Lazer epilasyon mağdurları !!

Minikkhatun

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2014
35
1
29
Merhaba bayanlar;

Geçen sene diod lazere gittim sözde diode lazer ! hiç bir dökülme yaşamadım. Toplamda 18 seans gittim ama sonuç değişmedi. En son gittiğimde artık lazere alamıcaklarını söylediler. İlkte 750 tl ile başlayan lazer ek paketlerle farklı bölgelerim içinde istemiştim. Toplam 2000 tl tuttu. Kısacası mağdur oldum. Acaba tek sorun bende mi var bilemedim . Sizde bunu yaşadınız mı?

ben de 5 senedir yüz bölgeme gidiyorum azalacagına arttı ama onca para verip yarı yolda bırakmak istemedim hep bitcek bitcek diye bu zamana kadar geldim şimdi 2 seanstır buz lazer uygulatıyorum umarım sonuç alırıım

Bende tüylerden kurtulmak istiyorum artık ! buz lazer bende duydum bir çok kişi memnun olduğunu söyledi. Aslında bende gitmek istiyorum ama korkuyorum yine sonuç alamamaktan..

ben de başladım buz lazere ama inşallah sonuc alırız benim yüz bölgemde azdı gene de insan kurtulmak istiyor alex. makinayla yapıldı azaltcagına arttırdı artık mecbur devam etmek zorundayım

https://www.sikayetvar.com/arama/lazer?page=1 bu adresten gideceğiniz yerle ilgili şikayet olup olmadığını mutlaka kontrol edin derim . Ben alexcender lazere gitmiştim . 4 yıl boyunca gittim yüzde 90 azaldı kalın siyah kıllar 4 yıl sonunda ince tüy şekilde ciddi şekilde azaldı. yaza girince çenemde leke oluştu . bende kızdım lazeri bırakmıştım. sir ağdaya başladım 5 yıldır ağda yapıyorum ama 1,5 yıldır kıllarla yüzüm yine başım belada eskisi gibi kalınlaştı ve siyahlaştılar. yine alexender lazere gidip incelirse igneli yaptırmayı düşünüyorum. ve mutlaka temiz bir hastane arıyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…