Makyaj Ürünleri Lancome,Shiseido,Estee Lauder,Givenchy,Chanel,Versace,Yves saint Laurent vs vs

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar mac ten söz açılmışken yelpaze şeklinde bir allık fırçası görmüştüm bir blogta yuvarlak yüzlere allık uygulaması için onu önermişlerdi.

ama şimdi mac in sitesinden baktım bulamıyorum acaba üretimden mi kalktı

uçları beyaz altı siyah yelpaze şeklinde bir fırçaydı:uhm:

Son düzenleme:
Ben stilanın allığını merak ediyorum..
Birde bende parlatıcı kullanamayan biri olarak mat rujlardan istiyorum..
Çünkü bazıları yağlı yağlı geliyor dudağıma..

canım fırça bu ama numarasını bilmiyorum sadece fiyatını yazmışlar ve mac in sitesinde yok:uhm:

allık fırcası fazla kucuk duruyor sankı

allık fırcası fazla kucuk duruyor sankı

bilmiyorum ki canım acaba inglotta benzeri var mıdır araştırayım bi.

inglotun da mac in fırçalarına benzeyen fırçaları var ya

bu sanırım elmacık kemiklerinin altına vurgu yapmak için yuvarlak yüzlerde

ay benım fırcalarla aram hıc yoktur,6-8 ayda bir bir allık fırcam olur yeni.Fırcalara merakım nedense cok yok.sanırım nasıl kullanacagımı cok ıyı bılmıyorum

estee lauder 9 lu farlarından almıstım hassas gozler için son derece kullanıslı tavsiye ederim ...

Ahh kızlar...
Bir kozmetik aşığı olarak ben de bu markaları çok seviyorum ama her zaman ulaşabilinecek markalar değil benim için ne yazık ki...

Ancak, ten ürünlerinde maalesef ben de henüz yerli markalara güvenemiyorum...
The Body Shop tercih ediyorum...

Fondoten falan kullanmadığım için de, bu markalarla pek alışverişim olmuyor ama
Estee'nin ürünlerini çok severim.
Özellikle de rujlarını...

MAC ürünlerini çok merak ediyorum...

daliah'cığımın bahsettiği Shiseido fondöteni yazdım bir kenara =)
:lepi:

canım cok ıyı etmıssın,ınan bana kulaklıklarımı ıyı sekılde cınlatacaksın :)

glosslarını,allıklarını ozellıkle frankly scarletti ve tabiki farlarını onerıyorum ben canım

Glosslari ile bir start vereyim o zaman, aranizda saniyorum en alerjik cildi olan benim. test edip onaylarim size

kızlar herkes bişey önermıs bende onereyım shiseido stick allık süüper bi ürün sabah suruyorum aksam sılıyorum aynen duruyo ve ysl nın concealer ları kapatıcılık harıka bence mutlaka bu ıkı ürün herksde olmalı pişman olunmayacak kadar ıyıler

Güzel bir konu olmuş teşekkürler...
En azından alacağımız ürünler hakkında bilgi ediniyoruz...
Ben ilk başta beğenmediklerimi sıralayım...
Dior show black out waterproff rimel ne bir dolgunluk ne bir uzunluk hiç bişi vermio ayrıca gözden çıkarmak içinde bayağı bir uğraş gerekio kirpiklerim döküldü,,,
Sisley rimel adı var ama kalitesi beş para etmez...
Beğendiğim ürünlerde kullandıklarım için yorum yapıyorum...
M.A.C zoom lash maskara süper...
M.A.C maskara bazı kirpikler için vitamin deposu beslio uzatıo....
M.A.C farlar ve göz kalemleri süper renkleri yoğun ve akma yapmıor...
Loreal volume extra X12 maskara topaklanma asla yapmıyor uzunluk ve dolgunluk veriyor...
Dior farlar yumuşacık kalıcı....
Guerlian farlar sürüşü muhteşem kadife gibi...
M.A.C allık pudra föndoten kusursuzlar....
Clinuque almost pudra incecik ama kapatıcılık muhteşem...
Body shop balsamlar ömür boyu vazgeçmeyeceğim koruyucularım...ayrıca watsonun lip balm ları da çok güzel kendisi beyaz ama sürünce pembe oluyor...
Rujlar hakkında yorum yapamıyorum çünkü ruj yapılarını sevmediğim için kullanamıyorum...

Ysl concealer'in markasını ve nosunu tam yazarmısın canım:kedi:

kızlar hassas gozler için maskara ve goz kalemi onerilerinizi bekliyorum opuyorumnanaktan

kızlar hassas gozler için maskara ve goz kalemi onerilerinizi bekliyorum opuyorumnanaktan

canım benim gözlerimde hassas özelliklede alerjim var ama şuana kadar M.A.C kalemlerinden başka her ürün gözlerime zarar verdi...
Kalem olarak M.A.C....
Rimel olarakta M.A.C derim ....
Gözlere hiç bir zararı yok....

canım ben yenı aldım body shop kalemı cok guzel.MAC in kalemleri hakıkaten guzel ama cabuk akıyor..shiseido nun kalemlerini onerırım sıddetle buarada..
ve rimel olarakta su aralar Elizabeth Arden Double Density Maximum Volume rimel kullanıyorum memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…