Labioplasti

SamAla269

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2019
7
-1
23
Arkadaslar labioplasti yaptirmam sart psikolojik olarak cok kotuyum kendime guvenim sıfır korkuyorumda bu konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim ayrica fiyatlari ne kadar ogrenciyim bilmek istiyorum simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim

Gerçekten gerekli mi? Affedersiniz bazı uygunsuz resimler var ama google görsellerden "big labia" diye arama yapın bakın görün neler var, moraliniz yerine gelir belki de. Eğer günlük aktivitelerinizde (dar pantolon giyince bisiklete binince ya da cinsel ilişkide) size sorun yaratmıyorsa gerekli bir işlem değil bence. Kolay bir ameliyat değil post op süreci de sıkıntılı vs. Dolayısıyla siz yine de bir kadın doğum uzmanına sormadan ve tavsiye almadan işlem yaptırmayın derim. Çünkü maalesef estetik klinikleri para almak için herşeyi yapabiliyorlar diye bir önyargım var benim şahsen (hatta bu konuda benim bu subforumda "kaşınanı sistem kaşır" ve "lazer yanığı"başlığı ile konum var). Bu konuda en sağlıklı bilgiyi size kadın doğum uzmanı verir diye düşünüyorum; rahat olun utanmadan sorun aklınızda soru işareti kalmasın.

Hem psikolojik olarak hem de bedenen rahatsızsan korkacak bişey yok. Bir ay olacak ben labioplasty ameliyatı oldum çok hassas bir bölge ancak bu zamana kadar çektiğim sıkıntının yanında hiç kalır iyileşme süreci. Her Dr farklı fiyat veriyor muayeneye gitmeden de fiyat bilgisi alabilirsin. Operasyona gelirsek temizliğe çok dikkat etmen ve dinlenmen şartı ile kendini bir haftada çok rahat toparlarsın, ertesi günü işe gidenler de var ancak ben hareket etmeyi çok göze alamadım. Ameliyat sonrası antibiyotik kullanımına bağlı mantar oluşma riski var onun için Dr unla sıkı bir diyalog içinde olup önlem alman lazım. Sonuç olarak iyi ki diyeceksin, şu an çektiğin sıkıntıyı en iyi sen biliyorsun, merak ettiğin bişey olursa özelden yaz

Arkadaslar labioplasti yaptirmam sart psikolojik olarak cok kotuyum kendime guvenim sıfır korkuyorumda bu konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim ayrica fiyatlari ne kadar ogrenciyim bilmek istiyorum simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim
Aslında korku dolu evet ama sonradan ameliyat olunca daha önce neden yaptırmadım diyorsun.Agri cekiceksin bunu bil ama 1 hafta zorluk cekersin sonra normale donersin.Ben kadın doğum uzmanına oldum ameliyatımı Esra çabuk cömert yaptı şuan fiyatida 6000 TL ymis.2 yılı geçti ben ameliyat olalı şimdi çok mutluyum darısı sana :)

Aslında korku dolu evet ama sonradan ameliyat olunca daha önce neden yaptırmadım diyorsun.Agri cekiceksin bunu bil ama 1 hafta zorluk cekersin sonra normale donersin.Ben kadın doğum uzmanına oldum ameliyatımı Esra çabuk cömert yaptı şuan fiyatida 6000 TL ymis.2 yılı geçti ben ameliyat olalı şimdi çok mutluyum darısı sana :)
Merhaba. Acaba tam iyileşme ne zaman oldu. Ben 3ay önce ameliyat oldum ama sol taraf dikiş yerinde acı sağ tarafta da sertlikler var. Sertlikler tam olarak ne zaman gecti

Ben 4 ay once esra cabuk comerte ameliyat oldum sonuctan memnun kaldim.Randevu alip gorus ankaradaysan.

Merhaba ben de 20 gün önce istanbul silivride op.dr eser ağar'a hem labioplasti hem daraltma ameliyatı oldum.ondan once uzun bir sure arastirdim cok ünlü iki doktorla görüstüm ikisi de astronomik fiyatlar verdiler.biri klitoris uzerindeki kilcal damardan dolayi risk alamam damar cerrahiyla girerim opersayona dedi.biri ekstra bi suru daha islem cikartti kozmetik gerekli gereksiz(g shot o shot vs...)Eser bey bu işi tüccar zihniyetiyle yapmayan hem insan olarak guvenilir samimi anlayışlı ilgili ,hem doktor olarak cok donanımlı ve titiz.en başından itibaren sureci birlikte yüruttük ilgisini hic eksiltmedi sık sık sordu takip etti.Ben sırf onun icin ankaradan istanbula gittim ve kesinlikle hayatimda verdigim en dogru kararlardan biri.keske dogumumda da istanbula ona gitseymisim .insanin en hassas oldugu alanda ve anlarda sonsuz guvenip sevebilecegi kendini guvende ve rahat hissedecegi birisinin varligi oyle degerli ki...benim cok acayip şişliklerim olmadı ilk gün fotografima bile gece bakip bakip sevindim...resmen sanat yapmış 10 yasindaki kizimla aşık atabilirim o kadar dogal ve guzel bi is cikarmis ki keske cok daha onceden yaptirsaymisim dedim.sonuc olarak kime olmayi düşünürseniz düşünün Eser beyin en dogru en dürüst en çıkarsız fikrini almadan karar vermeyin derim.
Nerde yasiyorsunuz bilmiyorum ama ozelden yazarsaniz piyasada bana soylenen ucretlwrii ve yaptirdigim ucreti de paylasirim sizinle.

