Kzlar size bi soru sorabilir miyim

• Konu Sahibi sekreter18282
valla kıslar burda normal dogumda epidural da uygulamıyorlar resmen çatır çatır dogum yaptırıyorlarbir tek sezeryanda uyguluyorlar
bazen kendimi motive etmek için ya diyorum kediler bile normal olarak 5 6 tane doguruyorlar bi ben mi yapamayacagım diyorum ama:roflol::roflol:sonra yine banane dr girmezse nasıl normal dogum yapacagım diyorumm sanki dr agrımı gecirecek
ayyyy ne zormuş bu ya hele karar vermek cok zor kafam feci karıştı artık
dogurmayacagım ben işte oglum hep karnımda kalsa ne olur yaaaa:dance:

slm arkadaşlar; kendi doktorunuzun yanınızda olmasını istiyorsanız doktorunuza ayrıca doğum parası ödemeniz gerekiyor.bende kendi doktorumu istediğim için ödemek durumunda kaldım.kısaca özel doğum yapmanız gerekiyor.

evet canım aynen dediğin gibi oluyor... ben iki oğlumu da doğum hastanesinde doğurdum... sürekli gittiğim dr orada olmamıştı... ve öyle şanssızlık ki dr ertesi gün hastanede yanıma gelip bir gözaydınlığı veya bir geçmiş olsun dileğinde bile bulunmamıştı... üstelikde yanımda bir önceki gün ameliyat ettiği bir başka hasta yatıyordu. ona bakmaya gelmişti... doğuma gündüzde gitsen gece de gitsen hiç farketmiyor... ebelerin elindesin ve acil bir durumda da nöb. dr un ellerine kalıyorsun...eğer daha önce dr küçük bir destek çıkmadıkdan sonra kimse seni tanımıyor... istersen 9 ay boyunca hergün git... hiç farketmiyor.. bunu iki defa yaşamış tecrübeli bir anne olarak söylüyorum... o yüzden allah razı olsun özel hastaneler ssk lıya açıldı da şimdi adam yerine konuluyoruz.. ve hem istediğimiz hemde sürekli takibi olduğumuz dr.a doğumu yaptırabiliyoruz...

ben ankaradayım bütün dr lar aynı galıba arkadaşlar dr nöbetçı oldugu günü kendısı rahatça gırebılmek ıçın ayarlıyor. nöbetçı olmadıgı günler kım denk gelırse o gırıyor sezaryan amelıyatına. yanı dr un ınsıyatıfınde deıl benım 2 dogumumuda bu şekılde yaptırdı dr.um sezaryanla

maalesef canım ya . ben bugune kadar özele gittim şimdi hastanem devlet hastanesi gibi olunca doktorlar da değişti yani bakış açısı olarak. her gittiğimde para bayılırken iyillerdi şimdi az para veriyoruz ya hanginizle özel ilgileneyim burası artık özel hastane sayılmaz dedi bana kadın. bir de dediki gece yaparsam gelemiycekmiş gündüz hastanedeyse gelirmişşş. ya valla çok sinirlendim. herşey para içinmiş, insanlık yok hiçbirinde bugune kadar verdiklerim haram olsun o zaman. bende allaha emanet gidicem artık gece mi olur gündüz mü olur bilmem. gelmezse gelmesin yaa. Önce Allah a güvenin kızlar dualarınızı eksik etmeyin hayırlısıyla doğurcaz inş. Sanki yanımda olsa bana faydasımı var acıyı da ben çekicem doğumu da ben yapıcam. boşverin gitsin yaa. devlet ne güzel bi imkan verdi onu kullancam. eskiden normal doğuma 1650 ytl diyorlardı şimdi 280 ytl oldu. ohhhh canıma deysin.gelmezse gelmesinnnn naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…