lekelenme görüp hamileliği devam eden varmııııııı

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
44
2 boş gebelikten sonra korkuyorum çok şükür doluda hafif kahveler oldu çok korktum 5 gündr bazen oluyo bazen olmuyo kasıklarım çok ağrıyo inşşlh şu 3 ay geçer 2 ayı tamamlıyorum 7 artı 5 im içimi ferah tutsamda korkuyu atlatamıyorum evde yatıyorum .7 yıldan sonra gelsinnn tek umudum sağlıklı olacağına dair tiksinmm ve baş dönmem oluyo claexane iğne ve progeston kullanıyorum .

tatlim hic korkma benim ayni sekilde lekelenmem olmustu veve agrilarim coktu,doktora gittigimde doktor rahim büyüdügünden oluyomus korkma.insallah yavrun tutunur sana,hayirli olsun canim

sağolllll rahlattın beni allh razı olsunnn ilk geldiğinde gitmiştim hatta ilk defa kalbini görmüştüm inşşlh dedğin gibidr hatta hastanedemi yatsam napsam diyordum kendime yetemiyorum eşim dostum arada rahatlatmaya geliyo rabbim inşllh bu günler geçer cuma gitcektim kontrole yarın bile gitmeyi düşündüm inşlh kesilir bende 7 yılık özlemimi bitiririmmmm inşşlhhhhhhhhhhhhh

için rahat olsun, progesteron iğnesi bile lekelenme yapabiliyor. ben neredeyse 3 ay çok yoğun bir şekilde kahverengi lekelenme yaşadım. moralin ne kadar yüksek olursa o kadar iyi. senin mutluluğun onu sana bağlayacak annesi! bol bol su iç, bulduğun her fırsatta uzan. allah tamamına ermeyi nasip etsin.

allh razııı olsun ne diyeyimmm kendi adıma mutluyum oldum daha doğrusu bu gün yok gibi inşşlh geçicek güzel teyzeleri umutlu olmalıyım uzanıyorum çok şükür yarın 8 haftamız bitcek ayrıca mutluyum inşşlhhh bu sefer kandrmıcak içime doğuyo sevgilerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…