kuzumla ilk doğumgünüm

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
bebeğimmmm annenle ilk doğumgünün bak. seninle ilk yaşım geçiyor ve ben biraz daha heyecanlanıyorum sana kavuşacağım için. hoşgeldin yüreğime ikinci sevgilim. yeni yaşa seninle girmek çok heyecan verici gelecek sene seninle birlikte mumlarımı üflemeyi heyecanla bekliyorum minik oğlum en büyük hediyem benim seni çok seviyorum...
01.12.1984

Son düzenleme:
canım hayırlı olsun.bende çok trajik birşey yaşadım.doumgünümdü bu ay kasım ayı hamile olduğumu öğrendim.22 kasım günü bebeiğimi düşürdüm.ertesigün doğumgünümdü:a015:.

sevommm canım doğum gün ün kutlu olsun hayatım.nice yıllara sevdiklerinle ailenle ve en güzeli oğlunla geçirmeni dilerim. :) bebeğini hissedince doğum günü bile farklı güzel oluyor dimi arkadaşım??? :)

çççççooooooooook tşk ederimm arkadaşlarımmm oğlumdan sonra en güzel hediyemde kk ve içindekiler sizleri çokkkkkkkk seviyorum

ilgine çok tşk ederim cnm.umarım birdahaki doğumgünleri çok güzel geçer.sakın üzülme allahım onu daha çok seviyormuş

kutlarım canım..oglusunla ve eşinle nıce mutlu yıllara..bende 1 aylık hamıleyken dogumgunumu kutlamıstım..:)

Nice mutlu yıllara sevocancim ailenle geçireceğin güzel ve huzurlu yıllara inşallah...

Doğum günün kutlu olsun canım benim.

Nice mutlu yıllara sevocancim ailenle geçireceğin güzel ve huzurlu yıllara inşallah...

Doğum günün kutlu olsun canım benim.

senağlamasenağlamasenağlama inanmıyorummmm çok teşekkür ederim kocam bile pasta almazken senin pastan beni ağlattı cimcimeeee çok tşk ederim

doğum günün kutlu olsun tatlım..
benim kocişte almadı pasta doğum günümde şeker yasak diye
ama evlilik yıldönümümzde aldı dert etme yaww..
EŞİN, BEBEĞİN VE AİLENLE SAĞLIKLI NİCE MUTLU YILLAR GEÇİRMEN DİLEĞİYLE..

ilgine çok tşk ederim cnm.umarım birdahaki doğumgünleri çok güzel geçer.sakın üzülme allahım onu daha çok seviyormuş

CANIM BENİM YENİ YAŞIN HAYIRLI OLSUN.seniüzmek için yazmadım.o an senin heyecanını gördüm.keşke benim de mutluluğum uzun sürseydi dedim.yanşıl anlamamışsındır inşallaha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…