Gerçekten gerekli mi? Affedersiniz bazı uygunsuz resimler var ama google görsellerden "big labia" diye arama yapın bakın görün neler var, moraliniz yerine gelir belki de. Eğer günlük aktivitelerinizde (dar pantolon giyince bisiklete binince ya da cinsel ilişkide) size sorun yaratmıyorsa gerekli bir işlem değil bence. Kolay bir ameliyat değil post op süreci de sıkıntılı vs. Dolayısıyla siz yine de bir kadın doğum uzmanına sormadan ve tavsiye almadan işlem yaptırmayın derim. Çünkü maalesef estetik klinikleri para almak için herşeyi yapabiliyorlar diye bir önyargım var benim şahsen (hatta bu konuda benim bu subforumda "kaşınanı sistem kaşır" ve "lazer yanığı"başlığı ile konum var). Bu konuda en sağlıklı bilgiyi size kadın doğum uzmanı verir diye düşünüyorum; rahat olun utanmadan sorun aklınızda soru işareti kalmasın.
Ayy ben yazdim ve inanilmaz seylerle karsilastim şok oldum ya nasil bu kadar olabiliyor, valla inanamıyorum suan🙈

Ben sadece labioplasti değil vajinoplasti de yaptırdım.İlk karar aldığımda nasıl iyileşcem Allah'ım yardım et diyordum.His kaybı ve idrar kaçırma şikayetleri beni daha da ikna etti 2 işlem daha korkutucu acı dolu diye düşünüyordum ama doğumdan sonra görüntü iyice psikolojimi etkiledi.Sana şunu söyleyebilirim 7 gün dinlen hiç kalkma zorlama kendini bişey yapma.Karar aldıysan ondan vazgeçme git görüş kime karar verirsen sonra ilk 1 haftayı atlatırsan herşey normale dönüyor illa ki acı sızı oluyor ama geçiyor emin ol öyle güzel genetiğimiz varki kendi kendini iyileştiriyor.Ben 8.500 ödemiştim ama kombine ameliyat bu normalde tek 6000 bilgiğim kadarıyla.Esra çabuk cömert doktorum umarım istediğin sonuçlara kavuşursun.

Bende ameliyat olmayı düşünüyorum aklımda isimde belirdi.Malesef yürümeme bile engel.Bu yaşıma kadar fırsatım olmamıştı siz ameliyat oldunuz mu?

Ben de öğrenciyim parayı toparladım oldum bir yandan çalışıyorum biriktirmek zaman aldı ama Esra cabuk cömerte yaptırdım ameliyatımı 7 gün oldu.Şişliklerim var kaşıntılarda başladı.

Ben de öğrenciyim parayı toparladım oldum bir yandan çalışıyorum biriktirmek zaman aldı ama Esra cabuk cömerte yaptırdım ameliyatımı 7 gün oldu.Şişliklerim var kaşıntılarda başladı.
Mrb bende ameliyat olacagimda lutfen ameliyatiniz nasil gecti yazarmisiniz ozeldende yazabilirsiniz esra hanim iyimi ??

Iyi bir doktor mu bende yaptiracagimda biri bana yardim etsin lutfen reklam yapmadan biri anlatsin lutfen esra hanim iyi mi ??
Reklama geregi yokki gunluk en az 1 labioplasti yapiyor Esra Hanim instagramdan takip ediyorum bende ameliyat oldum.Memnunl kalinmasa bukadar yogun olmazdi sanirim.Doktor ameliyathaneden cikmiyor nerdeyse.

Ameliyatınız sonrası pansuman oturup kalkma durumunuz neydi acaba?

Esra Hanım hakkında bilgi verebilir misiniz? Revizyonda guvenebilirmiyim? Başarılı olduğunu okudum çoğu yerde de anlatılıyor.Nasil olcak bilmiyorum şuan ki durumunuz nedir?

X