Lazerden kaç seansta sonuç aldınız ?

mommm

a coffee lover ☕️
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
5.072
2.468
En fazla kaç seansta sonuç aldınız hangi cihazla ?

Yarım bacak, koltukaltı, genital için 6 sesns yaptırdım. 4. Seansta bacaklarım komple bitti.
Genitalde de bikini bölgesi 6. Seansda etkisini gösterdi, aşağı bölgede seyrek de olsa cıktı. Ama rahatsız edici değil aşırı

Normalde 6 ya da 8 seans yetiyor ama benim gibi az çıkan tüye tahammülünüz yoksa uzun vadede gidersiniz hatırlatma atışları ile

Hangi cihaz jiletleyip mi giriyorsunuz

Normalde 6 ya da 8 seans yetiyor ama benim gibi az çıkan tüye tahammülünüz yoksa uzun vadede gidersiniz hatırlatma atışları ile
Evet ben aynen öyleyim be kıllarımda açık renk karışık zor bitecek gibi siz bir paket bitirdiniz mi nasıl geçti

Benim ilk seansta çoooook azaldı. 6. seansa gideceğim haftaya, bacaklarım bitti, koltuk altımda sadece çook ince tüyler var, bikini bölgesi hatrı sayılır derecede azaldı ama var tabii özellikle aşağı kısımda.

2 seans arası traş makinesiyle kısalt demişlerdi bana, ben ilk seanstan beri hiç kullanmadım uzamadılar çünkü

Yaa süpermiş kurtulmuşsunuz neredeyse bacakta üst bacağa gidiyormusunuz orası da bitti mi ? Bikini alt kısım yavaş ilerliyor nemli bölge olduğu için ama üstünün bitmes bile rahatlatıyo insanı benimde en iyi orasının üst kısmı oldu. Seans önceleri mi kısalttınız traş makinasıyla seanstan bir gün önce jilet ve makina karışık akıyorum ben hangi cihazla giriyorsunuz ?

İlk başladığımda jileteyip gittim, sonraları kısalttım makasla. Bir daha jilet değdirmedim. Cihaz alexandr
Bana sıfırlanması gerekiyor cihaz görmesi için dedler bu seans daha çok yere çürüdüm jileti makinayla aldığım bazı bölgelerde vurdum makasla kesince görüyormuymuş cihaz

6 seans gittim. koltukaltim, bel ve alt bacak tamamen bitmisti tek tük vardı. genital cok acıyordu en düşük joule'de attirdim oraya ona rağmen fena değildi ama vardı yani. ust bacak lazerden önce hic yoktu lazerden sonra azitti malesef önünü alamadim cok çıktı. 8de tam biter diyordum ama hamile olduğumu öğrendim. ki, hamilelikte çok çok tüy çıktı biten yerlerim bile hic lazere gitmemisim gibi çıktı.

Bacaklarım tamamen bitti diyebilirim, üst bacağa da gidiyorum ama orada yoktu zaten almıyordum hiç sarı tüyler vardı bir tek benim gördüğüm

Evet alt kısım biter mi emin değilim ama dediğiniz gibi üst kısmı bile rahatlatıyor.

Bana jilet ve ağda kesinlikle yok dediler, traş makinesiyle kısaltmamı istediler sadece ama gerek olmuyor mesela cumartesi günü gideceğim bacaklarda ve koltuk altımda tek tük var birkaç tane. Umex cihazın adı. İnşallah bitmiştir gerçekten

Bana sıfırlanması gerekiyor cihaz görmesi için dedler bu seans daha çok yere çürüdüm jileti makinayla aldığım bazı bölgelerde vurdum makasla kesince görüyormuymuş cihaz
Tavsiyem siz tamamen jilet vurmayın. Biraz kısaltın,işlemi yapacak kişi zaten tekrar jilet yapıyor gerekli görürse. Hem kıl yogunlugunu görmesi acından nerde hala cıkıyo azalmamıs vs görmesi iyi olur.

Yaaaa hadi yaaa lazer gerçekten şans işi galiba üst bacakta Azmıydı lazer öncesi Jiletleme yaptınız mı omu arttırdı acaba benimki öyle oldu

Yaa benimde öyleydi sarıydı üstler ben görüyordum bi uff pişmanım oraya vurdurduğuma 4 kere jilet yapıldız seans öncesi sonra arttı şimdi almak zorundayım artık geçen seans traş makinasıyla makasla kuşattım iyice öyle girdim bakalım bu ay dökülme olacak mı dertsiz başıma dert açtım diye kızdım kendime hiç bu zamana kadar tüy dersim yoktu kollarım açık renkli zaten sürekli almaktan bıktığım için başladım ama bilmiyom ya biter inşallah çok iyiymiş ya sevindim sizin adınıza darısı başıma makina üst bacaktaki sarı tüyleri belirginleştimedi öyleyse dimi ben aldım geçen sanki diken diken çıkıyo gibi geldi bana

Tavsiyem siz tamamen jilet vurmayın. Biraz kısaltın,işlemi yapacak kişi zaten tekrar jilet yapıyor gerekli görürse. Hem kıl yogunlugunu görmesi acından nerde hala cıkıyo azalmamıs vs görmesi iyi olur.
Evet bende öyle yapıyom artık makinayla aşıyorum jilet yaramadı bana

Flaşı açıp baktım, hiç yok
Jilet vurduğunuz için öyle çıkıyordur muhtemelen, ben jilet vurduran bir yere 3 seans koltukaltı lazer yaptırmıştım, hayatımın hatası oldu. 3 tane tüy çıkıyordu zaten öncesinde efsane çoğalttı bence jiletle almayın

Vallahi ya çok pişman oldu. Keşke hiç lazere başlamasaydım diyorum şimdi de ağda makina karışık gidiyordum kendi başıma dert açtım bırakıp ağlaya mı dönsem acaba

Vallahi ya çok pişman oldu. Keşke hiç lazere başlamasaydım diyorum şimdi de ağda makina karışık gidiyordum kendi başıma dert açtım bırakıp ağlaya mı dönsem acaba

Valla direkt ağdaya dönün bence. Sizin bitti mi lazer?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…