Bölgesel İncelme lanaform reducti

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
P

pink.floyd

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pink.floyd
arkadaşlar lanaform inceltici kuşak kullananlar hiç fena sonuçlar elde etmemişler. ancak ben bel değil basen bölgesi için kullanmak istiyorum ve en uygun çeşidi olarak lanaform reducti'yi buldum. böyle bütün olanlarından kullananlar var mı? sipariş etmek istiyorum ama bunu da günlük kıyafetlerin içine giyebilir miyiz acaba internette bununla ilgili bir bilgi bulamadım bulan olursa paylaşırsa çok sevinirim.gamyoncuiremsu

• Konu Sahibi pink.floyd
yok mu hiç kimseee :sinifsinif: almak istiyorum bir an önce ama boşa da para vermeyeytim

• Konu Sahibi pink.floyd
evt arkadasım bende senin gibiyim basen var gobekte var ama daha az işe yararmı acaba cvp yazan arkadaslar olursa cok mutlu olcam.bide green line die bi yag emici varmıs baksana onada bende kararsız kaldım artık bosa para vermek ıstemıorm((

• Konu Sahibi pink.floyd
kimse kullanmıyor demek ki

ben de almaktan vazgeçtim zaten, diyet ve sporla baya inceldim kaydirigubbakcemile2

• Konu Sahibi pink.floyd
hah işte bnm mrk ettigim ürün buydu sekerkız candy:) bana gelişmeleri bildirirsen cok sevinirim arkadasım:)))

• Konu Sahibi pink.floyd
canım günlük kıyafetlerinin içine giyebiliyorsun , hatta daha iyi oluyor sonuçta korse toparlıyor ben düzenli giymedim ama şu duvara vurma olayı varya onuda denedim bir kaç gündür 4 cm inceldim ama korsedenmi emin değilim,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…