Kuzey bebek hoşgeldin

kuzularinannesi

A new day, A new start...
Pro Üye
16 Aralık 2008
42.755
11.637
hamileliğini birlikte öğrendik, kuzeyimizin büyümesine hergün çektiği göbeğinin fotoğraflarıyla daha yakından şahit olduk , doğumunu birlikte bekleyip heyecanlandık ,şimdi de tatlı oğluşunun doğumuyla birlikte mutlu olduk opuyorumnanaktan

canımız arkadaşımız tuğbikimiz (nerdennereye) dün bebeğini dünyaya getirdi :ecrin_bebek:

hoşgeldin kuzey bebek opuyorumnanaktan

tuğbacım seni çok seviyoruz opuyorumnanaktan gözün aydın

Hosgeldin-Bebek-Badem-15.jpg

rabbim nazarlardan korusun ikisini de :nazar: :nazar:

kk bir bebek daha giderek daha kalabalık oluyoruz darısı tüm bebek bekleyenlere gözünüz aydın mutluluklar canım

oy yarabbim yerim ben o yeni doğan bebişi,,, na kadar tatlıdır şimdi, ne güzelde kokuyodur mis gibiii..opuyorumnanaktan
Allah uzun ömüler versin sana kuzey bebek, annenle ve babanla mutlu huzurlu ve sağlıklı güzel günler geçirmen dileğimle...

tubişiiimmm; ne mutlu sana anne oldun, yavrun kucağında, :nazar:
Rabbim hiç ayırmasın sizi, hep böyle mutlu sağlıklı yaşayın inşaallahhhh... fotolarınızı merakla bekliycem.. kendine ve kuzey bebeğe çok iyi bak.. çünkü biz kk teyzeleri onu ve seni çok seviyoruz..
:asigim:

canım tuğbişim.
nihayet kuzey bebeğimiz dünyaya geldi.allahım sağlıkla,huzurla mutlulukla ve ailesiyle büyümesini nasip etsin.
seni çok seviyoruz tuğbişim.resimlerinizide bir an önce bekliyoruz.
ikinizide kocaman öpüyorum canım.
allaha emanet olun canım.

Allah anali babali buyutsun insallah, tebrik ediyorum, darisi dogumunu bekleyenlerin basina, ve anne olmak isteyenlerin basina insallah Aminnnnnnnnn !!!

Hoşgeldin Kuzey bebekopuyorumnanaktan

Allah uzun ömürler versin inşallah:Saruboceq:

hoşgeldin kuzey bebek gözlerin aydın tuğbacım rabbim seni ve minik kuzeyini korusun nazarlardan saklasın resimlerini bekliyoruz en kısa zamanda

Hoşgeldinnn hayata Kuzey bebek...
Rabbim sağlıklı sıhhatli,mutluluk dolu ve hayırlı ömürler nasip etsin inş..
Gözünüzaydınnn...

hayırlı olsun allah sağlıkla büyümeyi nasip etsina.s.

Çok güzel ya. Böyle haberlere şahit olmak mutluluk veriyor insana. Tanımıyorum arkadaşı ama gönülden tebrik ediyorum. Allah analı babalı büyütsün... Allah olmayanlara da nasip etsin...:Saruboceq:

:nazar:allah analı babalı büyütsün...
sağlıklı,mutlu,huzurlu,başarılarla dolu uzun bir ömür dilerim...
a.s.

X