Labioblasti

Kevser06

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
265
109
34
Yoğun enfeksiyon şikayetim ve yürümem de zorlanmalardan dolayı labioblasti ameliyati olmak istiyorum.Bu ameliyat icin Esra Çabuk Cömerti düşünüyorum.Ameliyat olanlarla konuşmak istiyorum.Tecrübelerinizi benimle paylasir misiniz?

Esra Hanima ameliyat olali 7 8 ay oldu sanirim. Goruntuden de memnunum sikayetlerimin gitmesinden de.Ozelden sorularin varsa yaz burdan da yardimci olurum.

Ben eski hastalarındanim Esra Hanım'ın ozaman korkarak karar alıp gittim.İlk ay sisliklerden bişey anlasilmiyordu.Agri sızlama kaşıntı bunlarin hepsini yaşadım.Kremlerimi düzenli kullandim temizliğine çok dikkat ettim.3 ayın sonunda gördüğüm şekil beni çok rahatlattı.Zorlu bir süreç ama sikayetlerin gittiğinde değdi diyosun.Ekibi de kendisi de başarılı ben kendi adıma memnun kaldım.

Randevumu aldım cevaplariniz icin tesekkur ederim.Bir aksilik cikmazsa carsamba gunu muayene icin gidecegim.Cesaretimi topladim gidiyorum sureci burdada paylasirim.

Bugun ameliyatimin 4. Gunu sonuclari 1 ay sonunda paylasacagim suan agrim hafif ama calisabilecegimi henuz dusunemiyorum.Elimden geldigince dinleniyorum.

Ben ameliyatımı iki yili geckin bir zamanda yaptirdim.Esra Hanima burda ki onerilerle gittim şükür ki pişman olmadim.V kesim uygulandi tam derinden alinmadi rahatsiz oldugum kadarı temizlendi.Klitorise mudahale edilmedi.Goruntusu belli olduktan sonra hep mutlu oldum.Hele burda basarisiz sonuclanan ameliyatlari okudukca kendimi sansli sayiyorum.Darısı başına istedigin sonuca ulasirsin umarim.

Bugun 25. Gunum ve normal hayata dondum denebilir.Sisliklerim azaldi sekilde oturmaya başladı sanki.15 gun sonra kontrolum var.

X