lekelenme yaşayan arkadaşlar hamilemisiniz?

aazzrraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2010
1.725
0
bugün 11 gün oldu hala lekelenmeler devam ediyor neyse yazayım ben 2 yıl yasmin doğum kontrol hapı kullandım bırakalı 10 ay oldu ve son 2 defadır 64 günde bir adet oluyorum dün olmam gerekiyordu fakat son 11 gündür lekelenme kanlı akıntı var bugün 2 gün geçti sayılır adetim test negatif hiç böyle bir hikayesi olan duynuzmu?bu arada en son 2 - 6 eylül arası enfeksiyon için ornisid kullandım 9 eylüldede lekeler başladı offfffff ne yapmalıyım inan bilemiyorum
sositososito

benim bir arkadaşımın durumuda sana benziyor.idrar yolu enfeksiyonu var adet tarihine yakın lekelenmeler oldu ama testler negatif.acaba enfeksiyonla ilgili bir durum olabilirmi..

benim bir arkadaşımın durumuda sana benziyor.idrar yolu enfeksiyonu var adet tarihine yakın lekelenmeler oldu ama testler negatif.acaba enfeksiyonla ilgili bir durum olabilirmi..

mrb canım dr gittim iki tane kist varmış ama gebeliğe engel değilmiş 15 gün sonra tekrar gidicem farlutal verdi.akannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…