Lazer Epilasyon Lazer epilasyon hakkında

kahveyokmu

Noolmuş biraz deliysem
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2015
2.244
2.224
Merhabalar Samsunda lazer epilasyon yaptırıp memnun kaldığınız bi yer varsa paylaşırmısınız.

Lazer epilasyon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi paylaşırmısınız.
Cihaz seçimini neye göre yapıyosunuz,
Gideceğimiz merkezde uzman yokmu,
cihaz seçimini bu kişiler yapmıyormu?
Çok acılımı, iz kalıyormu ve aşağı yukarı nekadar zamanda kurtuldunuz?

Yardımınızı bekliyorum.

1 hafta olacak yazan yok görülmüyor mu şaşırdım anlamadım ya

Aynen ızmir de çok yapan ama ben cesme de oturuyorum cesme de 1 tane var 4500 tl istiyor tüm vücut oda çok dazla benim.bütçeyi zorlar
Sözleşmelimi oluyo nedir adını bilmiyorum anlaşma imzalayıp ücreti nakit alanlara yanaşmamak lazım bu konudaki tek bildiğim bu.
Gerçekten çok paraymış 4500 bende veremem parça parça giderim sanıyorum

Ben de bi ara ayarlarimi karistirdim dedim.ama baska sayfa acinca normalmis cirkin bi renk

İstanbul nişantaşı no1 e gittim ilk seansta tüm tüylerim döküldü gibi . tüm vucüt 8 seans için 2500 tl fiyat verdiler bilginize. acısız ağrısız şekilde süreç tamamlandı . sonuç : fiyat ve performans gayet başarılı geldi bana.

nasıl bir yer klinik mi yani doktor kontrolünde mi yapılıyor?Memnun kalırsanız tavsiyelerinizi almak isterim

Ben 1 hafta olacak formdan sordum hic yazan olmadı izmir de iyi uygun yer arıyorum bende
Çığlık çığlığa yaptırmayın diye herkese söylemek istediğim şey.Hastanede bile olsa sıkıntı yaşayabiliyorsunuz.Zaten doktor olmayan birine yaptırmak çok tehlikeli.Onkoloji uzmanı Prof.Erkan Topuz'a göre düzenli bakımı yapılmayan cihazlar kansere sebep olabiliyor.Lazer işlem yapan sözde güzellik uzmanları için sağlığınızın hiç bir önemi olmadığından dolayı, benlerinizi koruma altına almadan atış yapıyorlar ve çok tehlikeli olan bir kanser türüne sebep olabilir diye doktorlar baş bas bağırıyor. Ayrıca seans sayısı artıkça hiç tüy kıl olmayan yerlerimizde, özellikle yüz ve boyun bölgesinde tüyler kıllar çıkmaya başlıyor.Koltuk altı kararması, dirsek ve diz kapağı kararması oluyor.
Not: Lazer yüzünden kanser olan hiç bir vaka yokmuş ama bu olmayacağınız anlamına gelmez.Bence en iyisi güvenilir markaların ev için ürettiği lazer cihazları.Ama yine de doktora danışmak ya ve bu tip cihazları kullananların yorumlarına bakmakta fayda var.Doktor olmayan birine asla işlem yaptırmayın

Merhaba
Eski konu ama umarım görürsünüz
Ben de samsunda tüm vucut lazer için güvenilir bir yer arıyorum.Şuan aklımda FBM ve Medical park var.FBM’ye gidip memnun olan tanıdıklarım var,medical park da hastane oldugu için cazip geldi.Siz araştırdınız mı ya da gittiniz mi sonradan

Okadar istiyorumki anlatamam. İnternetten bakıyorum ama hiç yorum bulamıyorum.
Medical parkın çok pahalı olduğunu duydum.
Zorluya giden arkadaşım var çok memnun.
Birde star diye biyerden bahsediliyo mecidiye civarından ordanda çok memnunlar.
Ama bir iki kişinin demesiyle cesaret edemiyorum korkuyorum yanlış bişey yapılır diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…