Lazer epilasyonunuz ne kadar etki etti?

Strongerwoman

💜
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
1.019
1.198
Merhabalar
İyi bir hastanede
6 seans alexandrite (kol altı, bikini, alt bacak)
Üst bacak ve kollarıma buz lazere gittim.
3 ay oldu ve hiç memnun kalmadım,
Hormon, kil yapısı herkese gore değişir ama bana 6 yetebilir demislerdi.
lazere gidenler kaç seanstan sonra bitti killarınız?
Bir de şimdi ağda veya jilet vuramiyormusum böylece kaldım..
ek seans almam gerekiyor

2 sene alexandrite gittim. artık 6 ayda falan zar zor gördüğüm kıllar için gitmeye başlamıştım ki hamile kaldım. su an lazerden önceki haline göre %70 daha az olsa da kıllarım var. üst bacak ve üst kolda özellikle.

2 senede kaç seans gittiniz? Ben hayal kırıklığına uğradım başta çok iyi sanmıştım ama üç ay geçince üzerinden yüzde elli gibi gittiğini görüyorum

Hiç bi zaman lazere düzenli gitmedim. Hatta toplasanız 4 seans bile gitmemişimdir. Beyaz ten siyah kıllıyım. Herhangi bir hormon bozukluğum yok. B12, demir, d vitamini eksikliğim var. 4 seans gittiğim cihaz soprano buz lazerdi. Beklentimin üzerinde güzel sonuç aldım. En son gittiğim seansın üzerinden çok uzun zaman geçti. 4 seansta %40 azalma yaşamışımdır. 1 ay falan önce de ipl cihazı aldım. Aşşşırı memnunum. Her hafta düzenli kullandım. Kollarımdakiler ve koltuk altım çok çok inceldi. Hatta tüylerim sarardı ve seyreldi. Bacaklarımın bilek kısmından dize yaklaşan kısma doğru olan bölge tertemiz. Üstlerde batıklarım vardı. Şu an batık göremiyorum hafif bi seyrelme var. Bacaklarımın üst kısmının arka tarafı baya yoğundu. O yoğunluk da hafifledi. Şu an için memnun kalacağım gibi gözüküyor. Ipl için kalıcı değil diyorlar zaten lazerde de kalıcılık garantisi yok. O yüzden ben kalıcı olmama ihtimalini göze aldım. Ayrıca başlarda her hafta uygulama yapıldığı için diğer seansı beklerken kıllı gezmek zorunda kalmıyorsunuz. Dökülmeler de çok güzel ben çok memnun kaldım. Yardımcı olabilmek için uzun uzun yazdım. Umarım faydası olmuştur.

Lazer modern ağdadır. Tüyleri bitirmez. Azaltır, inceltir ve çıkma sıklığını uzatır. 2014 yılından beri giderim. İlk başlarda sık sık gittim. Şimdi 6 ayda bir falan. Ama şimdiki aklım olsa bacak, kol altı, alt kol hariç gitmezdim. Çünkü diğer bölgelerdeki tüyler lazere uygun değil. Lazer kalın ve siyah kıl sever.

Hmm.. peki ince kıllar için buz lazer? Hastanede uygun olduğu soylendi.

Arada gideceğimi biliyordum ama 6 seans sonrası hayal kırıklığım oldu.
Bir de bazı tecrübelere kandım sanırım. Bir paket gittim hamileliğimde bile tek tük çıktı diyenlerle kıl özelliklerimi aşağı yukarı benzer tuttum demek ki 🙈Evde cihazım var artık uğraşmak istemeyip yaptırdım.

Aslında ben lazerden sonra ağda veya jilet yapılmadığını bilmiyordum şu çıkan inceleri alamadığım için sorun oldu

Hiç bi zaman lazere düzenli gitmedim. Hatta toplasanız 4 seans bile gitmemişimdir. Beyaz ten siyah kıllıyım. Herhangi bir hormon bozukluğum yok. B12, demir, d vitamini eksikliğim var. 4 seans gittiğim cihaz soprano buz lazerdi. Beklentimin üzerinde güzel sonuç aldım. En son gittiğim seansın üzerinden çok uzun zaman geçti. 4 seansta %40 azalma yaşamışımdır. 1 ay falan önce de ipl cihazı aldım. Aşşşırı memnunum. Her hafta düzenli kullandım. Kollarımdakiler ve koltuk altım çok çok inceldi. Hatta tüylerim sarardı ve seyreldi. Bacaklarımın bilek kısmından dize yaklaşan kısma doğru olan bölge tertemiz. Üstlerde batıklarım vardı. Şu an batık göremiyorum hafif bi seyrelme var. Bacaklarımın üst kısmının arka tarafı baya yoğundu. O yoğunluk da hafifledi. Şu an için memnun kalacağım gibi gözüküyor. Ipl için kalıcı değil diyorlar zaten lazerde de kalıcılık garantisi yok. O yüzden ben kalıcı olmama ihtimalini göze aldım. Ayrıca başlarda her hafta uygulama yapıldığı için diğer seansı beklerken kıllı gezmek zorunda kalmıyorsunuz. Dökülmeler de çok güzel ben çok memnun kaldım. Yardımcı olabilmek için uzun uzun yazdım. Umarım faydası olmuştur.
Uzun yazmışsıniz çok teşekkür ederim
Bende de var aslında ben evde cihazimla yapıyordum.
Ufakliklarim olduğundan artık uğraşmak istemedim diğer cihazlarin daha iyi sonuç vereceğini düşündüm..
Evdeki cihazdan önce jilet veya ağda yapmak gerekiyor peki siz evdeki cihaz için bunu yaptığınızda buz lazerde azalan tüyleriniz geri geldi mi farkedebildiniz mi öyle bir şey?
Ben hastanede bir 6 seans daha mi alsam yoksa evdekiyle olanları mi yapsam diye iki seçenek sunamiyorum kendime kesinlikle ağda, jilet sürme dendi

Uzun yazmışsıniz çok teşekkür ederim
Bende de var aslında ben evde cihazimla yapıyordum.
Ufakliklarim olduğundan artık uğraşmak istemedim diğer cihazlarin daha iyi sonuç vereceğini düşündüm..
Evdeki cihazdan önce jilet veya ağda yapmak gerekiyor peki siz evdeki cihaz için bunu yaptığınızda buz lazerde azalan tüyleriniz geri geldi mi farkedebildiniz mi öyle bir şey?
Ben hastanede bir 6 seans daha mi alsam yoksa evdekiyle olanları mi yapsam diye iki seçenek sunamiyorum kendime kesinlikle ağda, jilet sürme dendi
Ya şimdi benim ipl sürecim daha çok yeni o yüzden geri dönme meselesi nasıl olur bilemiyorum ama ben şimdilik çoğalma görmedim. Ama belirgin şekilde sararma var.
Bence eğer beyaz ten siyah kıllıysanız bi 6 seans daha alın derim. En azından evde devam etmeye karar verirseniz bile çok az bi bölge için uğraşmış olursunuz. %100 bitiren var mı bilmiyorum açıkçası ben herkes bitmiyor dediği için ve vaktim de olduğu için ıpl kullanmak istedim.

X