Laminat kaplama (Dental Veneer)

Arkadaşlar ben yaprak lamine için iki doktordan fiyat aldım biri 6 diş için 4600 diğeri yine 6 diş için 4800 dedi ama tanıdık vasıtasıyla gittiğimden dolayı 3000'e indi.iki seansta takarız bir ölçü alırız iki takılır dedi.bu kadar hızlı mı oluyor şüpheye düştüm.dişlerini kesmeyecegim dedi.

benim 1 haftam bitti .Hayatımda aldığım en güzel kararlardan biriydi..Aynen öyle denildiği gibi 2 seansta bitti ilk seansta dişleri hazırlıyorlar ikinciye kadar labaratuar dişleri hazırlıyor ve 2.seansta da takılıyor..Fiyata gelince ben 8 diş için 4000 TL ödedim tanıdık indiriki ile... Normal fiyatı diş başına 750 TL olarak belirtilmiştir...( bu arada diş takılırken yaşadığım gecikme benden kaynaklı idi yoksa dişleri hemen hazır etmişlerdi)

Dişlerim takıldı ama sanki ağzımda fazlalık parça var ve çıkarıp atmalıymışım gibi hissediyorum,herkesemi böyle oluyor,rengi,şekli güzel,biraz önde ve eskisine göre büyük,iki gün oldu,alışamadım :KK12:

alışırsınn en fazla 3 gün hatta ilk 1 hafta çtks ş gibi harfleri tam söyleyemeyebilirsin bile.. sonra alışıyor insan :) hayırlı olsun güle güle kullanın

alışırsınn en fazla 3 gün hatta ilk 1 hafta çtks ş gibi harfleri tam söyleyemeyebilirsin bile.. sonra alışıyor insan :) hayırlı olsun güle güle kullanın
Teşekkür ederim, benim konuşmamda hiç sorun yok, derdim dişler ağzımda büyük bana göre değil gibi, kendimi dişlek gibi hissediyorum ve ağzımdan nefes almakta sıkıntı yaşıyorum bu nedenle henüz mutlu değilim, tekrar gidip doktorla konuşacağım.

Merhaba bende ust 6 disime lamine kaplama yaptiriyorum.Dun ilk prova icin gittim disler fazla buyuk geldigi icin tekrardan dis sekilleri belirlendi.sonuc nasil olacak cok merak ediyorum.Umarim hepimiz istedigimiz goruntuye ulasiriz.

Merhaba bende ust 6 disime lamine kaplama yaptiriyorum.Dun ilk prova icin gittim disler fazla buyuk geldigi icin tekrardan dis sekilleri belirlendi.sonuc nasil olacak cok merak ediyorum.Umarim hepimiz istedigimiz goruntuye ulasiriz.

Arkadaslar Ben yurtdisindayim ve lamine yaptirmak istiyorum dislerime AMA antalyada internetten mail atiyorum fiyat da vermiyolar antalya da uygun fiyata yapicak neresi var bilen varmi aceba dis hastaneleri mi daha uygun yoksa klinikler'mi? Yardimci olursaniz sevinirim tek dis icin 350 -400 fazlasi odemek istemiyorum...

O fiyat bulman çok zor diye düşünüyorum ben tanesini 500 tl'ye yaptırdım ona bile ucuz diyorlar.

Benim dişlerimide başta büyük yaptılar konuşurken yoruluyordum ve nefes alamıyordum,sonra teknisyen gelip ağzımdaylen dişleri kısalttı,şimdi memnunum seninki de güzel olacaktır.

Tesekkurler insallah dedigin gibi olur canemin , birde sende ust alti disini kaplama yaptirmissin.peki renk tonu olarak kendi dişlerinin rengini mi sectin yoksa daha acik tonlari mi tercih ettin .ben birkac ton daha acik olsun istedim ama alt dislerle belirgin bir farklilik oluyor mu onu merak ettim
Benim dişlerimide başta büyük yaptılar konuşurken yoruluyordum ve nefes alamıyordum,sonra teknisyen gelip ağzımdaylen dişleri kısalttı,şimdi memnunum seninki de güzel olacaktır.

Arkadaslar Ben lamine yaptirmak istiyorum AMA antalyada yaptircam yurtdisinda yasiyorum internetten bakiyorum AMA iletisime gecemiyorum mail atip tek dis lamine kac diyorum Adam akilli cvp bile vermiyolar antalyada yasayan ve dislerini yaptiran varmi? Yardimci olun lutfennnn

Tesekkurler insallah dedigin gibi olur canemin , birde sende ust alti disini kaplama yaptirmissin.peki renk tonu olarak kendi dişlerinin rengini mi sectin yoksa daha acik tonlari mi tercih ettin .ben birkac ton daha acik olsun istedim ama alt dislerle belirgin bir farklilik oluyor mu onu merak ettim

Merhaba,melayyy diş rengini doktor belirledi bana sormadı bile,kendi dişimle aynı renk bu nedenle orijinal duruyor,lamineler alt dişlerinin yansıması sonucu rengi biraz daha dönecektir demişti.

merhabalar, bende düşünüyorum acaba ortalama diş başı fiyat ne kadar oluyor bilgi verebilir misin?
Diş başı her 750 isteyen var 500 isteyen var,benim görüştüklerim öyle idi,ayrıca muayne etmeden fiyat vereceklerini sanmam

Merhaba,melayyy diş rengini doktor belirledi bana sormadı bile,kendi dişimle aynı renk bu nedenle orijinal duruyor,lamineler alt dişlerinin yansıması sonucu rengi biraz daha dönecektir demişti.
peki,cok tesekkur ederim.

X