Labioplasti

Merhaba benim bugün 6. Günüm yarın 1 hafta olacak inşallah. Ben Dr Meltem Aksu Sönmezer’e oldum ameliyatımı. 1 hafta boyunca azalarak devam eden ağrım oldu. Şimdi geçti. Görüntüden çok memnunum ki şuanda şişlik olmasına rağmen. Ama benim çok kötüydü zaten aşırı büyüktü, ben memnun kaldım siz de muayeneye gidip kafanızda o şekilde netleştirebilirsiz. Birde revizyon olan canı çok yanan arkadaşlar var onlara da mesaj atabilirsiniz.

sizce estetik cerrahınamı yoksa jinekoloğamı olmalıyım?
Şeklinden memnun kalan insanlar doktor ismiyle birlikte yazabilirmi?

cesaretimi topladım eylül 27 de muayene oldum 28 inde amelıyat tarıhı aldım.sabah girdim aksam 10 da cıktım.ağrım oldu mu ilk gece ilk gün evet 3.cü günüm ağrım çok çok az.ameliyat hemen sonrası mide bulantısı oluyor anesteziden dolayı okdr o kötü.ben kahve sigara içtim belki de ondan midem bulandı bilemiyorum içilmemesi gerektiği halde.ben tip 2 mişim asimetri dediklerinden.suanki görünümü şiş az morluk var bu benim cilt tipimle alakalı.sık sık buz koymadım.aralıklarla koyuyorum havluya sarıp dırek buz teması doku hasarı verır dıye korkuyorum.antibiyotık ve agrı kesicileri kremleri saatlerinde içmeye kullanmaya dikkat ediyorum.görüntüsü gercekten tuhaf hissettriyor neden dersen yıllardır bir tarafı uzun bir iç dudakla yasadım halen ordaymıs gibi hissediyorum ama görüntü de yok.zamanla alışıcagımı düşünüyorum.ben çok mutluyum şiş ama görüntüsü çok güzel ona rağmen.özgür bey le tanışmanızı tavsiye ederim gerçekten işine saygılı size de.ben kendisine yaptırdım.umarım şişlikler geçince daha mutlu olucam.sizlerle paylaşmaya devam edicem görüntüsü hakkında gelişmeleri.umarım sende kararını verır en kısa zamanda yaptırırsın.buarada basit bir operasyon değil hemen ayağa kalkıp çalışamazsın.dinlenmem lazım bir süre.suan ben çalışmıyorum çalısıyor olsaydım 3.cu günüm işe gidemezdim açıkcası oturmak direk çok zor.

Çok tesekkürler baya detaylı anlatmışsınız bende büyük ihtimal tip 2 yim ve Özgür beye olmayı düşünüyorum en yakın zamanda muayene olacagım sizin kadar memnun kalırım umarım

cesaretimi topladım eylül 27 de muayene oldum 28 inde amelıyat tarıhı aldım.sabah girdim aksam 10 da cıktım.ağrım oldu mu ilk gece ilk gün evet 3.cü günüm ağrım çok çok az.ameliyat hemen sonrası mide bulantısı oluyor anesteziden dolayı okdr o kötü.ben kahve sigara içtim belki de ondan midem bulandı bilemiyorum içilmemesi gerektiği halde.ben tip 2 mişim asimetri dediklerinden.suanki görünümü şiş az morluk var bu benim cilt tipimle alakalı.sık sık buz koymadım.aralıklarla koyuyorum havluya sarıp dırek buz teması doku hasarı verır dıye korkuyorum.antibiyotık ve agrı kesicileri kremleri saatlerinde içmeye kullanmaya dikkat ediyorum.görüntüsü gercekten tuhaf hissettriyor neden dersen yıllardır bir tarafı uzun bir iç dudakla yasadım halen ordaymıs gibi hissediyorum ama görüntü de yok.zamanla alışıcagımı düşünüyorum.ben çok mutluyum şiş ama görüntüsü çok güzel ona rağmen.özgür bey le tanışmanızı tavsiye ederim gerçekten işine saygılı size de.ben kendisine yaptırdım.umarım şişlikler geçince daha mutlu olucam.sizlerle paylaşmaya devam edicem görüntüsü hakkında gelişmeleri.umarım sende kararını verır en kısa zamanda yaptırırsın.buarada basit bir operasyon değil hemen ayağa kalkıp çalışamazsın.dinlenmem lazım bir süre.suan ben çalışmıyorum çalısıyor olsaydım 3.cu günüm işe gidemezdim açıkcası oturmak direk çok zor.

Peki sizin klitorise ve yanlara müdahale yapıldımı yoksa sadece iç dudakmı?

benim sadece iç dudak biri uzun digeri daha normaldi her ikisine müdahele yapıldı eşitlenmesi için.şimdilik görüntü şiş belli değil.klitorise müdahale edilmedi.doktora gidip muayene olana kadar en kötü görüntünün kendimde olduğunu düşünenlerdendim.hatta sana gerek bile yok desede ameliyata dr bey benim rahatlığımı cinsel hayatımı etkilediği için olma zorunluluğu hissettim.dün gece ameliyatlı bölgede her ne kadar batmalar kaşıntılar olsa da şişlikler yavaş yavaş iniyo ve gece bacaklarımı kapatıp yatabildim :)) bugün 4.cü günüm penguen gibi yürümüyorum agrim yok denecek kadar az.yani kişiye göre görüntü çok sıkıntısı değisir ama ben çok mutsuzdum devamlı kuloda değince acıodu vajen içine sıkıştırıodum, cinselliği bahsetmek istemiyorum bile

Ben jinekoloğa yaptırdım Esra Çabuk Cömert Ankarada kendisi ilgili ve samimi bir doktor işinde de başarılı olduğunu düşünüyorum ki memnun kaldım.

