KV numara mı yapıyor ? Bel fıtığı ameliyatı olanlar bakabilir mi ?

Yani tutun ki gerçekten nazlanıyor. Belki kadın eşinden çocuklarından ilgi görmek istiyordur. Kv 'yi sevmiyorsunuz sanırım, her hareketinde bir şey arıyorsunuz.

Bel fıtığını bilmiyorum ama ben de skolyoz ameliyatı oldum bel-sırt ameliyatları çok sıkıntılı bence sezaryenle bir olamaz.
Bu arada eski erkek arkadaşımda da fıtık vardı ameliyat daha kötü yapıyormuş o yüzden olmam diyordu.

Taslamayin hemen zaten vicdanen rahatsız oldum. Sevmiyoruz birbirimizi batar oldu her hareketi o yüzden... Bilmediğim için bu kadar ağrısı olabileceği numara yapıyor zannettim. Şimdi farklı düşünüyorum yorumlar sayesinde yine de teşekkürler

Yani tutun ki gerçekten nazlanıyor. Belki kadın eşinden çocuklarından ilgi görmek istiyordur. Kv 'yi sevmiyorsunuz sanırım, her hareketinde bir şey arıyorsunuz.

Haklısınız.. şimdi farklı düşünüyorum tabi bilmediğimden inanmamıştım

sizin gibi gelin düşman başına....babam 2 defa bel fıtığı ameliyatı oldu, 2.den sonra aylarca hastanede fizik tedavi gördü yatarak. hiç adım atamıyordu. Okuyunca içim acıdı.nasıl bu kadar gaddar olabiliyorsunuz?1 haftada hangi ameliyat geçer....İnanın içime doğdu, sizin gelininiz size aynısını, hatta beterini yapacak.okurken ilk kez birini bu kadar yadırgadım
.

Takdir senin tabi .. söylediklerin karşısında inşallah kv'dem gibi bir kv'n olur diyorum. Kendisini sevmemem ve inanmamam için birçok sebep var.

İki örnek vereyim. Hastayım diyip tüm gün yatıyor, boş yoğurt kovasını alip öğürüp duruyor yemek yiyemiyorum diyor ama gizlice yiyor ( görümcem söylüyor. ) Doktora goturuyoruz birşey yok . Geri dönüyoruz.
Doğum yaptım , sezaryen. Eşimin ailesi çok kalabalık. İlk günden misafirim geldi. Sofrayı kurup kaldırdım , aynı hafta cam sildim. Bir gram yardım görmedim . Aynı binadayız gece 1de gelip sabah 5te gitti gündüz bir dakika uğramadı . Annem kanser tedavi surecindeydi gelemedi. Eşim çalıştı yalnız kaldım. Alt tarafı doğum Ağrı mı olurmuş diyip acılarımı tiye aldı.

Ama ben kv'me bu süreçte çok büyük destek oldum. agrılarına vs inanmadım. Yine de vicdanımla baş edemedim ve sizlere sordum.
Ha inşallah benim gibi bir gelinim olur ki , benim onlara yaptığımı kendi çocukları yapmadi. Rabbim beni senin gibilerinden korusun.

Birsey diyeyim mi ilk defa bir kv ye üzüldüm. Ne kötü bişey bunu düşünmeniz. Kendi anneniz olsa muhtemelen dusunmeyecektiniz canım annemin ne kadar canı yaniyor diye uzulecektiniz ama kendi kv olunca böyle oluyor demekki. Yanlış anlamayın sizi suçlamak için yazmadım gerçekten üzüldüm. Belki gerçekten önceki davranışları falan size bunu dusundurtmustur mutlaka vardır mantıklı bir sebebiniz

Şimdi anladım neden tepkili olduğunuzu az önce kv acıdım demiştim ama önyargılı olmamak gerektiğini suan yazdığınızdan anlamış oldum haklı sebepleriniz varmis gercekten . Ağrısı varsa da siz bakmayın o zaman madem gorumceniz var o baksin sizlik bir durum yokmus

Açık ameliyat oldu. Ağrı eşiği düşük..
Ay kadıncagizin günahını mi aldım

Pek sevmeyiz birbirimizi her hareketi batıyor hep numara yapıyor diye düşündüm....
Annem oldu açık fıtık ameliyatı.
1 ay kalkamadı , doğrulurken bile biz kaldırıyorduk.ağrısı sızısı çoktu..

Kim hicbirsey yapamadan günlerce öylece hareketsiz yatmak ister ki?Kadincagiz acı cekiyor belli ki.
Acil sifalar.

benim kayinvalidem de cok numaracidir yalanci cobana dondu artik gercekten bi hastaligi oldugunda kimse inanmiyor.
Bel fitigi ameliyati hakikaten zordur ama sezaryenle kiyas bile edilmez.doktor gerek yok dedigi halde keyfi ameliyat olduysa da cekecek sizin yapabileceginiz bir sey yok.

İnşallah iyi bir gelininiz olur, kimseye beddua etmek istemem ama 1 haftalık ameliyata numara derseniz işte orda yadırganırsınız. eliniz bile kesildiğinde 1 haftada geçmez ki ben babamı gördüğüm için bu derece yorum yaptım..ha size zulmetmişler belli de siz neden sezaren olduğunuz hafta cam sildiniz ben de bunu anlamadım. ev sizin değil mi, bırakın kirliyse öyle kalsın.Misafire de ameliyatlı kadının yemek sunduğunu ilk kez duydum. gelen gitseydi.ne diye ilk gün sofra kurdunuz ya da nasıl kurabildiniz? ben sezaryandan gün 10 sonra bile kıpırdayamamıyordum. siz kendinize değer vermezseniz kimse vermez.bunu anlamam için bi 10 yıl geçti maalesef.ha bedduanız tutmuş. kayınvalidem yok ama onun yerini kat be kat tutan 5 tane evde kalmış koca karı görümcek im var.

Muhtemelen kayinvalidenizin gunahini aliyorsunuz. Ne ameliyati olursa olsun hele de agri esigi dusukse zor. Bicak altina yatmak zor... sezaryenle mukayese etmeyin cunku size muhtac bir bebek var ve onun icin cabuk ayaklaniyor anneler. Bel fitigi basli baslina bir dert. Annemde ve esimde de var. Ve ne agrilar cektiklerini biliyorum. 1 ay boyunca elinizden geldigince destek olun. Kapali safra kesesi ameliyati oldum temmuz ayinda toplam dikis sayisi 5 yada 6 idi. Ama 1.5 ay kendimi toparlayamadim. Agri esigimde dusuk. Nazli biri de degilim. Ama bicak altina yatmak zor. Kayinvalidenize iyi bakin. Araniz iyi olmasa bile Allah rizasi icin destek olun. Sevgiler, gecmis olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…