Lazer Epilasyon Lazer epilasyon hakkında

Starı hiç duymamıştım.İnternetten ben de aradım ama ankara istanbul izmir dışı yorum yok malesef.Soprano buz lazerin orjinali Fbmde varmış başka biyerde yok çakması var o yüzdem fbm cazip gelmişti bana oraya randevu aldım memnun kalırsam ben sizi bilgilendiririm.Zorlu’ya annem gitmişti bundan yıllar önce memnun kalmıştı aslında zorluyu tamamen unutmuşum ben fbmye gitmeden çarşamba bi arayıp orayla da görüşeyim hatırlatmış oldunuz

Benim artık acilen gitmem lazım cidden. Gittikten sonra bilgi verirseniz çok sevinirim çok ihtiyacım var öneriye.
Ben lazer çeşitlerini bilmiyorum soprano buz lazerin özelliği farkı nedir?
Tüm vücutmu gideceksiniz fbm fiyat verdimi

Tabi ben sizi bilgilendiririm.Ben tüm vucut fiyat almıştım ama galiba iki ay önce aldım şuan unuttum yarın görüşmeye gideceğim seansa almadan önce tüylere bakacaklarmış ona göre makine seçeceklermiş.Benim tüylerim simsiyah ve kalın değil sarımsı açık kahve ve ince o yüzden büyük ihtimalle buz lazere alacaklarını düşünüyorum,o yüzden onu araştırdım.Alenxandrite daha siyah ve kalın tüylerde iyi sonuç veriyor diye biliyorum.Yarın görüşeceğim bilgilenmiş bir şekilde tekrar yazacağım size

Bende sabırsızlıkla bekliycem yazmanızı.
Kıl tüye ayıracak zamanım yok artık kurtulmak istiyorum. Cihaz farkını bilmiyorum mecburen güvenip teslim olcaz. Fbm doktor varmı inş eğitimsiz insanlar yapmıyodur

Merhaba nasılsınız?
Gittinizmi acaba epilasyona

Merhaba nasılsınız?
Gittinizmi acaba epilasyona

Merhaba,6 seanslık paket tüm vucut 2500tl’miş FBM’de.Gittiğimde tüylerime bakıp hangi makinaya alacaklarına karar verdiler,aslında haftaya almıştım randevu ama regl bittikten sonraki hafta gelmek iyi oluyormuş o yüzden üç hafta sonraya kaydırdık.Ben görüşmeden memnun kaldım çünkü mesela bazı bölgelerime (koluma örneğin)lazer yapılmasına gerek yokmuş zaten çok ince ve sarı gözükmüyor hiç boşuna jilet vurup kalınlaştırmayalım dediler.Yani para almak için tamam heryerine yapacağız da diyebilirlerdi.Bu şekilde bikaç bölgeyi çıkarınca bana 2500’den daha uygun bi fiyat verdiler.Lazer yapılınca da sizi bilgilendiririm üç hafta sonra

Bir de lazer randevusundan bir iki hafta sonra kontrol randevusu oluyormuş onda da dökülmeyen olursa tekrardan atış yapılıyormuş 6 seans aslında 12 seans gibi bir şey oluyor yani
Ücreti gittiğinizde yapılan işleme göre değil paket olarak tümdenmi istiyolar.
Seansı nekadarmış?
İnş memnun kalırsınız aldığınız randevu ön görüşme gibi oldu sanırım. Vallahi merakla bekliycem sizi

Ben paket olarak tercih ettim bölge bölge seans başına da verilebiliyor

Ben paket olarak tercih ettim bölge bölge seans başına da verilebiliyor

Ben de bir güzellik salonuna gidiyorum cihaz clean lite diode lazer dedi IPL yazıyor netten baktığımda da 5 seans gittim ama hala bir azalma yok

Ben de bir güzellik salonuna gidiyorum cihaz clean lite diode lazer dedi IPL yazıyor netten baktığımda da 5 seans gittim ama hala bir azalma yok
IPL tüyleri gittiğiniz süre boyunca uyutur gitmeyince aynen tekrar çıkar keşke IPL’e başlamasaydınız.Alexandrite ya da buz lazer iyi

Sizi tekrardan güncelleyeyim dedim
Bir normal seans bir de kontrol seansına gittim FBM’de.Lazerden sonra bacaklarımın hepsi döküldü daha da hala çıkmadı,1 ay önce gitmiştim.genital de daha ilk seans olmasına rağmen %20 kadar azaldı.Koltuk altı çok çok az çıktı görünmüyor bile.Daha sadece ilk seansım bitti yine de çok iyi sonuç aldım ama kişiden kişiye değişiyor tabi.Arkadaşım da medicalparka başladı,o da çok memnun
Sanırım çok bilinmeyen güzellik merkezlerine gidilmediği müddetçe cihazlar orjinalse sonuç alınıyor

IPL tüyleri gittiğiniz süre boyunca uyutur gitmeyince aynen tekrar çıkar keşke IPL’e başlamasaydınız.Alexandrite ya da buz lazer iyi
Bana IPL olduğunu söylemediler bilseydim başlamazdım ısrarla da sormuştum IPL mi diye hayır lazer dedi yoksa ben de başlamazdım nerede gerçek lazer kullanıldığını nasıl anliycaz ki IPL cihazlar ışık saçılmasi yapıyor diyorlar ama bazı IPL ler sacilma yapmıyor artık kime inanacağımı bilmiyorum

Merhaba, nekadar düşüncelisiniz yaa çok teşekkür ederim düşünüp yazmışsınız.

Bende uzunca düşündükten sonra daha dün zorlu güzellik merkezine gittim.
Biraz pahalı sanırım piyasaya göre ama doktor oluşu çekti beni güven açısından.
Benim tüylerim sertti halen yanık yanık duruyolar bunlar sonradanmı dökülüyo?
Nasıl bi süreç oluyo?
15 gün sonra kontrole çağırdılar bakalım nasıl olcak

Oraya giden herkes çok memnun zaten iyi yapmışsınız bana biraz uzak oldugu için vazgeçmiştim oradan
O yanık tüylerin çoğu dökülecek,dökülmeyenler de bi süre öyle yanık gibi kalacak ama sonradan normale dönüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…