Bende 3 gün önce labioplasti ameliyatı oldum.ama ödemelerim bir türlü geçmedi. Siz nasıl atlattınız bu sureci

Şuan için birşey söylemek çok erken.en az 2 ay sonra memnun olup olmadığımi söyleyebilirim.acikcasi şuan çok korkunc bi görüntüde

Bende 3 gün önce labioplasti ameliyatı oldum.ama ödemelerim bir türlü geçmedi. Siz nasıl atlattınız bu sureci
Süreç kendiliğinden geçiyor 10 güne kadar ödem çok normal aslında. ama bnm 4. Günden 8. . Güne kadar dayanılmaz kaşıntım oluyordu geceleri kalkıp ağlayacak boyuta getiren kaşıntılar. Onlarıda buz kompleksi ile en aza indirmeye Çalıştım. Buz koyunca hissetmiyordum.tabi buzu kıyafet üzerinden koyuyordum . Şimdi 18 . Günüm dikiş yerleri belli ama o da zamanla geçer gibi daha erken sanırım .

Estetik cerrah mı jinekolog mu diye doktoruma sorduğumda tarafsız ve en güzel yorumu kendisi yaptı bu ameliyatı bi genel cerrah bile yapabilir ama önemli olan alanda uzmanlaşmak bazen bi estetik cerrah bi jinekologdan yada bi jinekolog bi estetik cerrahtan daha iyi iş çıkartabilir. Bunun bu ameliyatta uzmanlaşmakla ilgisi var dedi ve çok haklı. Etiketten ziyade konu da uzmanlığına hakimiyetine bakın doktorunuzun.

Süreç kendiliğinden geçiyor 10 güne kadar ödem çok normal aslında. ama bnm 4. Günden 8. . Güne kadar dayanılmaz kaşıntım oluyordu geceleri kalkıp ağlayacak boyuta getiren kaşıntılar. Onlarıda buz kompleksi ile en aza indirmeye Çalıştım. Buz koyunca hissetmiyordum.tabi buzu kıyafet üzerinden koyuyordum . Şimdi 18 . Günüm dikiş yerleri belli ama o da zamanla geçer gibi daha erken sanırım .
Peki görüntüden şuan için memnun musunuz.

Ben plastik cerraha oldum. Seklinden inanilmaz memnunum. Bebek gibi hissediyorum. Aslinda cok asiri buyuk degildi ama hafif disarida gorunmesi bile rahatsiz ediyordu beni. Cok sukur burda okuyup da korktugum gibi olmadi. Aslinda en sagliklisi jinekolog ve plastik cerrah beraber girenler ameliyata. Jinekolog caglar yazicioglu plastik cerrahla giriyormus mesela ama kayseri acibademde artik cok pahali dedi hastane yanasamadim bile. Asiri ucuktu. 2 dr girdigi icin sanirim bir de. Vajinoplasti konusunda jinekolog olabilir de labioplastide plastik cerrah olursa daha iyi olur bence. En azindan kendi adima memnunum bundan cok sukur.

Benim dr. um mehmet doğan. labioplasti icin 3 bin odedim hastane 1 gun yatis dahil.

Jinekoloğa yaptırdım aylar önce Esra Çabuk Cömert operasyonu gerçekleştirdi.Ilk ay zaten anlayamıyorsun şişlik ve morluklardan.Ödemi atınca asıl yapılan işlem ortaya cikiyor.Doktor seçimin güzel olursa sonucu da rahatlatıcı oluyor.

Yeni
arkadaşlar 17 aralıkta taksim acıbadem hastahanesinde doktor çetin duygu ya ameliyat oldum ilk başta çorba kasesi gibi şişen genitalim beni çok endişelendiriyordu ama şuan şişlikleri tamamen indi benim klitorisim çok büyüktü çocuk doğurmadığım halde kara dağınık kocaman dudaklı bir görüntüsü vardı genitalimin 23 yaşındayım çok cinsel birlikteliyim olmamasına rağmen beni psikolojik olarak etkiliyordu ama şimdi ufacık görüntüsü şişlikler inince o kadar güzelleşti ki 7 bin liraya oldum ama benimki kombine ameliyattı karnımdaki yağları popoma tranfer ettim ve gıdı estetiği oldum aynı zamanda sırf bunu yazıp düşünenleri aydınlatmak amacıyla siteye girdim şimdiden çok memnunum şiddetle şikayeti olan arkadaşlara tavsiye ediyorum doktorun yeri nişantaşında ameliyatlarını genel olarak taksim acıbademde yapıyor hatta benden çıkan kesilip alınan parçaları görseniz o kadar kocamanlar ki saklıyorum hepsini düşünenler muhakkak yaptırsın ama iyi bir doktora derim
bir önceki forum sitesine de aynısını yazdım buraya da kopyala yapıştır yaptım sende oku benim doktorum estetik cerrahtı çok memnun kaldım jinekoloja yaptırmak daha iyi diyorlar ama bilemiyorum

Ben esra çabuk cömert oldum memnun kalmadım burdaki yorumlardan buldum kendini gittim görüştüm 6.bin liraya labioplasti oldum sonuç hüsran oldu revizyon için doktor araştırıyorum

Ben esra çabuk cömert oldum memnun kalmadım burdaki yorumlardan buldum kendini gittim görüştüm 6.bin liraya labioplasti oldum sonuç hüsran oldu revizyon için doktor araştırıyorum
6 bin mi ben toplasan 3.500 ödemişimdir kombine işlem mi yaptırdınız acaba? Sonrasında görüştünüz mü hiç biz hala görüşüyoruz ara ara memnun kalmamış olabilirsiniz ama fiyat çok fazla geldi.

X