Labioplasti Izmir

gonca10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2010
5
0
Merhabalar,
Öncelikle labioplasti ameliyatı hakkında yorumları okumak için girdim. Önümüzdeki hafta Op Dr Hasan Yıldız’a güzel şehrim Izmirde ameliyat olacağım. Kibar ve güleryüzlü doktorum beni muayene etti, muayene koltuğunda tahminimce pozisyon itibari ile göremediğim minik bir kamera yardımıyla büyük bir ekranda nereleri kesmeyi uygun gördüğünü anlatıp sabırla sorularıma cevap verdi. Kendisine hep telefonla da ulaşabildim. Esas konu ise bu beyefendi hakkında oldukça internetten yorumlar okudum, doktorluğunu hep beğeniyorlar, labioplasti konusunda da Izmir için tanındığını duydum. Esas konu ise Hasan beyle labioplasti deneyimi olan üyelerimiz var mı? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Cevap gelmedi ama ameliyatımı oldum Op Dr Hasan Yıldız doktorumdu ve şuan ikinci günüm düne göre cok çok az ağrım var artık sadece dinlenmek kaldı. Doktor beye çok çok teşekkür ederim. Bu kadar kolay geçeceğini bilmiyordum. İzmir’de artık tek jinekoloğum Hasan beydir. Tüm ekibine ve hemşirelere de selam ve sevgiler

Göncacigim bende Hasan Hocaya ameliyat olmayi düsünüyorum. Labioplastinin yani sira daraltmayi düsünüyorum. Agrilar agri kesiciyle kontrol altina alinabildi mi? Yurt disinda yasadigim ve asil Türkiyeye gelme nedenim tatil oldugundan biraz tedirgin ve kararsizim 😭

X