Laparoskopiyle tüpler açılırmı?

Gzlgunler

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2023
780
240
28
Kızlar dış gebelik ameliyatı oldum laparoskopi yapıldı ama hsg cekilicem. Kafamı karıştıran şu hsg cektirip daha sonra kapalı olan tüpleri laparoskopiyle açtıranlar olmuş. Anlamadığım ben laparoskopi olduğumda tüpümün durumunu doktor bizzat gördü ve tüpümü almadı şuan benden hsg neden isteniyor ve bu sitede hsg yle tüplerim açıldı gbi yorumlar gördüm ama sorduğumda hsg tüpleri açmaz dedi doktorum kafam iyice karıştı.

Kızlar ve internette selektif salpingografi gibi bi yönetmden bahaediyor kapalı tüplerin açılması için bunu yaptıran oldumu?

Kızlar ve internette selektif salpingografi gibi bi yönetmden bahaediyor kapalı tüplerin açılması için bunu yaptıran oldumu?
Merhaba zaman geçmiş ama hsg ile açılan tüpler var ama benimde sol tupum tikaliydi ne hsg ile ne de laparaskopi yöntemi ile açılmadı bu oradaki enfeksiyona bağlı çoğu kadınınki açılıyor temizleniyor

Merhaba zaman geçmiş ama hsg ile açılan tüpler var ama benimde sol tupum tikaliydi ne hsg ile ne de laparaskopi yöntemi ile açılmadı bu oradaki enfeksiyona bağlı çoğu kadınınki açılıyor temizleniyor
Açılmayınca tüpünüzü aldılarmı peki?

Laparoskopi isticem biz demedikce kendileri sanırım uğraşmak istemiyor. Zor bir süreç mi ayağa kalkmak uzun mu sürüyor acaba ? Hepimize geçmiş olsun bu ara da Rabbim en doğru zaman da yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin ♥️

Laparoskopi isticem biz demedikce kendileri sanırım uğraşmak istemiyor. Zor bir süreç mi ayağa kalkmak uzun mu sürüyor acaba ? Hepimize geçmiş olsun bu ara da Rabbim en doğru zaman da yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin ♥️
Ben 1 hafta sonra günlük hayatıma dönmüştüm kapalı bi operasyon olduğu için iyileşme süresi daha kısa oluyor. Tabi ben 1 hafta dinlendim pansumanlarımı falan yaptım muhakkak iyileşme süresini etkiliyordur

X