Labioplasti olamam lütfen fikir verin yardımcı olun

Prensesmuzeyyen

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2021
64
14
22
Merhaba bende bir çok kadında olduğu gibi bir sorundan muzdaribim 🙄 tabiki iç dudak sarkması😭 biliyorum bir çok kişiden var olması çok normal her insanın aynı olacak düzgün olacak diye bir şey yok. Ama o kadar çok moralimi bozuyor ki anlatamam. Moralimi bozmasına geçtim günlük hayatta beni çok zorluyor iç çamaşırıma değip canımı yakıyor. Neyse uzatmiyim kısaca bu durumdan memnun değilim. Labioplasti ameliyatı olmayı çok düşündüm ve çok istedim fakat çok maliyetli bir ameliyat ve benim o kadar param yok maalesef. Ve bu ameliyatın gizli kalmasını istiyorum kimsenin bilmemesi gerekiyor ki bu durum da sanırım mümkün değil. Acaba bu iç dudak sarkmasını doğal veya herhangi bir yöntemle geçirebilen veya bir miktar da olsa azaltabilen varsa eğer beni bilgilendirebilir mi acaba. Lütfen yardımcı olun çok moralim bozuluyor. Gördükçe ağlayasım geliyor.😭

Merhaba bende bir çok kadında olduğu gibi bir sorundan muzdaribim 🙄 tabiki iç dudak sarkması😭 biliyorum bir çok kişiden var olması çok normal her insanın aynı olacak düzgün olacak diye bir şey yok. Ama o kadar çok moralimi bozuyor ki anlatamam. Moralimi bozmasına geçtim günlük hayatta beni çok zorluyor iç çamaşırıma değip canımı yakıyor. Neyse uzatmiyim kısaca bu durumdan memnun değilim. Labioplasti ameliyatı olmayı çok düşündüm ve çok istedim fakat çok maliyetli bir ameliyat ve benim o kadar param yok maalesef. Ve bu ameliyatın gizli kalmasını istiyorum kimsenin bilmemesi gerekiyor ki bu durum da sanırım mümkün değil. Acaba bu iç dudak sarkmasını doğal veya herhangi bir yöntemle geçirebilen veya bir miktar da olsa azaltabilen varsa eğer beni bilgilendirebilir mi acaba. Lütfen yardımcı olun çok moralim bozuluyor. Gördükçe ağlayasım geliyor.😭
Merhaba, kaç yaşındasınız? Ameliyatla düzelir sadece ve bazı doktorlar çok pahalı haklısınız. Ama daha uygun fiyata ve güzel yapan doktorlar var. İyice araştırın bence.

Birçok kadının “problemi” olarak bakmayalım da, her kadının vulvası kendine has diyelim. Bu bir problem ya da kusur değil bence. Mesela benim iç dudaklarım dışarıda değil, dolgun değil.

Estetik seçeneği var, kimi dudakları belirginleştirmek için dolgu yaptırıyor kimi de dudaklarını küçültüyor.

Memnun değilseniz, bence estetik düşünün; bunun doğal bir yolu yok çünkü. Gördükçe neden ağlıyorsunuz ki? Partneriniz olur da beğenmez gibi endişeleriniz mi var?

Birçok kadının “problemi” olarak bakmayalım da, her kadının vulvası kendine has diyelim. Bu bir problem ya da kusur değil bence. Mesela benim iç dudaklarım dışarıda değil, dolgun değil.

Estetik seçeneği var, kimi dudakları belirginleştirmek için dolgu yaptırıyor kimi de dudaklarını küçültüyor.

Memnun değilseniz, bence estetik düşünün; bunun doğal bir yolu yok çünkü. Gördükçe neden ağlıyorsunuz ki? Partneriniz olur da beğenmez gibi endişeleriniz mi var?
Sizin bahsettiğiniz labia majör evet onlara dolgu yaptırılır benim sorunum ise labio minörlerin sarkık olması. Bir erkeğin beni beğenip beğenmemesi çok da umurumda değil açıkçası ben rahatsız oluyorum hem görüntüsünden hem de iç çamaşırıma fln değdikçe canımı acıtmasından

Bende ee aynı problem var ben bartolin apsesinden dolayı bu duruma maruz kaldım gerçekten imkanı olan herkesin yaptırması gereken bir şey maalesef maliyetli fakat şimdiki aklım olsa evlenmeden önce mutlaka yaptırırdım şu an evliyim ve her açıdan sıkıntı özgüveniniz bile gidiyor eşinize karşı rahat olamıyorsunuz maalesef ve bende sürekli enfeksiyon yanma açıma gibi problemlere yol açıyor çok bunalmış vaziyetteyim sizde de bu tarz durumlar oluyor mu enfeksiyon yaşıyor musunuz

