Kv ilginç biri

hoderi

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2024
284
205
31
Herkeze merhaba . Eşim çalışıyor izinli günlerinde fırsat bulduğumuz vakit gezmeye gidiyoruz . Annesi geçtiğimiz günlerde izinli gününü ona ayırmıyoruz diye triplere girmeye başladı . Neden ona gitmiyoruz diye eşime trip atıyor . Açık açık söylemedi ama eşimle konuşma şeklinden anladım.eşim işten dönüşte bugün sana gelellimmi anne diye aradığında yok başka zamana gelmeyin dedi trip atıyor bu kadına nasıl yaklaşmalıyız

Herkeze merhaba . Eşim çalışıyor izinli günlerinde fırsat bulduğumuz vakit gezmeye gidiyoruz . Annesi geçtiğimiz günlerde izinli gününü ona ayırmıyoruz diye triplere girmeye başladı . Neden ona gitmiyoruz diye eşime trip atıyor . Açık açık söylemedi ama eşimle konuşma şeklinden anladım.eşim işten dönüşte bugün sana gelellimmi anne diye aradığında yok başka zamana gelmeyin dedi trip atıyor bu kadına nasıl yaklaşmalıyız
Ciddiye almayın, kendi planınızı yapın. Arada uğrarsınız zaten. Alıştırma

Gelmeyin dediyse gitmeyin. Tribini anlamamış gibi yapın. 😀😀 Bir süre sonra bıkıp vazgeçecektir. Aaa gelecektik sen gelmeyin deyince gelmedik bizde falan; saf gibi davranın. 😀

Sakın ekstra bir plan, aksiyon içine girmeyin.
O zaman yularları kaptırırsınız.
İzin gününüzü kv’nize ayırmak gibi dünya planınızda göreviniz yok.

Bu konu bu kadar eşinize dert ve sorun oluyor ise sizde usulünce sende izin gününde benim anneme vakit ayıracaksın dersin.

Gelmeyin dediyse gitmeyin. Tribini anlamamış gibi yapın. 😀😀 Bir süre sonra bıkıp vazgeçecektir. Aaa gelecektik sen gelmeyin deyince gelmedik bizde falan; saf gibi davranın. 😀
Kadın teröristmişiz gibi davranıyor eşime eşimin canı sıkılınca otomatik benimde sıkılıyor

Sakın ekstra bir plan, aksiyon içine girmeyin.
O zaman yularları kaptırırsınız.
İzin gününüzü kv’nize ayırmak gibi dünya planınızda göreviniz yok.

Bu konu bu kadar eşinize dert ve sorun oluyor ise sizde usulünce sende izin gününde benim anneme vakit ayıracaksın dersin.
Akşama çaya gelmemizi de kabul etmiyor illaki sabahtan orda olacağız :)

Açık açık gelmeyin demiş ne yapacaksınız ki? Bence hıc birşey yokmuş gibi davranın gezmeye devam edin. Başka zaman gidersiniz kvnin dediği gibi 🤷

Akşama çaya gelmemizi de kabul etmiyor illaki sabahtan orda olacağız :)
Seninle eşin mi evlendi yoksa sen kvden mi evlendi???

Nasıl bunu kendinde hak görüyor.
Asla gitmeyin ve yumuşamayın bakın burda ne konular var.

Hayatları kaymış kadınların kvnin ellerinde.

Kendi kurallarınızı ve kişiliğinizi kabul ettireceksiniz.

Kv kaç yaşında, yalnız mı yaşıyor durumu nedir? Trip nasıl atıyor mesela?

Aman ciddiye alma alirsan tepene oturur. Kendimden biliyorum. Sırf aman kırılmasın annesidir diye alttan aldıklarım yüzünden 10 yılım zehir oldu. Benimki tatile gittiğimizde oğlunu arayıp niye beni götürmedin diye bağıra bağıra ağlayıp ,günde 50 kere arıyordu. Eşimde annemin kafası bozuk sen dikkate alma diyordu. 10 yılın sonunda sen deliysen ben senden daha deliyim moduna geçtim verdim veriştirdim şimdi sesi çıkmıyor.

Aman ciddiye alma alirsan tepene oturur. Kendimden biliyorum. Sırf aman kırılmasın annesidir diye alttan aldıklarım yüzünden 10 yılım zehir oldu. Benimki tatile gittiğimizde oğlunu arayıp niye beni götürmedin diye bağıra bağıra ağlayıp ,günde 50 kere arıyordu. Eşimde annemin kafası bozuk sen dikkate alma diyordu. 10 yılın sonunda sen deliysen ben senden daha deliyim moduna geçtim verdim veriştirdim şimdi sesi çıkmıyor.
Benim eşimde annesinin yaptığı kötülüklere pskoloijisi bozuk şu sıralar diyor . Bende beni ilgilendirmiyo o tedavi olsun bozulsa diyorum

50 yaşında yanlız değil oğulları kızlarıyla birlikte yaşıyor eşide yaşıyor ama bize kafayı takmış durumda
O zaman boşverin çok takmayın. Hani yaşlı ve yalnız yaşıyorsa, ara sıra uğrayın yazıktır diyecektim ama öyle değilmiş.

Aman aman sakın isteğini vermeyin.hafta sonlarını kendi ailemize ayiriyiruz diye kesinlikle belirtin.manyak bu kv ler ya

Benim eşimde annesinin yaptığı kötülüklere pskoloijisi bozuk şu sıralar diyor . Bende beni ilgilendirmiyo o tedavi olsun bozulsa diyorum
Herkes kendi delisine sahip çıksın ben psikolog değilim sabır taşı hiç değilim de . Oğluda annesinin durumunu biliyor ise dengeyi saglayacak. Valla tüylerim diken diken oluyor böyle konuları okuyunca.

Seninle eşin mi evlendi yoksa sen kvden mi evlendi???

Nasıl bunu kendinde hak görüyor.
Asla gitmeyin ve yumuşamayın bakın burda ne konular var.

Hayatları kaymış kadınların kvnin ellerinde.

Kendi kurallarınızı ve kişiliğinizi kabul ettireceksiniz.
Kv sürekli ben snki eşimle değil onun ailesiyle evlenmişim gibi davranır . Kayınpederde gariptir bana sen artık kendi ialenin kızı değil bizim kızımızsın o aileden artık çıktın der . Bi ara kv arkadaşlarımla yaptığım plana bile karışır bana ondan izin almam gerektiği imasında bulunurdu ki tatlı tatlı bizde öyle bi adet yok diyip geçiştiririm . Hepsinin sıkıntılı birer kötü olduğunu süşünüyorum

izin gününüzde adamı yataga atın . anası aklına gelmez.

X