan bir kaç damla koyup karıştırıyorum ve yüzüme uyguluyorum gerçekten ferahlıyorsunuz :) Gül suyu ile karıştırmamın nedeni bu yağsız krem 35 tl ve 40 ml yani hemen bitmesin diye gül suyuyla karıştırıp uyguluyorum :KK66:
Bakalım bugünde dcl kremini kullanmaya başladım bir türlü geçmeyen sivilce lekelerim ve burun bölgemde bir sürü siyah nokta var bunun için aldım bu kremi her hafta gelişmeleri yazacağım :KK66: iyi günler arkadaşlar :KK66:

arkadaşlar merhaba yıllardır lekelerim için dünyanın parasını harcadım.araya doğum da girince düşünün halimi.doktorum bana aha revitalizing cleanser 4 ile temizle,aha revitalizing losyon 10 ile tedavi et ayrıca c scape serum ile dönüşümlü olarak kullanmamı istedi ve daily moısture spf 15 antioksidan özellikli güneş koruyuculu nemlendirici kullandım en son olarak ta şimdiye kadar kullandığım en kaliteli güneş koruyucu spf 30 ile günde 1 kez sürerek tam gün koruma yaptım.yıllardır sıkıntısını yaşadığım lekelerimden tam 1,5 ay sonra kurtuldum.arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum.düzenli kullanın ve sonuca bakın.:lepi:

]bende yeni bir ürün keşfettim.COSMEDİC LABORATORY...leke kremi..DR um önermişti.eczaneden aldım.85 lira..plasenta özlü..çok açıldı lekelerim şükürler olsunki...güneş koruyucu ile birlikte sonuç mükemmel

bu mudur ya....bir şey yazılıyor 1 sene dönüp bakan ne de fikir beyan eder var....boşa başlık....

herkes kulanıp sonuçlarını yazarım diyor.sonra sonuç monuç yok...birde 2 gün ürün kullanıp çok iyi geldi sanki diyenlere sinir oluyorum.1-2 ay kullanıp sonra yorum yazılmalı.... sinir bozucu...

ürünün kullanım şekli nedir?

ürünü kullanan biri olarak mükemmel bir marka oldugunu söyleyebilirim..evet biraz pahalı ama değer..DCL nin açılımıda dermatolojik kozmetik laboravuarıdır..olay cildinize uygun ürünü bulup kullanmaktır..her eczacı bu ürünü satabilir ama hangi cilt tipine hangi ürün uygundur hepsi bilmez..DİKKATLİ OLUN!!

Kullandığım en iyi güneş kremi.

Başka neleri mi kulllandım?

1. La roche posay: Anthelios XL SPF 50+ Fluide Extreme
2. Farmona Mussvital Solar Spf30+ Makadamia Yağı İçeren Vücut Köpüğü 200ml
3. DCL Super Sheer Sunscreen Spf 50+
4. Tegoder Cosmetics Spf 50+
5. Henüz bugün aldığım Avene Spray SPF 50+

La roche yüz için kullandığım ilk güneş kremiydi. Bu yüzden ısrarla uzun süre kullandım. Fakat kesinlikle yüzüme bu kremi bir türlü yediremedim.Öncesinde iyice nemlendirmek gerekiyor ki kimsenin o kadar zamanı yok maalesef. Bir daha hayatta kullanmam, tavsiye de etmem.

Farmona'nın ürünü tam bir rezalet. Doktor tavsiye etmişti, eczane bile satmak istemedi ama,düşünün. Alerji yaptı, bıraktım. Ama köpük kullanmak çok pratik. Keşke her markanın köpük güneş kremi olsa.

Tegoder'i Başkent Hastanesi satıyordu, yine doktor tavsiyesiyle aldım. Oldukça yağlı. Bir daha almam.

Avene'in termal suyundan çok memnunum, o yüzden güneş spreyini aldım. Daha açmadım; ama memnun olacağımı düşünüyorum.Çünkü termal suyu benim için mucizeydi (Rozalı bir cildim var)

DCL mükemmeldi. Başta doktorum önermişti, sonra nereden estiyse Tegoder'i verdi. Ama elimdeki ürün biter bitmez DCL'ye döneceğim. Neden mi? kıvamı harika, koruması harika. Cildimi yağlandırmadı. Güneşe karşı alerjisi olan cildimi yatıştırdı. Kırmızı suratımı beyaza yaklaştırdı :)

Ve de en önemlisi hayvanlar üzerinde test yapmıyor. Paraben içermemesi kadar önemli bence...

DCL'nin gözaltı kreminden de çok memnunum. Ama saç ürünleri rezaletti (o kadar para vermeyin sakın)

DCL ve AVENE candır :KK66:

Bugun ben de DCL in gunes koruyucusunu aldim eczacinin yogun önerisi uzerine.bakalim nasil olacak gelismrleri yazacagim

X