Lekelenme

nisatpkoglu

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2023
92
15
25
Merhabalar ben 22 ağustosta çatlatma iğnesi vurulmuştum bugün 17. Günüm. 9. Günden bu yana gebelik testi yaptım hep pozitif çıkmıştı. Fakat dün testim daha koyuydu ilk çizgiyle aynı renkteydi. 13. Gün akşam kahverengi bir akıntı 14. Gün gündüz parmak ucu kadar kahverengi bir akıntı geldi 2 kez. Başka da hiç gelmemişti. Dün normalde regl olmam gerekiyordu olmadım akşamında koyu kahve renginde pıhtısız leke geldi. Baska da gelmedi böyle bir durum yaşayan var mı aranızda bu neden olabilir?

Son düzenleme:
Peki yerleşme kanaması ise 13. Gün ve 14. Gün gelen kahverengi akıntı geldi inanın o kadar tereddütteyim ki dünden beri moralim çok bozuk

Ilk zamanlar kanama oluyor doktora gorun bence testin zaten pozitif

Merhabalar lütfen cevap verirmisiniz lütfen benim adetim 3 Eylül de oldu 13 Eylül de bitti 18 Eylül de ara kanamam oldu ve 5.gundur geliyor yumurtlama günümde 18 Eylül hala kanamam var yumurtlama kanamasi bu kadar surer mi çok korkuyorum iki küçük yavrum var bir kızım.losemi hastası ve doktor kötü biseu der diye içim içimi yiyor lütfen biriniz bana cevap verebilir mi yaşayan varsa az az geliyor 5 gün boyunca bir ped doğmamıştır hala da geçecek gibi değil bana cevap veren olursa çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…