Labioplasti ameliyatı olmak istiyorum

Yaren7988

Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
3
0
31
Arkadaşlar labioplasti ameliyatı olan var mı yakın zamanlarda tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

1buçuk ay önce yaptırdım operasyon iyi geçti ilk 1 hafta zor geçiyor 10 gün kadar dinlendim.Bu sıkıntıları yaşadığına değdimi diye sorarsan sonuna kadar evet. Psikolojiye öyle yerleşiyor ki gitmiyor. Esra Çabuk Cömerte yaptırdım. Şişlikler ödem falan 2 haftada gidiyor asıl görüntüde yavaş yavaş yerleşiyor.Karar alma süreci biraz zor geçti şimdi rahatım.

Peki fiyat konusu ne kadar genel anestezi mi oldunuz çok çekincelerim var açıkcası ve ben il dışında yaşıyorum tekrar kontrol gerekirse gidemem malesef ne şekilde olcak bilmiyorum

Peki fiyat konusu ne kadar genel anestezi mi oldunuz çok çekincelerim var açıkcası ve ben il dışında yaşıyorum tekrar kontrol gerekirse gidemem malesef ne şekilde olcak bilmiyorum
Hastane ve muayenehane ücretleri değişiyor ben muayenehane de yaptırdım 3000 TL ödedim nereden geleceksiniz ki kontrol gerekli bildiğim kadarıyla aklında biri var mı?

Hastane ve muayenehane ücretleri değişiyor ben muayenehane de yaptırdım 3000 TL ödedim nereden geleceksiniz ki kontrol gerekli bildiğim kadarıyla aklında biri var mı?
Merhaba , sizin ameliyatiniz sadece ic dudak mı simdi nasilsiniz ve umarim reklam degildir yazdiklariniz yanlis anlamayin ..

X