lekelenmeleriniz ne zaman bitti?

kibelecim senin lekelenmelerin adet gunumu yoksa öncesindenmi geldi ve leke ile birlikde agrinda oluyormuydu bende adet aolcak gibi agrim var.

oncesinde:) adetten 3-4 gun once ... ama hala kesilmedi:KK43:

canim agri yoktu acikcasi. bende hicbir belirti yoktu. sadece ates basmasi ve gogusler sis.

canım benım durumum cok farklıydı agrın falan yoksa ve bebgın kalp atıslarına aldıysan endıselenme derım bol bol su ıc ıns bısey olmaz benım 3 dusugum oldu bu ılacta kullandım lekelenmeler bıtmıstı dr gıttık bbegın kalp atısları yoktu dr ılacları bırakmamı soyledi yanı dusecekse hıcbır ılac care olmuyo ıns bebegını saglıcakla kucagına alırsın canımcım allah kısmet ederse hıcbısey manı olamaz tamam sıkma canını

canim daha kalp atisini duymadik. doktor randevum 21 temmuzda. insallah gidince goruruz duyariz da icim rahatlar.

aslinda simsi internette progestan hakkinda biraz arastirma yaptim. diyor ki kendiliginden dusuklerin yaridan fazlasi genetik sorunludur.bu gibi durumlarda progestan alinmasi sadece olu yumurtanin atilmasini gecitirir. sorunun kaynagi iyi arastirildiktan sonra progestan uygulanmalidir. corpus luteumun salgiladigi hormon seviyesina bakilip az ise progestan uygulamasina gecilmelidir diyor.

aslinda simsi internette progestan hakkinda biraz arastirma yaptim. diyor ki kendiliginden dusuklerin yaridan fazlasi genetik sorunludur.bu gibi durumlarda progestan alinmasi sadece olu yumurtanin atilmasini gecitirir. sorunun kaynagi iyi arastirildiktan sonra progestan uygulanmalidir. corpus luteumun salgiladigi hormon seviyesina bakilip az ise progestan uygulamasina gecilmelidir diyor.

evet canım aynen öyle.hatta doktorum da bana öyle söyledi.yabancı ülkelerde vermezlermiş progestanı ki eğer bebek sağlıksızsa bir an önce düşsün diye.ama dedi biz yine de kalp atışını duyana kadar tedbir olarak veriyoruz dedi

kibelecim ilk önce tebrik ederim allah tamamına erdirsin benim sana sormak istediğim bişey var bende aynı senin gibi adetime 5 gün kala kahverengi leke geldi sonrasında az az açık kırmızı lekeler gelmeye başladı bugün 4 gün oldu yani hiç denecek kadar az senin lekelenmelerin hep kahverengimi yoksa kırmızı leke geliyomuydu bide benim belime karnıma sancılar giriyo sendede aynıları oluyomudu

kibelecim ilk önce tebrik ederim allah tamamına erdirsin benim sana sormak istediğim bişey var bende aynı senin gibi adetime 5 gün kala kahverengi leke geldi sonrasında az az açık kırmızı lekeler gelmeye başladı bugün 4 gün oldu yani hiç denecek kadar az senin lekelenmelerin hep kahverengimi yoksa kırmızı leke geliyomuydu bide benim belime karnıma sancılar giriyo sendede aynıları oluyomudu

canim benim lakelenmelerim kahverengi geldi ve sancim yoktu. adet kasilmasi vs de yoktu. guiderek azaldi. sonra bitti derken gecen hafta biraz yordum kendimi. gene cogaldi. simdi gene yok denecek kadar azdi. insallah bugun olmaz.

ama canim herkesinki farkli olabilir. yani benimki kahverengi iken bazilarinda acik pembe gelirmis. bence sen bir test yap. benim o kanama oldugu geceyi saymazsak cunku cok gec saatti, ertesi gun dgl bir sonraki gun silik cikti. diger gun ise tam cikti.

X