labioblasti olanlar aydınlatsın lütfen

pirinces

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
28
4
32
olan arkadaşlar doktorunuzu fiyat bilginizi ve yaşadıgınız süreç ve son durumunuzu paylaşıp bize yardımcı olurmusunuz ? araştırma içindeyim

arkadaşlar doktor seçimi ne kadar zormuş aylardır araştırıyorum karar veremiyorum. iyileşme süresinin cok uzaması da beni tedirgin ediyor ertelemek te istemiyorum . doktorundan çok memnun olan gerek burdan gerekse özelden baan isim verebilir mi lütfen

Başka yere yazdığımı aynen yapıştırıyor canım : Ben barış korkmaza yaptırdım canım kilolu doğumdan sonra ihtiyacım oldu. Otururken falan canım yanıyordu artık. Kendisinden çok memnunum. Başarılı bir süreç geçirdim ve memnunum. Bir süre az bir acısı oluyor ama bahsettiklerinden kısa sürede iyileştim. Spiral de taktıedım tam fiyatını bilmiyorum ama sorarak öğrenebilirsin internette telefonu var

Başka yere yazdığımı aynen yapıştırıyor canım : Ben barış korkmaza yaptırdım canım kilolu doğumdan sonra ihtiyacım oldu. Otururken falan canım yanıyordu artık. Kendisinden çok memnunum. Başarılı bir süreç geçirdim ve memnunum. Bir süre az bir acısı oluyor ama bahsettiklerinden kısa sürede iyileştim. Spiral de taktıedım tam fiyatını bilmiyorum ama sorarak öğrenebilirsin internette telefonu var
genel anesteziyle mi oldunuz? işlem sonrasında bahsedildiği gibi postop dönem zor mu geçiyor? sezaryan olanlar bile 2 günde ayağa kalkıyor . bu bölge sandıgımdan daha zor sanırım 😣

Merhaba canım, akşamları çocukla uğraşmaktan bakamadım pek☺️ canım operasyon sonrası aynı gün normal yaşamına dönüyorsun. Hassas bi yer tabi, ağrı oluyor az da olsa ama yaşamını direkt etkileyecek kadar değil. Ben çok zorlanmamıştım, kısa sürede iyi beslenme ve bol su içmek şart. Bir de doktor ne derse ona harfiyen uy canım

olan arkadaşlar doktorunuzu fiyat bilginizi ve yaşadıgınız süreç ve son durumunuzu paylaşıp bize yardımcı olurmusunuz ? araştırma içindeyim
Ben gecen sene Esra Cabuk Comerte yaptirdim ameliyatimi ozaman 3500 civari odemistim suan 6000 tl olmus sanrm net bilmiyorum burda yazanlardan gormustum.Suan goruntuden memnunum ilk basta zor oluyor ama sonra iyilestikce mutlu oluyosun.Kararini alabildiysen gecikmeden ol derim.Sonra ikilemde kaliyosun ben keske onceden yaptirsaydim dedim iyilestikten sonra.Rahatsizdim psikolojik olaralta simdi cok rahatladim surec ilk basta agrili 1 ayi gecirdikten sonra normale donuyorsun.Ilk hafta dinlenmen cok onemli kesinlikle ihmal etme izin al calisiyorsanda.

arkadaşlar doktor seçimi ne kadar zormuş aylardır araştırıyorum karar veremiyorum. iyileşme süresinin cok uzaması da beni tedirgin ediyor ertelemek te istemiyorum . doktorundan çok memnun olan gerek burdan gerekse özelden baan isim verebilir mi lütfen
Doktor Özgür Kartal.. 3 hafta olacak çarşamba..

Doktorum Esra Çabuk Cömert.3000 tl ödemiştim o zaman şuan 6000 tl okudum 1.5 yıl oldu ortalama.Ameliyattan eser kalmadı dikiş sertliği vs hiç bir şey yok görüntüden memnunum.

Ben gecen sene Esra Cabuk Comerte yaptirdim ameliyatimi ozaman 3500 civari odemistim suan 6000 tl olmus sanrm net bilmiyorum burda yazanlardan gormustum.Suan goruntuden memnunum ilk basta zor oluyor ama sonra iyilestikce mutlu oluyosun.Kararini alabildiysen gecikmeden ol derim.Sonra ikilemde kaliyosun ben keske onceden yaptirsaydim dedim iyilestikten sonra.Rahatsizdim psikolojik olaralta simdi cok rahatladim surec ilk basta agrili 1 ayi gecirdikten sonra normale donuyorsun.Ilk hafta dinlenmen cok onemli kesinlikle ihmal etme izin al calisiyorsanda.
yaa cok sevindim sizin adınıza . bur durum resmen özgüvenimi zedeliyor yazın pareosuz bikini giyemiyorum. biran önce karar verip olmak istiyorum. birde bunun tipleri varmış ve klitorise müdahale edilmeyenler sonrası durumdan memnun değil ben his kaybı olur diye korkuyorum siz nasıl yaptırmıştınız?

