Kuzenimin nişanına gitmedim diye bana darıldı

x_tacsizprenses

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
58
39
Çok yakın kuzenim değil ama samimiyet açısından çocuklugumuzdan beri beraber oldugumuz için baya yakınız.. nişanı vardı gidemedim hastaydım yerimden kalkamiyordum havada malum... ona gelicem demistim nisandayken mesaj attı sordu niye gelmedin diye bende durumumu açıkladım cevap vermedi... nasıl gönlünü alabilirim sizce gercekten hata mı ettim bilmiyorum :KK43:

Hastalık derken hangi boyutta ? Ciddi bir şeyse siz haklısınız atıyorum gripseniz gitmediyseniz ayıp.hele ki havayla gitmemizin bir alakası olduğunu düşünmüyorum.

Çok yakın kuzenim değil ama samimiyet açısından çocuklugumuzdan beri beraber oldugumuz için baya yakınız.. nişanı vardı gidemedim hastaydım yerimden kalkamiyordum havada malum... ona gelicem demistim nisandayken mesaj attı sordu niye gelmedin diye bende durumumu açıkladım cevap vermedi... nasıl gönlünü alabilirim sizce gercekten hata mı ettim bilmiyorum :KK43:

Ne kadar hasta olduğunuza bağlı.
O sizin nişanınıza gelmese sizin için sorun olur muydu?

Hastalık derken hangi boyutta ? Ciddi bir şeyse siz haklısınız atıyorum gripseniz gitmediyseniz ayıp.hele ki havayla gitmemizin bir alakası olduğunu düşünmüyorum.

Griptim ama ben grip oldugumda yerimden kalkamam ağır geçiririm. Hava yani insan hasta oldugunda havanında etkisiyle bir yere cıkası gelmiyor ya o manada dedim

Deger verdigi yaninda gormek istedigi icin tepki gostermistir.
Hakli olup olmamasiyla ilgilenmez gönlünü almak için girisimlerde bulunurdum. Baktim uzatiyor bende ustelemezdim.

Ayıp etmişsin, ortada düzgün bir sebep yok bu kadar gitmeyecek kadar. AVM'de buluşmaya gitmiyorsun ki kızın hayatında bir defa olan birşey

Ayıp etmişsin, ortada düzgün bir sebep yok bu kadar gitmeyecek kadar. AVM'de buluşmaya gitmiyorsun ki kızın hayatında bir defa olan birşey

Çok istiyodum aslında ama hastalıgımın etkisiyle hic keyfim yoktu istemeye geldiklerinde yanındaydım sonradan kınası var düğünü var onlara giderim diye düşündüm

Grip grip gidip kuzeninizin, damadın filan yüzüne yüzüne hapşırıp, ortamdaki bebeleri şap şup öpüp, mukoza salgılarınızı saçarak herkese yaysaydınız mikropları keşke, kuzencik kırılacağına.

Ben de bunu anlamıyorum işte, hasta insana gelmedi diye gönül mü koyulur allasen? Kimi gribi ayakta geçirir, kimi yatak döşek yatar. Açıklamışsınız da durumu. Hastayım, gelemedim diye açıklayacağım, bi de bana surat yapılacak, cevap verilmeyecek. Bana mı nişanlandın kardeşim derim yani, gitsin müstakbel kocasına atsın tribini. Ben umursamam şahsen.

Grip grip gidip kuzeninizin, damadın filan yüzüne yüzüne hapşırıp, ortamdaki bebeleri şap şup öpüp, mukoza saçarak herkese yaysaydınız mikropları keşke, kuzencik kırılacağına.

Ben de bunu anlamıyorum işte, hasta insana gelmedi diye gönül mü koyulur allasen? Kimi gribi ayakta geçirir, kimi yatak döşek yatar. Açıklamışsınız da durumu. Hastayım, gelemedim diye açıklayacağım, bi de bana surat yapılacak, cevap verilmeyecek. Bana mı nişanlandın kardeşim derim yani, gitsin müstakbel kocasına atsın tribini. Ben umursamam şahsen.

Haklısınız işte bu konular hassas olduğu için böyle oluyor... sonuçta istemeye geldiklerinde yanındayım çeyiz giderkende yanında olurum inşallah kınaya düğünede gidicem nişan çok önemli değil diye anlayışla karşılanırım diye düşünmüştüm

X