kv problemleri ve kendi problemlerim mantıklı çözüm istiyorum yaa çok bunaldım

Bence sizin sorununuz elti, k.valide değil, sadece eşiniz.

Eğer size yeterli değer, sevgi ve hassasiyet gösterseydi, diğer tarafın ilgisini görmezdiniz bile. Adam bir de kendini ezdir diyor resmen.

Bu eşle zor. Tek diyebileceğim eşiniz gibi bir varlığa rağmen kendinizi kimseye ezdirmeyin.

Eğer ifade zorluğu çekiyorsanız boğaz çakrası meditasyonu yapın bakın bülbül gibi şakırsınız.

Eee ne güzel işte kayınvalideyle mesafeliymişsiniz. Eltinizle ne yaparsa yapsın, milletin arayıpta bulamadığı şey bu mesafe. Laf soktuğunda karşılık verin, eşinize de bu laf sokuşları kaldıramayacağını net şekilde ifade edin. Kaç yaşında insansınız kendi ailenizden işitmediğiniz lafları başkası da söyleyemez. En başından müdahale edin ki dozu gittikçe artmasın. Şu kocalarınızdan da bu kadar çekinmeyin. Anası istediğini yapsın ama siz sessiz kalıp çekin ohh ne güzel. Annenizde ona laf soksun sürekli de bakalım hergün yüzüne gülecek mi?

nefret ediyorsanız hepsinden eşinizle aranız bozulursa bozulsun Allah Allah yaaa
çocuğunuz var mı yoksa şuan için düşünmeyin

ya da politik olacaksınız.. eşinizin yanında annecim annecim o yokken mesafeli olacaksınız
sonraki zamanlarda da annen ne iyi kadın çok seviyorum onu vs gibi yalandan cümleler kuracaksınız
arkanızdan kv konuştuğunda eşiniz de annesine kızar "eşim hiç böyle konuşmuyo" diye düşünür
böyle böyle dize getirirsiniz ancak

evet bu politika işe yarar her zamannn

mantıklı ama yapması zor gibi. kaynanalar her şeye niye karışır. insan gıcık oluyo tam eski kafa eltimle.bana Allah sabır versin

Sakın laf sokma ona fırsat verme mesafede kal hatta eşin gidince bir kaç sefer hastayım de tek gitsin öyle öyle alıştır

Eşinizle bu durumu konuştunuz mu??

Galiba eltinizin de kayınvalide ile samimi olmasını istemiyorsunuz ama ona karışamazsınız maalesef. Hem ayda bir gidelim, hem de kayınvalidem eltim kadar beni de sevsin olmuyor işte.

Kayınvalideniz size olumsuz şeyler söylüyorsa da verin cevabını geçin. Eşinizle aranızın bozulmasından korktuğunuz sürece eşiniz dahil herkes sizi ezer geçer.

Nedir mesela bu laflar? Bir örnek verir misiniz?

Sizinle aynı durumu yaşıyorum.

mesela bugün kayinvalidem aradı çağırdı. yemek için bende tamam gelirim dedim. sonra otobüsle gidicem çıktım hava buzz gbi dondum. kv geçince eltimde ordaydı eltimi kayinbabam arabayla alıp gelmiş. ben de geldim işte ısınmaya çalıştım üşümüştüm. kv eltimin yanında diyoki kayinbaban sizin oraya yoruluyo dedi. ben de gerek yok zaten dedim. bu arada evlerimiz yakın sadece yürüme mesafesi kadar değil eltimin yürüme mesafesinde benim1 tane otobüse binmek gerekiyo. kv diyoki ben gezmeyi severim sende gezerek otobusle gel diyo. takıldığım şey kayinbabamin beni götürmemesi değil kocaman adamın ayagima gelmesini hoş bulmam zaten. ama kayinvalidemin umursamaz konuşmalari eltimin yanında. eltimi evinden arabayla alırlar hiç kıyamazlar. söz konusu ben olunca otobusle dolmusla gelsin umursamazlar. böyle benim eltim kadar degerim yok dusuncesini uyandırıyo bende salak gibi üzülüyorum hata bende insan önce kendisine değer verecekki baskalarida versin

bence de sorun eşim. gerekli değeri göremiyorum. oturup konuşuyorum açıkca üzülüyorum bana değer vermiyosun diyorum daha.napiyim diyo kavga ediyo benimle hep ben uzuldugumle kalıyorum bu geceki gibi

Ben eşimi ikna ettim gitmeyelim dedim o da tamm diyo üzülme yeter diyo ama aynı binadayiz nereye kadar öyle gidecek bakalım
üzülme yeter demesi bile güzelmiş. benim üzülmemi umursayan yok. bazen televizyonlarda da görüyoruz ya lale devri dizisini bilirmisiniz 2016 yılında orda çınar ne kadar düşkün eşine hep imrenirdim ama sanırsam sadece televizyonda var böyle erkekler

Ailesi ile yakın mesafede oturmak isteyen erkeklerde o aradığınız özelliği bulmak zor.
İki çocuğu da yakınında oturuyor.
Burdan belli aslında ailenin kendince bağlılığı.
Toksik bağlılık diyecektim ama istisnalar da vardır diye demiyorum.
Ama ben çevremde görmüyorum böyle şeyler kardeşler birbirinden uzak,aileden zaten uzak.
Hayat savuruyor tabii.
Ama bu tür konularda nedense ya aynı apartmanda olmadı çok yakın evlerde oturuyor insanlar.
Bana bunu sağlaması bile zor bir iş gibi geliyor.
Hiç mi birinin hayalleri uzakta olmaz,işi başka yerde olmaz.
Nasıl belli yaştan sonra aynı muhitte kalmayı sürdürebilir kaç aile.
Yani sizinki baştan belliymiş.
Anama,babama yakın oturacağım isteği olan birinden ne çıkmasını beklemişsiniz ki?

o kadar pişmanim ki evlendiğime o kadar pişmanım ki keşke ya keşke evlenmek yerine çalıssaydim kendime yatırım yapsaydım hem maddi hem manevi. zamanı geldiğin de karakterime uygun biriyle evlenseydim. şimdi bu öyle bir hata ki dönemiyorum da mutsuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…