Bende ee aynı problem var ben bartolin apsesinden dolayı bu duruma maruz kaldım gerçekten imkanı olan herkesin yaptırması gereken bir şey maalesef maliyetli fakat şimdiki aklım olsa evlenmeden önce mutlaka yaptırırdım şu an evliyim ve her açıdan sıkıntı özgüveniniz bile gidiyor eşinize karşı rahat olamıyorsunuz maalesef ve bende sürekli enfeksiyon yanma açıma gibi problemlere yol açıyor çok bunalmış vaziyetteyim sizde de bu tarz durumlar oluyor mu enfeksiyon yaşıyor musunuz
Benim şuan evlenme gibi bir planım yok ama ne kadar erken yaptırırsam o kadar iyi olacağını düşünüyorum. Evet enfeksiyon ve akıntı oluyor sürtünmeden dolayı bir de canım yanıyor çok rahatsız hissediyorum. Lazer e gitmeyi düşünüyorum ama nasıl yaptırcam bilmiyorum o bölgeyi nasıl acıcam bilmiyorum

Benim şuan evlenme gibi bir planım yok ama ne kadar erken yaptırırsam o kadar iyi olacağını düşünüyorum. Evet enfeksiyon ve akıntı oluyor sürtünmeden dolayı bir de canım yanıyor çok rahatsız hissediyorum. Lazer e gitmeyi düşünüyorum ama nasıl yaptırcam bilmiyorum o bölgeyi nasıl acıcam bilmiyorum
Evet ne kader erken o kadar iyi evli olmamanız süreci daha rahat atlatmanıza da yarar bence sonuçta insan çekiniyor bu durumlarda aynen bende ağda ya da lazere sırf bu konudan gidemiyorum evde ağdayı kendim yapıyorum. Bende de sürtünmede ve ilk girişte olmuyor maalesef sulanmayı bile etkiliyor çünkü orayı kapatıyor giriş kısmını benimde yaptırmam lazım acaba özel sağlık sigortası karşılıyor mu labioplastiyi bilen var mı

Merhaba mesajinizi gordum size yazabilmek icin uye oldum bende yillarca bu durumdan cekmis biri olarak size belki yardimim dokunur diye yazmak istedim bende 2 ay olucak hem labioplasti hem vajinoplsti oldum cokta uygun fiyata oldum her iki islemi suan cok pahali heryerde benim oldugum hastanede kampanya vardi hala devam ediyormu bilmiyorum fiyati 5 bin labioplasti suan bu fiyata hicbir yerde olamazsin normalde ozgur beye olucaktm bana 8 bin gibi fiyat vermisti amelyt olmaya karar verdim aradn bir ay gecmedi 27 bin fiyat verdi hastane tahlil ucretleride ayriyms bende baska doktor arayisina girdim cok dua ettim Allah a karsima fiyatida bu ameliytida iyi yapabilck bir doktor ciksin diye aradn fazla vakit gecmedi instgrmda genitl estetik kampanya gorunce sayfaya yazdim sonra doktor arastrma yaptim labioplsti ile ilgili birtek yorum dahi yoktu sadece dogumla ilgili cok ilgili vs yorumlar vardi hic kotu yorumda yoktu ama gorusmeye gittim oncesi sonrasi resimlerde bir iki ornek gosterdi birini begendim birini begenemedim ama ameliyt gunu icin randevu verildi orada diyemedim olmak istemedigimi ama birseyler beni o doktora itiyordu sonra adet oldum dedim erteledim ama evli oldugum icin goruntusu o kadr cok kotuyduki dedim ya olucam bundan daha ne kadr kotu olabilirki dedim hemen randevu aldim ve suan o kadar sukur ediyorumki iyiki diyorum olmusum eskisi ile yeni goruntu gorsen eminim kosa kosa gider olursun ha kesinlkle reklam vs icin yazmiyorum bende yillarca bu durumdan cok cekmis biri olarak yardim edebilmek adina yaziyorum yaman estetik eray beye oldum kampanya devm ediyorsa hic dusunme derim

Sizin bahsettiğiniz labia majör evet onlara dolgu yaptırılır benim sorunum ise labio minörlerin sarkık olması. Bir erkeğin beni beğenip beğenmemesi çok da umurumda değil açıkçası ben rahatsız oluyorum hem görüntüsünden hem de iç çamaşırıma fln değdikçe canımı acıtmasından
Ben iki önce çok uygun fiyata oldum . Çok memnun kaldım.hala ameliyat düşünüyorsan İzmir de doktorumu öneriyim . Özelden yazarsan

X