Kzm tatlm..

hera.zeus

Geçmiş,geçmiştir..!!
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
676
4
bidanecik kızımm beniim

Eklentiler

• $11-07-08_1434.jpg
    $11-07-08_1434.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 95
  • $lvback.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 69
  • $11-07-08_1435.jpg
    $11-07-08_1435.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 93
  • $03-05-09_1311.jpg
    $03-05-09_1311.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 86
Aman Allahım bir güzellik daha gelmiş siteye... :asigim: Ne güzel bir kızmış bu böyle uzun ömrü olsun inşallah... :Saruboceq::nazar:

Ben onun göğsündeki beyazları yer yalar yutarım opuyorumnanaktan

Uzunca ve sağlıklı ömürleri olsun inşallah :nazar:

1107081435.jpg

napıyorum ben diye bakarken
img1509sr.jpg

uyuyan güzel ama gözler açık
photo0028a.jpg

elimde ne var acaba diye kokluyor
photo0545q.jpg

örtülü kız:)
photo0546.jpg

rahatsız etme ulaynnn..:) üstüme atlarken
photo0782s.jpg

buda tüllerin altında.. peri kızı
photo0783u.jpg

photo0830.jpg

dile bak dilee:)
photo0833.jpg

şaşkın ve masum
photo0858t.jpg

çekmee laynnn.. çerçevelerin arkasından izliyor:)
photo0922u.jpg

çamaşır makinesi ve sepeti fantezimiz:) çok sever içinde uyumayı çamaşırlar çıksın direk dalcak içine onu bekliyor
photo0923g.jpg

photo0941.jpg

halıyla oynarken:)
photo0942.jpg

bilgisayar kasasının yanında nöbette aman kimse yaklaşmasın kasa koruyoruz:)
photo0943.jpg

ütü masasının arkasından popo gösterirken:)resim çekinmeyi sevmeyizde:) al bunu çek diyo
photo0947d.jpg

masum ve güzel:)
photo0978.jpg

cam kuşu:)) annemi bekliyor
photo0981f.jpg

montuma sarınmış ısınırken:)
photo0982.jpg

kızımız yaşlandığı için ve gittikçe asi olduğu için foto çekemiyoruz.. küçükken bi nebze çektirirdi ama şimdi iyice asi oldu.. yanına bile o istediği zaman yaklaşıp seviyoruz.. cadı olduk biraz:) 1-2 sene öncesi fotolarımız:)

saol canım.. amin bazen delirtsede beni daha nice senelere onunlaa..

canımmm ınan her sanıyenın onla kıymetını bıl ben ıkı kedımı gecen sene bırbucuk ay arayla kaybettım acısı o kadar cokkı yaramazlıklarını bıle ozluyor arıyoo o yuzdenn her anın degerını bıl senı bazen kızdırsada canımm allah uzun omur versın cok zor onsuz bı hayat gercektennn benım ıcın kocaman oppp topacım tatlısı hehehh

canımmm ınan her sanıyenın onla kıymetını bıl ben ıkı kedımı gecen sene bırbucuk ay arayla kaybettım acısı o kadar cokkı yaramazlıklarını bıle ozluyor arıyoo o yuzdenn her anın degerını bıl senı bazen kızdırsada canımm allah uzun omur versın cok zor onsuz bı hayat gercektennn benım ıcın kocaman oppp topacım tatlısı hehehh

Ne demek istediğini şuan anlıyorum.. kızım melek oldu.. aslında melek mi oldu onuda bilmiyorum. 4 aydır yok. evden kaçtı aslında bu ilk kaçmamız değildi ama genelde evden bahçeye gezmeye kaçardık.. sanırım 2 kasım dı. gene kapıdan koşarak çıktı.. hep yaptığı şey di.. kaçar 5 10 dk sonra biraz hava alır gelirdi.. öyle zannettim. ama bi daha dönmedi.. ölüsünü dahi bulmuş olmak isterdim. böyle beklemek çok zor. her yağmurda karda soğuk havada üşüyormu diye düşünmek.. aç mı susuz mu diye düşünmek o kadar kötü ki. 4 aydır pencereden her baktığımda ya da her dışarı cıktığımda gözlerim onu arıyor. her duyduğum kedi sesine camlara pencerelere koşuyorum.. çaresizlik çok kötü ... 8. senemize girmiştik.. 8 sene 8 dk gibi geçti ama bu 4 ay sanki 4 asır oldu.... allah kimseye yaşatmasın..

Ne demek istediğini şuan anlıyorum.. kızım melek oldu.. aslında melek mi oldu onuda bilmiyorum. 4 aydır yok. evden kaçtı aslında bu ilk kaçmamız değildi ama genelde evden bahçeye gezmeye kaçardık.. sanırım 2 kasım dı. gene kapıdan koşarak çıktı.. hep yaptığı şey di.. kaçar 5 10 dk sonra biraz hava alır gelirdi.. öyle zannettim. ama bi daha dönmedi.. ölüsünü dahi bulmuş olmak isterdim. böyle beklemek çok zor. her yağmurda karda soğuk havada üşüyormu diye düşünmek.. aç mı susuz mu diye düşünmek o kadar kötü ki. 4 aydır pencereden her baktığımda ya da her dışarı cıktığımda gözlerim onu arıyor. her duyduğum kedi sesine camlara pencerelere koşuyorum.. çaresizlik çok kötü ... 8. senemize girmiştik.. 8 sene 8 dk gibi geçti ama bu 4 ay sanki 4 asır oldu.... allah kimseye yaşatmasın..

gozyaslarıyla-yazdıklarını-okudum*canımm-allah-sabır-versın-cok-zor-bır-durum
gercı-melek-olup-olmadıgıda-bellı*deıl-bekleyıs*cok-zor-allahım-yarın-mevlıd-kandılı-dua-edıcem*gerı-donsun*yuvasına*dıye*kavus-sende-yavruna-ınsallah*8sene-sızleymıs-8yasındakı-cocugundanfarksız-benım*ıkı-melek*kızlarımda-oyleydıler-huzurıcınde-uyusunlar
dılım*varmıyor*ama-senın*yavrunda-melek-olduysa-huzurıcınde-uyusun-bıtanem

X