Labiolasti olmuş hasta yorumları

bayanadanali

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2020
36
6
33
Arkadaslar benim doktorum 2 cm birakti iç dudaklari. Hic naif görünmüyor. Gerekçe olarak tamamen kisaltmayi tavsiye etmiyorum dedi. Sanki estetik olmamış gibi. 4 hafta oldu şekli hala tuhaf geliyor bana. Estetik olmuş gibi değilim hic dudaklar kırış kırış. dikis yerleri çok belli. klitorisim kırıştı. Labioplasti olan arkadaslar sizinkimi kaç cm birakti?

kime oldunuz acaba? cok gecmis olsun ben henuz olmadim o konuda bir sey diyemeyecegim o yuzden. hala korkuyorum ve kararsizim ama ayni zamanda mecburum da. umarim kisa surede toparlarsiniz daha yeni bence insallah duzelir 😊

Bende bu emaliyattan olmuştum, fakat o kadar memnun kaldım ki. Yaşadığınız olumsuzluk için üzgünüm yalnız fazla kısaltmayı uygun bulmuyorum demiş doktorunuz da tekrar sizi rahatsız edecek kadar uzun kaldıysa bence şikayetinizi belirtmelisiniz. Benim doktorum kaç cm törpüledi bilmiyorum ama ben çok rahatım ve memnunum, harici bir şekil bozukluğu falanda yok işlem sonrası çok şükür.

Bende bu emaliyattan olmuştum, fakat o kadar memnun kaldım ki. Yaşadığınız olumsuzluk için üzgünüm yalnız fazla kısaltmayı uygun bulmuyorum demiş doktorunuz da tekrar sizi rahatsız edecek kadar uzun kaldıysa bence şikayetinizi belirtmelisiniz. Benim doktorum kaç cm törpüledi bilmiyorum ama ben çok rahatım ve memnunum, harici bir şekil bozukluğu falanda yok işlem sonrası çok şükür.
ne zaman oldunuz ameliyat ?

Acikcasi ağrım sızım kanamam olmadı. Sadece ilk gün agri oldu. Doktorun yaklaşımı ilgisi hastayla ilişkisi de çok güzel. Ödemden dolayi goruntunun böyle olduğunu söyledi. Rahatlatti beni. 2 ay daha bekleyeyim. Sanırım biraz aceleci davraniyorum.

Arkadaslar benim doktorum 2 cm birakti iç dudaklari. Hic naif görünmüyor. Gerekçe olarak tamamen kisaltmayi tavsiye etmiyorum dedi. Sanki estetik olmamış gibi. 4 hafta oldu şekli hala tuhaf geliyor bana. Estetik olmuş gibi değilim hic dudaklar kırış kırış. dikis yerleri çok belli. klitorisim kırıştı. Labioplasti olan arkadaslar sizinkimi kaç cm birakti?
Bende ameliyat olali 1 ayi gecti benim klitorise de mudahale edildi sislikler 2 3 ayda geciyor deniyor .Bende burusma falan olmadi fazlalik kismi alindi kac cm derseniz tam olarak blmyrm ama goruntu hic fena degl.Beklemek dahada guzellestiriyor bence bakalim nasil olcak.

X