lastikli hali ortum buyuk

Ted1li

Hiç Kimsenin Acısı Seninkinden Az Değil..
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2017
412
1.730
4m2 halima 4 m2 lastikli hali ortusu aldim fakat buyuk geliyor ve halim katlaniyor uclarindan ne yapabilirim sizce ?

halı ölçünüz en boy kaç acaba? size gönderilen örtünün ölçüsü kaç acaba?
bende alıp yanlış sipariş vermiştim ücretsiz tadilat yapıp ölçüme uygun gönderdiler teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
halı ölçünüz en boy kaç acaba? size gönderilen örtünün ölçüsü kaç acaba?
bende alıp yanlış sipariş vermiştim ücretsiz tadilat yapıp ölçüme uygun gönderdiler teşekkürler :)
Demin baktimda ortumun etiketinde 6m2 yaziyordu :/ sanirim yanlis vermisler bana

Benim de halı örtüm büyük, 4 m2 almama rağmen halıma büyük geldi mecbur katlıyorum ve düz durmuyor lastikler tam kaplamıyor halıyı. Uzunluğu kısa eni geniş yani . Halimi kıvırıyor yani. Aldım ama memnun kalmadim sürekli düzeltmek zorundakaliyorum .

Benim de halı örtüm büyük, 4 m2 almama rağmen halıma büyük geldi mecbur katlıyorum ve düz durmuyor lastikler tam kaplamıyor halıyı. Uzunluğu kısa eni geniş yani . Halimi kıvırıyor yani. Aldım ama memnun kalmadim sürekli düzeltmek zorundakaliyorum .
Halinin olcusune gore yaptirabilirsin canim ben oyle yapacagim. Gercekten surekli duzeltmekten gina geliyor. Takiliyoruz birde.

X