Labioplasti yerine yapılabilecek bir işlem ?

Themiso

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2020
318
111
Merhabalar 23 yaşındayım bekarım. İç dudaklarımın bir tık kaba olduğunu düşünüyorum. Uzunluğu da bir tık fazla ancak, ıca doğru böyle şişkin gibiler. Labioplasti yorumlarını okudukça çok çekindim açıkçası. Pişman olan çok. Bu işlem yerine ne yapabilirim bilemiyorum dış dudak dolgusu yaptırınca kapanır ama bacakları açımca o şiş dudaklar yine görünecek. Çok takıldım artık psikolojim bozuluyor

Merhaba bende bu ameliyatı düşünüyorum aynı yaştayız ama benimde korkularım var ailem bilmiyorum çekiniyorum söylemeye açıkçası. Yağışta memnun olan varsa söylesin ltf

Merhaba bende bu ameliyatı düşünüyorum aynı yaştayız ama benimde korkularım var ailem bilmiyorum çekiniyorum söylemeye açıkçası. Yağışta memnun olan varsa söylesin ltf
Ben çok araştırdın okudum da kötü geçenler var ğişman olanlar var ameliyat süreci de biraz zorlu geçiyor. Ameliyatsız ne yapılabilir ona bakıyorum ama yok gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…