Labioplasti Ameliyat Yardım

Antibiyotik cok kullanilinca bende mantar yapmisti doktorum oyl3 soyledi o zaman bir ilac verdi ama hatrlayamayacagim surulen kreme gectik hapi birakip bir seneyi gecti pek hatrlayamiyorum

Sadece görüntüden sebep mi ameliyat oldunuz peki

Kime oldunuz ameliyatınızı ben de düşünüyorum cesaretimi topladım hatta maddiyatımı da ayarladım geriye sadece doktor seçimi kaldı.

Geçmiş olsun kime oldunuz ameliyatınızı bende kadın doğum uzmanına yaptırmıştım.Aradan 3 ay geçtiğinde iyi ki diyeceksiniz inşallah.Morluklar şişlikleri hiç görmeyin bence.

Geçmiş olsun kime oldunuz ameliyatınızı bende kadın doğum uzmanına yaptırmıştım.Aradan 3 ay geçtiğinde iyi ki diyeceksiniz inşallah.Morluklar şişlikleri hiç görmeyin bence.
merhaba Ebru Coskun a oldum. bugun 22. gunum dikislerim gitti. klitoris sag ust kısmında sislik var hafif.ve sol labio kısmında dikis izim belirgn biraz iyilesme surecindeyim hala. su an icin cook memnunum cok sukur

Kime oldunuz ameliyatınızı ben de düşünüyorum cesaretimi topladım hatta maddiyatımı da ayarladım geriye sadece doktor seçimi kaldı.
Ebru coskun a oldum. kadın dogumcu kendisi. su an icin memnunum ama oneride bulunmam icin biraz daha zaman gecmesi gerekiyor. bu arada 2000 tl oldum.

="zeynn344, post: 61297195, member: 665666"]
Ebru coskun a oldum. kadın dogumcu kendisi. su an icin memnunum ama oneride bulunmam icin biraz daha zaman gecmesi gerekiyor. bu arada 2000 tl oldum.
[/QUOTE]
Geçmiş olsun umarım yaptıran hiç kimse pişman olmaz fiyat çok iyiymiş cidden genel anestezi dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…