Lekelenme& adet sorunu & acil fikir (((

Podcastvness

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2019
157
43
36
Kızlar daha önce de başlık açtım ama yanlış oldu galiba.
34 yaşındayım bu yaşa kadar çocuk denemedim. Hamilelik olmadığıma emin olduğum garip şeyler oluyor
Reglme 1 hafta kala kahverengi lekelenmem oldu regl oluyorum sandım sıfır belirti 5 gün sonra kırmızı ile karışık kahve bir akıntım oldu hala sökülme yok sadece peçeteye silince o da günde 1-2 sefer.
Tüp bebek& amh & hormon o kadar uzağım ki süzenli doktora giderim bu arada 6-7 ayda bir ve reglm hiç şaşmadığından hiç bu testler istenmedi.
Doktora henüz gitmedim aradım kendisini çok endişe edilcek bişey yok antibiyotik yazayım kalitesiz yumurtlama olmuştur dedi.
Kafamda deli sorular, arada böyle oluyor mu bunu yaşayan var mı? Lütfen yardım :KK43:((

Doktor endişe edilecek bir şey yok deyip açıklamış. Siz doktordan daha iyi biliriz diye bize mi soruyorsunuz aynı endişe ile?

Endise etmeyin belkide kist filan olusmustur beslenmenize dikat edin miyomlar kistler sekerli gidalardan tatlilardan beslenir büyürler ve cogalirlar kücük kistler adetle atilir ve genellikle koyu akintilarla baslar adet ben defalarca siyah sekilde adet oldum arada kirmizi renge dönüyordu. Tabiki illa kist var demiyorum doktornuz söylemis zaten bol papatya icin günde 2 fincan mesela. Idrar yollarina iyi gelir iyi bir sökücüdür aslinda papatya cayi..

X