Laparaskopi ne kadar süre sonra hamile kaldınız?

BethLegends

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2022
115
94
25
Merhaba kızlar ben daha önce 3 kez çatlatma iğnesi +klomen kullandım . Bunların hepsini 1 sene içinde yaptım 1 ci bebeğime düşük yaptıkdan sonra. 3 aylıktı ve o pskiolojiyle hemen olmasını istiyordum. Drm ise bi kez bile olsa yan etkilerini falan söylemedi ben tüm hastalarıma bu tedaviyi yapıyorum dedi. Neyse her denememde yumurta çatlamıyor. Hamile kalamıyordum. Kist oluyordu . 3 cü defa en son 2 tane pregnil 5000 yazdı iğneyi . Yaptırdım. Sonuç nur topu gibi bir 5 cm kist. Dr a gitmedm hep negatif sonuç almak insanı kötü hiss etdiriyor. Dr değiştirdim. Bu dr daha mantıkll konuştu. Eger bebeğin olmuyorsa veya olmuşsa biz 1 sene bekliyoruz. O zamanda olmazsa rahim filmi çekiyoruz dedi. Sonra tedavi ye başlıyoruz dedi. Neyse 5cm kisti görünce dr şok oldu dedi bu iyi birşey değil çok fazla büyüye bilir ameliyyat dedi . Ben dedim bekleyelim. O dedi 15 gün süre eger ağrın olursa acil beni ara. Neyse kidt olmuş 11 sm 15 gün sonra gitdiğimde . Ameliyata alındım iyi geçti borularada bakıldı açık ikiside. dr 2 ay diane 35mg kullanlcağımı söyledi . Şuan kullanıyorum 2 ci kutu bitikden sora kontrole gidicem eğer gerekli olursa 1 kutu daha yazıcak olmazsada 3 ay kendi kendimize kalmaya çalışıcaz . 3aylık süre verdi eger oda olmazsa bazı analiz ler vermem gerekiyor. Laparoskopi olupda ne zaman süreyle hamile kaldınız ? Cevaplarsanız çok sevinirim

Vala bende ayni sekilde oldum laproskobiyi bende de pcos vardi alindi beklemedeyim ama bana diana falan vermedi acaba korunmak gerekiyor mu dediginiz sekil hic sormadim doktora da

Bende bugun oldum malesef doktora gitim klomen verdi ona basliycam 5. Gunumdr bitde c life macunu kulanmaya basladim bugun sende onu bi denesene canim belki sana da faydasi oldu umudunu kaybetme
Ben azerbaycanda yaşıyorum c life macununun ne olduğunu bilmiyorum ki ;( . 3 kez çatlatma iğnesi + klomen kullandım faydası olmadı . Bu ameliyatıda o yüzden oldum kistleşiyordu klomen sonrası hep . Neyse bu dr 2 kutu diane verdi ameliyat sonrası bitirdim kutuları. 3 ay kendi halimize bıraktı bizi ilaçsız kalmaya çalışlaım diye 1 ci ay şuan regl oldm . Son 2 ay kaldı zaman gerçekten akıyor ve olmaması insanı üzüyor

Ya kiyamam yaa insalah bi an once olur diana guzel kistleri kucultuyor umarim bitikten sonra gebe kalirsin olmadi asilama yaptir canim

Guzel haberlerini bekliyoruz canim
Ben drm i degistirdim ya o yeni dr bana gerekli olmadigini soyledi o igneyi 3 defa yaptirdigim icin sonuc alamamisdm. Bu dr sen zamaninda regl oluyorsan o igneye gerek yok demekdir demisdi bana ben gecen ay 22 si regl tarihim bu ay 21 hic gecikmem olmuyor 1 gun sadece geri atiyor hep . Insallah hayirli haberi ikimizde aliriz

Doktorunun dedigi gibi adetin duzenliyse sansin daha yuksek ciden malaesef benim hic bir zaman duzenli olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…