Lazerle vajina daraltma

valya

Guru
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
137
11
Merhabalar
Ben 3 gün önce lazerle vajina daraltma yaptırdım ama çok akıntım var sarı renkli ve hafif koku var doktora sordum normal dedi dokular kendini yeniliyor dedi
Olanlar varsa bilgi verebilirlermi rica etsem

Mrb ben de gecen sene mayıs ayında oldum lazerle vajina daraltma bende de olmustu akıntı normalmiş yalnız moralinizi bozmak istemem ama etkisi çok çabuk geçiyor en fazla 6-8 ay kullandım ben o etkiyi. Şu an ameliyatı arastiriyorum. Kalıcı çözüm lazım yoksa her sene veya iki senede bir lazer çözüm olmuyor

Merhabalar
Ben 3 gün önce lazerle vajina daraltma yaptırdım ama çok akıntım var sarı renkli ve hafif koku var doktora sordum normal dedi dokular kendini yeniliyor dedi
Olanlar varsa bilgi verebilirlermi rica etsem
Geçmiş olsun bende düşünüyorum ama çok yorum yok bu konuda sonuçtan memnun kaldınızmı geçiçi diyorlar kafam karışıyor

Lazerle olmuyor ben 2 seans yaptırmıştım ama olmayınca yeniden doktor bulup cerrahi ameliyatla yaptırdım sonuç harika

Birde ne kadar araştırdınız acaba vajen dokusuna zararı varmı cerrahinin
Her iki ameliyatı da bizzat yaşadığım için canlı canlı olayı biliyorum diyebilirim lazerle vajina daraltma da aslında vajina dokusu içeriden yakılıyor ve pütür pütür oluyor aslında ama cerrahi ameliyatı bollaşan yerleri Doktor kesip atıyor bence çok daha sağlıklı..
zaten lazerle sonuç olan görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…