Lazer Epilasyon Lazer epilasyon

misey

Guru
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
169
4
Arkadaşlar merhaba, İzmir de özellikle Balçova civarında lazer epilasyon yaptırıp memnun kalanlar yorum yazabilir misiniz? Ege Sante de lazer epilasyon yaptıran oldumu? Şimdiden çok teşekkürler. 💖

Merhaba, alsancak cami durağında Elegant güzellik salonu var..kesinlikle tavsiye ediyorum..daha önce 2 farklı salona gittim hatta birisi klinikti..tüylerimde azalma olmadığı gibi seanslar sonrasında doğru düzgün dökülme bile olmadı.. Elegant' ı da internetten araştırarak buldum, çok ümitli gitmemiştim açıkçası 2 hayal kırıklığından sonra...İlk girdiğimde güleryüzlü, ilgili personeli gönlümü çaldı, seansa girmeye içim rahat karar verdim..üstelik fiyatlar da gayet makul... ilk seanstan sonra sarışın olmama rağmen çoğu döküldü..tek seansla tüm yazı geçirdim :) 3. seanstayım ve tüylerimin % 80 i döküldü..bacağımda hiç kalmadı diyebilirim..ki tekrar söylüyorum sarışınım ve acı eşiğim oldukça düşüktür..hiç acı çekmedim.. kullandıkları cihaz harika ve işinin ehli, ilgili personeli sayesinde hiç zorlanmadan seansı tamamlıyorsunuz..google yorumlarını okumuştum ilk başta, öyle karar verdim gitmeye..siz de bakabilirsiniz..4,9 puanı var..sonra o yorumlara ben de yenisini ekledim..yaptığım en iyi işlerden biri oldu..iyi ki gitmişim.. :)

X