Lazer Epilasyon Lazer sonrası lekeler (2 hafta oldu)?

Ben_bety

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2018
143
26
28
2 hafta oldu Alexandrite lazer yaptıralı ama hâlâ geçmedi üst Bacağın iç kısmında (genitale yakın kisimda) ilk günler kaşıntı ve kızarıklık vardı sonra kabuklandı hafiften, ağrı olmadi. Şimdi koyu lekeler var. Madesassol kullaniyorum 4-5 gündür. Çok moralim bozuldu geçer mi ne yapmalıyım ? (o kisimda tüy yoktu bile doğru düzgün yoktan yere neler geldi başıma)

Kaçla atış yaptilar? Cihaz gercek aleksandre cihazi ise yanma muhtemelen 1. Derecendir ve gecer die dusunuorum.madecassol iyi krem.fakag yuksek atis yapmis olmalari gerekiyor ki yanik olussun

Kaçla atış yaptilar? Cihaz gercek aleksandre cihazi ise yanma muhtemelen 1. Derecendir ve gecer die dusunuorum.madecassol iyi krem.fakag yuksek atis yapmis olmalari gerekiyor ki yanik olussun
18 diyordu kadın. 3.5 ay oldu. Açıldı rengi ama Daha tamamen geçmiş değil. Expigment sürüyorum ama düzenli kullanamadim

Aylar geçti ama rengi hala cildimle esitlenmis değil çok moralim bozuluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…