LAZER EPİLASYON

mira_34

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2014
5
0
32
Oncelikle merhabalar hepinize :) izmir de epilasyona gidip memnun kalan arkadaslarim veya ablalarim var mi? Varsa eger gittiginiz yerin ismini soyleyebilir misiniz? Yardimci olursaniz cok sevirim. Bu eylul ayı icersinde baslamam gerekli. Simdiden tesekkurler :)

Novar klinige epilasyon ve lazer yaptirmak icin gittim. Ilk defa lazer yaptirmis degilim, daha once yurt disinda yaptirmis ve cok memnun kalmistim. Malesef Novar klinikte birakin lazerin amatorce sagliksiz bir sekilde yapilmasini ne bir guleryuz ne bir musteriyi karsilama diye bir durum yok. Oncelikle kapidan giriyorunuz kimse yuzunuze bakmiyor, saniyorsunuz calisan kisiler musteri, sizde parasiyla degilde bedava hizmet alan kisi !! Her muessesede ne olursa olsun hangi sektor olursa olsun musteri velinimettir. Fakat bu is yerinde anlasilan para ve musteriye hic ihtiyaclari kalmamis. Hadi bunlari gecin asil onemli olan saglikli ,guvenli hizmet sunulmamasi.Bu klinikte amator kisilerce cok tehlikeli is yapiliyor.Bir yakinimin kolunu iki kere yaktilar.Yanan diger musterileride duydum, malesef bu gercekleri ancak islem yaptirdiktan sonra ogrendim.Cilt doktoru kontrol etmemis ,yanigin ciddiyeti bilinmiyor.Ileride onemli cilt kanserine goturen sonuclar bile dogurabilir. Benim epilasyonumu yapan Selay isimli calisanlari epilasyon yapmayi bilmiyor,cenemde kil kokunu bulamamasindan ve igneyle deriyi yakmasindan dolayi iz kaldi. Calisanlari (herhalde maliyeti aza indirmek icin)egitimsiz, ezbere is yapan genc deneyimsiz insanlardan secilmis.Epilasyon da lazer de oldukca ciddi ve onemli konular ve Turkiye'de bu hic mi hic ciddiye alinmiyor.Klinige bir hemsire koymak, o muessesede bu is ciddi olarak yapiliyor demek degildir. Bu klinigi Saglik Bakanligi ve ayrica Tuetici haklarina bizzat kendim sikayet edecegim. Sadece diger kisileride uyarmak istegim icin yazdim, sagliklarini tehlikeye atmasinlar.Saygilar.

Arkadaslar merhaba izmir hatayda özge ömür güzellik merkezi diye bi güzellik merkezine gittim ve 3 seans oldu sonuclar mükemmel aranıza yeni katıldım bi arkadas tavsiyesi üzerine gittim ve suan topluca oraya gidiyoruz :) ve fyat mükemmeldi tüm vücut 1000 lira

Valla ben gitti hatayda bi salon mükemmel sonuclar suan 10 arkadas beraber gidiyoruz fiyatlar süper hizmet süper daha ne olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…