Laboquick Ovulasyon testi kullananlar bakabilir mi?

egtmcanne

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2024
200
40
31
Merhaba bu markayı kullananlar testlerimi değerlendirebilir mi? İlk gün biraz koyulaşır gibiydi sonra gittikçe silikleşti bu dalgalanmalar normal mi yoksa sizce pozitif olup silikleşti mi?

En alttaki son yaptığım bugüne ait.

Eklentiler

• 626F01DE-7A4F-4B9E-ABDB-2024DE2332F8.jpeg
    137 KB · Görüntüleme: 41
Ilk test baya koyu cikmis ama pik yok bence yapmaya devam et, 28 gunde bir adet goren bir kadin genelde 14. Gun civarinda pik görür.
Benim adetlerim genelde gecikir ama bu ay nasıl olur bilemem. Ama bu kadar çabuk da yumurtlama olmaz bence de. Yapmaya devam ediyorum. Gittikçe silikleşsnce modum düştü açıkçası.

En alttaki son yaptığım bugüne ait.
Hiç pik yok gibi ben de bu testi kullandım tamamen pik diyebileceğim çizgi göremedim. Pike en yakın çizgiyi seçip değerlendirdim ama bilmiyorun hatta herkes innovita kullanıyor diye ona da geçtim. Şu an bakmıyorum doğru düzgün saldım

Bu ay içerisinde mi kullandınız bu markayı yoksa daha önce kullanıp sonuç mu alamadınız?

Bu ay içerisinde mi kullandınız bu markayı yoksa daha önce kullanıp sonuç mu alamadınız?
Bu ay içinde kullandım, bitmesine yakın innovitaya geçtim ben muhtemelen geç yumurtladım. Yumurtladığım gün diye tahmin ettiğim günde iki farklı teste baktım (bu ay adet olmadım henüz gecikme yaşıyorum) Belki yardımcı olur ikisi laboquick diğerinin bilmiyorum. Reglim uzun süre gelmediği için ikinci yumurtlama oluyor diye innovitadan yaptım onunkiler de ikinci ve üçüncü foto.

Eklentiler

• IMG_0223.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_0632.jpeg
    198 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_0617.jpeg
    62,1 KB · Görüntüleme: 22
En koyu hali değil gibi sizin de ama acaba herkeste tam koyulaşma olmayabiliyor mu? Bende koyu gördüğümde değerlendirdim bitene kadar da kullanıcam testleri ama böyle de çok belirtisiz sinir bozucu oluyor. Sizin bat ne zaman?

Geciktiyseniz gebelik testi denediniz mi? Adet gecikmesiyle böyle koyu çıkmasının sebebi bazen gebelik de oluyormuş.

Bende tek yumurtalıkta pcos görünümü var o yüzden bende aşırı koyu çıkmama gibi problemi oluyormuş. On beş gün denedikten sonra en koyularda değerlendirdim.

Geciktiyseniz gebelik testi denediniz mi? Adet gecikmesiyle böyle koyu çıkmasının sebebi bazen gebelik de oluyormuş.
Normal gebelik testi denedim bir hafta önce çıkmadı. Ama kasık batması bel ağrısı ve göğüs büyümesi gibi belirtilerim var bilerek de kendimi dinlemiyordum ama şiddetli olunca geceleri hissetmemek elde değil. Kendimi regl olacağım diye şartlandırdım. Döngüm 40-45 kadar uzuyor benim düzensiz adetten dolayı şu an yeni yeni gecikmesi var. Geç döllenme düzensiz adetten dolayı bende olabilir diye düşünüp saldım. Haftaya gebelik testi yapıp kan vereceğim. Kısmet artık ama takmamak için ovülasyon da bakmıyorum.

Bence siz devam edin adetiniz düzenliyse siz koyuluğu yakalayabilirsiniz

Benim de sizinki gibi maalesef 35 40 gün genelde. Sadece geçtiğimiz ay 31. Gün oldum. Bu ay da düzenli olur umarım. En son en koyu çizgiyi gördüğünüz üzerinden kaç gün geçti. Ona göre yapabilirsiniz.14 gün sonra testte kesin çıkar.

Yani askında merak ettiğim döngü sürelerimiz benziyor acaba kaçıncı döngü gününde en pozitife takın testi gördünüz?

En koyuyu yaklaşık 11 gün önce gördüm. Aslında ben çok erken de öğrenmek istemiyorum çünkü inanılmaz stresli ve anksiyete sahibi bir insanım. Kendimi de dediğim gibi regle hazırladım ümit etmek istemiyorum da bu ay.
Yani askında merak ettiğim döngü sürelerimiz benziyor acaba kaçıncı döngü gününde en pozitife takın testi gördünüz?

2 Eylülde adet oldum. En piki 3- 4-5 Ekim de gördüm diyeyim size. Bu ay çok geç yumurtladım.Çok yoğun afedersiniz iç çamaşırı ıslatacak kadar akıntım oluyordu ben regl oldum diye koşuyordum.

Anladım o zaman dediğiniz gibi bi kaç gün daha bekleyin en az. Umarım dilediğiniz gibi olur. Rabbim gönlünüze göre versin

Anladım o zaman dediğiniz gibi bi kaç gün daha bekleyin en az. Umarım dilediğiniz gibi olur. Rabbim gönlünüze göre versin
Umarım siz de bu ay pik görürsünüz de hamile kalırsınız Hayırlısı ile gelir umarım

Benim adetlerim genelde gecikir ama bu ay nasıl olur bilemem. Ama bu kadar çabuk da yumurtlama olmaz bence de. Yapmaya devam ediyorum. Gittikçe silikleşsnce modum düştü açıkçası.
Sen ona takılma o dalgalanmalarin olmasi normal. Lh vucudumuzda olan bir hormon sonucta. Yumurtlama zamani pik yapiyor o yuzden boyle bir test yapmislar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…