Laboquik gebelik testime bakar mısınız

Nurzn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2021
180
76
Adetime 6 gün var test hassas diyorlar ama kuruma çizgisi mi bilemedim sizce? Yumurtlamanın üzerinden 10 gün geçti

Eklentiler

• IMG_2454.jpeg
    IMG_2454.jpeg
    21,3 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_2451.jpeg
    IMG_2451.jpeg
    42,9 KB · Görüntüleme: 52
İkimizinde 6 gün var bende bekliyorum :)) inanın ben çizgi göremedim ama ilk çocuğumda böyle testlerde çizgi görürdüm hep beyin onu görmek istiyor

Kaç dikkada çıktı. İnanırmısın şuan aynı durumdayız şaka gibi. Dün lekelenmem oldu bugün test yaptım aynı senin gibi çıktı. Bende beklemedeyim. Bu arada ilk 10 dakika içinde falan gördüysen ben görüyorum çizgiyi. İnşallah birlikte hamişizdie

İlk 10 dakika içinde zor da olsa gördüm evet gittikçe koyulaştı Allahım 4 senedir bekliyorum inşallah hamileyizdir mübarek günün yüzü suyu hürmetine 🥹

İkimizinde 6 gün var bende bekliyorum :)) inanın ben çizgi göremedim ama ilk çocuğumda böyle testlerde çizgi görürdüm hep beyin onu görmek istiyor
Nasip haklısınız insan görmek istiyor işte ama çıplak gözle bariz belli pembe değil ama belli bilmiyorumm

Var ama daha 2 saat oldu olmadı yapalı sabah yapıyım dedim sıkışık da değilim çünkü 😊 ama uyku tutmadııı

Nasip haklısınız insan görmek istiyor işte ama çıplak gözle bariz belli pembe değil ama belli bilmiyorumm
İnsAllah dualarınız gerçek olur. İlk hamileligim de bende çok test yapardım bıraktım sonra öğrendim gebeliğimi. Şimdi 2. İstiyoruz ve benimde 6 gün var şuan mide ekşimesinden ve sık idrara çıkmaktan uyuyamıyorum :)) lütfen yaz buraya durumunu

İnsAllah dualarınız gerçek olur. İlk hamileligim de bende çok test yapardım bıraktım sonra öğrendim gebeliğimi. Şimdi 2. İstiyoruz ve benimde 6 gün var şuan mide ekşimesinden ve sık idrara çıkmaktan uyuyamıyorum :)) lütfen yaz buraya durumunu
Ayy yazarım tabii siz de yazın hepimiz güzel haberler yazalım bu konuya 🥹❤️ insan bekliyor işte umut 😊

Yani görüyorum ben de gayet çizgiyi ama ikimizin de gri pembe değil amaaa bu şekilde öğrenen de çok olmuş biz de onlardan oluruz insallahhhh
Ya daha adetimize olduğu için kaset teste bu kadar çıkması çok normal ben ikinciyi yapınca ve onda da çizgi çıkınca umutlandım. Bence sende yap bi bak bakalım yine çıkıyor mu

Ya daha adetimize olduğu için kaset teste bu kadar çıkması çok normal ben ikinciyi yapınca ve onda da çizgi çıkınca umutlandım. Bence sende yap bi bak bakalım yine çıkıyor mu
Sabah yapıp bakıcam duruma göre umutlancam kuruma çizgisi gören de çok olmuş erkenden bu şekilde öğrenen de olmuş kafam çorba oldu 🥹

X