lazer yada iğneli epilasyon yaptıranlar. Pisman yada memnun olanlar.

berna8735

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
284
0
arkadaslar özellıkle bacak bölgesıne lazer yada iğneli epilasyon yaptıranlar pismanmısınız bır yan etkısını grdunuzmu ayrıntılı olarak bılgılendırrmısınız...
- yanma oldumu ve bunalrın lekesı kaldı mı?
- tekrar kıl cıktı mı?
- batıklarınıza çözüm oldu mu?

Son düzenleme:
bende bu lazer epilasyonu merak ediyorum.. yaptran varsa yorumlarını yazabilir mifisfisfis

bacağıma değil ama özel bölge ve koltukaltıma yaptırdım 10 seans kadar sanırım.hiç bir sonuç alamadım.üstelik kaç yıl önce 1,5 milyar ödedim.hala yanıyorum verdiğim paraya.
koltukaltıma 4 yıl önce iğneli epilasyon yaptırmaya başladım.2. seanstan sonra süper sonuç aldım.hala tek tük var ama ben gidemediğim için.bir iki ay içinde gidip bitiricem.
bana iğneli epilasyon yapan bayan 20 yıl önce bacaklarına iğneli epilasyon yaptırmış.çok memnun.ama her gözenekte beyaz lekeler var.kendisi sorun etmiyor.zaten açık giyimli bir bayan değil.ben tercih etmezdim ama böyle.
tabi en önemlisi doğru birini bulup yaptırmak.
bu konuyla ilgili kendi topiğimde yazmıştım.isterseniz bakın.hatta epilasyona başlayacaksanız bu topiği okumadan başlamayın derim.
"tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum.. "

peki canım senin gittiğin yerde bu uygulamayı yapan kişi doktormuydu çünkübenim yaptığım araştırmada gördüğüm bu işin ehli olmayan kişilerce yapıldığında hiçbir sonuç alınamıyor ve ya gereğinden fazla yanık oluyormuş galiba..

arkadaşlar iğneli epilasyondan hiçbir sonuç alamadım.fakat soğutma sistemli lazer epilasyonla 5 seansda bacaklarımdaki tüylerin yarısından kurtuldum.maliyeti fazla ama değdi.ben şuan ıpl cihazları merak ediyorum.bilgisi olan veya yaptıran var mı?

nemida lazer epilasyonumu yurtdışında eğitim almış bir dermatolog (aslıhan SAYGIN)yaptı.
iğneli eğilasyonu bir öğretmen arkadaşım evde yaptı.devlet memuru olduğu için salon açamıyor.
ama iğneli epilasyon sırasında köklerin yandığını kulaklarımla duydum.eğer o sesi duymazsanız bilin ki köke gelmeden kılın ortalarında biryere elektrik veriliyor.
bu bir süre kılı çok güçsüz düşürüp uzamasını yada çıkmasını engelliyor ama bir süre sonra yeniden güçlenip çıkıyorlar.

Valla bacagima degil ama yuzume yapdirmisdim, sana nekadar pisman oldugumu anlatamam. Tuylerden fln kurtulmadim aksine dahada cogaldilar, ve ustelik yanagimda beyaz leke olusmustu Allahdan gecti ama simdi.
Gerce her insanda farklidir bende etki etmedi ama sende edebilir

yaa tek çözüm bu deniliyor bacagımdakı o batık gıbı seyler için ama simdi tüm hayallerım suya düştü:: napcam ben bu bacaklarımı yaa

yaa tek çözüm bu deniliyor bacagımdakı o batık gıbı seyler için ama simdi tüm hayallerım suya düştü:: napcam ben bu bacaklarımı yaa

bizle birlikte hareket et canım.
istenmeyen tüyler bölümünde "tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum.." isimli topik :)
üstüne bir de zırnık.ohh miss kaydirigubbakcemile3

istenmeyen tüyler bölümünde de "O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı.."

bu iki topikte saç,cilt,tüy konularında aradığını bulabilirsin belki :)

Son düzenleme:

ben şuan bacaklarıma iğneli yaptırıyorum batıklar tamamen gecıyor yara ve izlerde zamanla gecıyor cunku vucudumun baska bolgelerıne iğneli yaptırdım ve cok memnunum yaptırdıgın yer de cok onemlı yanma ve leke sorunu yasayanlarda oluyormus ben bunları yasamadım ama yuzume yaptırdıgımda gunesten korundum.iğnelı epılasyon dokuyu yenılıyor leke veya ız bırakmıyor ama ıyılesme suresını beklemek sabırlı olmak gerek

[iğneli epilasyon kesin cözüm ama sabır işi kabukların düşmesini beklemek ama sonuç cok iyi benceQUOTE=hadr;33756465]ben şuan bacaklarıma iğneli yaptırıyorum batıklar tamamen gecıyor yara ve izlerde zamanla gecıyor cunku vucudumun baska bolgelerıne iğneli yaptırdım ve cok memnunum yaptırdıgın yer de cok onemlı yanma ve leke sorunu yasayanlarda oluyormus ben bunları yasamadım ama yuzume yaptırdıgımda gunesten korundum.iğnelı epılasyon dokuyu yenılıyor leke veya ız bırakmıyor ama ıyılesme suresını beklemek sabırlı olmak gerek[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…