Merhaba canım, akşamları çocukla uğraşmaktan bakamadım pek☺ canım operasyon sonrası aynı gün normal yaşamına dönüyorsun. Hassas bi yer tabi, ağrı oluyor az da olsa ama yaşamını direkt etkileyecek kadar değil. Ben çok zorlanmamıştım, kısa sürede iyi beslenme ve bol su içmek şart. Bir de doktor ne derse ona harfiyen uy canım
çok kötü seyler yazanlar var bu da güven kırıklığı yapıyor. ücretleri de cok yüksek tutuyor doktorlar ona da ayrı şaşırdım tabi değecekse sonuç mükemmel olacağına emin olsam gözüm kapalı veririm. kadın doğum ular estetik açıdan ayarlamıyor diyorlar . dış dudaklara dolgu gerekebiliyormuş bazen yada simetrik kesilmeyenler eğri büğrü dikiş izleri kalanlar . bunlar cok korkutucu sonuçlar. sizfe ki sonu başarılı mı bu süre içinde

hangi teknikle yaptı klitorise müdahale varmı sizde ? fiyat ne ödediniz? bir de ilk gün yattınız mı hastane de
bende klitoris müdahalesi olacak sandım ama yaptığı teknik sayesinde gerek kalmadı. 7000 tl ödedim. 4 tıp ameliyatı var. benimki 3 ünün karması oldu. 1 gün yattım. Bence yatılmalı da. Sabah kontrole geldi ve çıkış yapıp uçağa binip aydına geldim :-)

bende klitoris müdahalesi olacak sandım ama yaptığı teknik sayesinde gerek kalmadı. 7000 tl ödedim. 4 tıp ameliyatı var. benimki 3 ünün karması oldu. 1 gün yattım. Bence yatılmalı da. Sabah kontrole geldi ve çıkış yapıp uçağa binip aydına geldim :-)
aa cok iyi bende uzaktan gidicem çünkü. uöağa binicem falan bence de yatılması gerekiyor.

Benim başarılı canım, ben çok memnunum. İlk muayeneden sonra herşeyi söylüyor zaten. Bence Barış beyi bi araştır canım, ben de uzun araştırmalar sonucunda bulmuştum. Şu ana kadar kötü konuşan birini duymadım ben Barış beyde. Başka tavsiyeler de değerlendirilebilir tabi, başka tecrübe edenlerden de alabilirsin bilgi. Ücreti konusunda da yine en uygun fiyatı burada bulmuştum ben. Benim için değdi şahsen umarım senin için de sonuçlar öyle olur canım. Olursan bizi de bilgilendir olur mu?

merhaba
ben de aynı yoldan geçtim ama hepsini beraber yaptırmanı öneririm. ankarada çok güzel hekimler var. sadece öngörüşmeye gitmeni tavsiye ederim. kimisinin fiyatı yüksek kimisinin eli iyi ama reklama çok yatırım yapmamış. ben samimi hissettiğim ve az ödeyebildiğim bir doktora gittim yakın zamanda. hiç korkma sadece zamanını iyi ayarla.
geçmiş olsun umarım güzel sonuçlanır sürecin.

merhaba
ben de aynı yoldan geçtim ama hepsini beraber yaptırmanı öneririm. ankarada çok güzel hekimler var. sadece öngörüşmeye gitmeni tavsiye ederim. kimisinin fiyatı yüksek kimisinin eli iyi ama reklama çok yatırım yapmamış. ben samimi hissettiğim ve az ödeyebildiğim bir doktora gittim yakın zamanda. hiç korkma sadece zamanını iyi ayarla.
geçmiş olsun umarım güzel sonuçlanır sürecin.
siz kime yaptırdınız?

yaa cok sevindim sizin adınıza . bur durum resmen özgüvenimi zedeliyor yazın pareosuz bikini giyemiyorum. biran önce karar verip olmak istiyorum. birde bunun tipleri varmış ve klitorise müdahale edilmeyenler sonrası durumdan memnun değil ben his kaybı olur diye korkuyorum siz nasıl yaptırmıştınız?
Ben memnunum klitorise mudahale edilmedi.Sislikler indikten sonra goruntu de gayet yerinde dogru doktoru bulmak onemli tabii ki.Bi doktora karsi sorulariniz bittiginde ameliyat olabilirsiniz.Esra hanima cok soru sormustum ben sorular bittiginde ameliyat oldum.

X