Labioplasti oldum dinlenme odasından yazıyorum :)

booaski

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2014
18
3
34
Kızlar merhaba bunu sıkıntıdan yazıyorum labioplasti oldum az önce genel anesteziyle. Tam anestezi de değil aslında sedasyon dediler. Nasıl uyudugumu ble hatırlamıyorum tek hatırladıgım başımın döndüğüydü. sonra biri adımı söyledi ve uyandım beni dinlenme odasına aldılar. Uyanınca duygusallıktan ağladım ben yan etkisi heralde klitorise de müdahale edildi benim. Şu an yanma var. Hoş bi yanma değil ama dayanılmicak gübi de değil. Sadece nasıl yürüyeceğim onu düşünüyorum.

Gecmis olsun! Doktorunuz kim? :)
tesekkur ederim :) doktorum burcu k. arslan
ameliyattan sonra yanma gibi bir his vardi ama agri kesici ictim su an hic bir sey hissetmiyorum sanki ameliyat olmamis gibi. goruntusune de baktim tabiki cok sis ama sanki sisler inince guzel olcakmis gibi duruyo. insallah da olur :)

Ozel olmazsa nasil bir sorun vardi ve simdi nasil iyilesme sureci gecmis olsun ve fiyat nasil canim

Ozel olmazsa nasil bir sorun vardi ve simdi nasil iyilesme sureci gecmis olsun ve fiyat nasil canim
ic dudaklar uzundu ve klitoris ustunde fazla deri vardi. iyilesme surecim cok iyi gidiyo benim hic agrim yok diyebilirim ama bu kesinlikle kisiden kisiye degisen bir sey. 10 gun agri ceken de var benim gibi hic cekmeyen de.. fiyat ise genel anesteziyle oldugum ve klitorise de mudahele edildigi icin 4500

agri yasamamama ragmen kesinlikle 2 gunde normal hayata donulcek bi islem degil bence.. agrim yoktu ama bacaklarim ayrik yuruyup dik oturamiyordum. 1 hafta oldu anca yuruyup hafif oturmaya basladim

Kızlar merhaba bunu sıkıntıdan yazıyorum labioplasti oldum az önce genel anesteziyle. Tam anestezi de değil aslında sedasyon dediler. Nasıl uyudugumu ble hatırlamıyorum tek hatırladıgım başımın döndüğüydü. sonra biri adımı söyledi ve uyandım beni dinlenme odasına aldılar. Uyanınca duygusallıktan ağladım ben yan etkisi heralde klitorise de müdahale edildi benim. Şu an yanma var. Hoş bi yanma değil ama dayanılmicak gübi de değil. Sadece nasıl yürüyeceğim onu düşünüyorum.

Gecmis olsun bu ameliyata brnimde ihtiyacim var hangi. Dr a ve ne kadara yaptirdiniz .

agri yasamamama ragmen kesinlikle 2 gunde normal hayata donulcek bi islem degil bence.. agrim yoktu ama bacaklarim ayrik yuruyup dik oturamiyordum. 1 hafta oldu anca yuruyup hafif oturmaya basladim

canım benim 35 gün oldu bu ameliyatı olmam ama tam anlamıyla rahatlamam 20 günü bulmuştu

Kesinlikle insanların en az 10 günü kafadan çıkarması gerek

Özellikle oturma pozisyonu zorluyor sert zeminle (sert zeminden kastım koltuk sandalye gibi) temas etmemsi için popomu öne kaydırarak oturuyordum şükür şimdi her şey yolunda :)

Özellikle oturma pozisyonu zorluyor sert zeminle (sert zeminden kastım koltuk sandalye gibi) temas etmemsi için popomu öne kaydırarak oturuyordum şükür şimdi her şey yolunda :)
Merhaba çalışıyor musun peki? Benim 10 gun kadar izin almam imkansiz en fazla 3 gün izin alabilirim işten.. Gözümde nasıl büyüyor anlatamam:KK43:

Klitorise ne müdahalesi yapildi

Merhaba çalışıyor musun peki? Benim 10 gun kadar izin almam imkansiz en fazla 3 gün izin alabilirim işten.. Gözümde nasıl büyüyor anlatamam:KK43:

evet çalışıyorum , ve kimseye çaktırmamaya çalışarak dikkatle yürüdüm , soranlarada biraz rahatsızım belim tutulmuş dedim :KK70:

X